• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chciałbyś taką akcję w zadaniu codziennym?
Tak!
Nie.
Mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa akcja do zadania codziennego.
Dzisiaj robiąc zadanie codzienne pomyślałem, że szkoda, że nie ma akcji, żeby pokonać pokemonów w lokacji.

Akcja nazywała by się ,, Pokonaj x pokemonów w lokacji. '' i trzeba by było pokonać daną liczbę pokemonów.
x = więcej niż 4 ale równe lub mniejsze niż 20 ( czyli od 5 do 20 poków pokonać ).

Sądzę, że byłoby to dobrą alternatywą dla początkujących graczy Wink.
Głosujcie!
 #TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_ou4ok5z7wb1qgs3bao3_540.gif]

Odpisz
jestem za, zawsze to cos innego w codziennym zadaniu

poprawilbym tez dobor nagrod za zadania, nie wiem jak u innych ale tydzien lub dwa tygodnie po 2-4 drinki w obu zadaniach i akcje identyczne mozna powiedziec to cos kiepsko
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz
W sumie to niczym by się to nie różniło od "spotkaj x razy pokemona w lokacji", bo żeby przegrać w dziczy to trzeba się postarać Big Grin

Odpisz
(09.09.2017, 13:43)Swamplord napisał(a): W sumie to niczym by się to nie różniło od "spotkaj x razy pokemona w lokacji", bo żeby przegrać w dziczy to trzeba się postarać Big Grin

Jeśli dobrze rozumiem temat postu, nie chodzi o pokonanie konkretnego pokemona x razy, a pokonanie byle jakich pokemonów x razy i to byłoby całkiem fajne, zakładając, że akcja ta wymagałaby znacznie większej ilości niż podane przez Mokuroha liczby. 20 to raczej minimum. Bo jeśli Swam ma racje i chodzi o pokonanie konkretnego poka x razy, to to jest bez sensu, bo jest zadanie, żeby spotkać i jest zadanie, żeby walczyć, a faktycznie przegrać w dziczy jest trudno;p
[Obrazek: 8HxBS6.jpg]

Odpisz
Chodzi mi o pokonanie byle jakich pokemonów.

Edit: ilość minimalna jak już to 10-15. I żeby system losował np.:
- 10-15 poków, 2 oaki
- 16-20 poków, 3 oaki
itd.
 #TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_ou4ok5z7wb1qgs3bao3_540.gif]

Odpisz
Przenoszę do zaakceptowanych

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości