Forum PokeWars

Pełna wersja: Zadania stowarzyszeń
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W nawiązaniu do tematu odnośnie walk stowarzyszeń i nagród w postaci biletów na reset zadań, opiszę jak ja to widzę.

1) Najważniejsze to zbalansować poszczególne etapy zadań. Teraz mamy zadania typu nakarm pokemona dowolnym przedmiotem 300 razy, a następnie złap 50 pokemonów w greatballe. No, jak ktoś trafi to ma łatwe 300 punktów do rankingu, a reszta niech się męczy z łapaniem. Należy te etapy wyprowadzić tak, aby je robić samym klikaniem (na tym polega ta gra). Zostawić polowania w lokacjach, walki z trenerami, łapanie pokemonow danego typu itd, dorzucić kilka nowych jak np zdobywanie wspólnie doświadczenia, a wyrzucić tamte skrajne.
2) Zwiększyć nagrody w yenach za poszczególne zadania. Teraz po miesiącu uzbieramy np 30kk, a po równym podziale na koniec miesiąca, nagroda w yenach jest śmiesznie niska, nawet dla kogoś, kto przez cały miesiąc cisnął te zadania. No troszku demotywujace.
3) Należy polepszyć nagrody ze skrzyń. Jak pisałem w poprzednim temacie, ilość ich mogła by pozostać, ale nagrody też są słabe. 

Wydaje mi się, że robiąc te dwie duże poprawki, ożywiłoby to walki stowarzyszeń oraz zwiększyło motywację do klikania zadań stowarzyszeń. Bilety by się przydały na reset zadania, to by się przełożyło na chęć ich zdobywania w turnieju i jakoś by się kręciło.


Edit: tym bardziej teraz gdy do zadań codziennych potrzeba mikstur, kamieni itd., warto je dodać do skrzyń
Jestem za, od dawna rywalizacja w zadaniach stowarzyszeń to śmiech na sali