Czy jesteś za przywróceniem tych skrzynek?
Tak, opcja 1.
25.00%
1
Tak, opcja 2.
0%
0
Tak, opcja 3.
25.00%
1
Tak, ale inaczej niż w propozycji
0%
0
Nie
50.00%
2
4 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Przywrócenie skrzynek eventowych

2 Odpowiedzi, 649 Wyświetleń

Jak wszyscy dobrze wiemy, w kasynie mozna zobaczyć wszystkie dotychczasowe skrzynie jakie pojawiły się podczas poprzednich eventów, a jest ich całkiem sporo.
Nie wiem jak inni na ten temat myślą, ale ja chciałbym je ponownie widzieć w grze, dlatego przedstawiam 3 propozycje 

  1. Podczas mini eventów dodanie 3 losowo wybranych skrzynek eventowych do sklepu premium
  2. Podczas mini eventów dodanie 3 losowo wybranych skrzynek do możliwego dropu we wszystkich lokacjach, tak jak skrzynki dzienne, itp.
  3. Podczas mini eventów dodanie wszystkich eventowych skrzynek do możliwego dropu we wszystkich lokacjach


Jest jeszcze pewna wyjątkowa skrzynia - księżycowa - w tej kwestii proponowałbym dodanie potrzebnych do jej stworzenia przedmiotów do lokacji, czyli kwiat lunarny i gwiezdny kamień zamiast całej tej skrzynki...Albo po prostu zapomnijmy o jej obecnosci w warsztacie i dodajmy całą skrzynke.
Klucze tylko w 1. propozycji musiałyby się pojawić w sklepie premium, w dwóch pozostałych można je dokupić w czasie otwierania skrzynek, nawet jeśli nie ma ich w sklepie premium.
Kwestia cen tych losowo wybranych skrzyń(a raczej kluczy) jest dość kłopotliwa, bo ceny przedmiotów od czasu pojawienia się tych skrzynek uległy zmianie, więc większość trzeba by na nowo przeliczać(większość cen kluczy, nie przedmiotów, żeby nie było niejasności Big Grin)
Heart
Dla mnie fajna propozycja. Skrzynki są już zrobione, także nie wymaga to wiele pracy od nas
plan skrzyni księżycowej też jest i od miesiecy się o nią dopominam a i tak jej nie można robić ....



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości