Forum PokeWars

Pełna wersja: pokemony shiny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,
Jestem z Wami już jakiś czas. Nie widziałam świetności gry, ale czytam często na czacie, że było lepiej, ciekawiej, z większym powerem. Mam propozycję, która może troszkę ożywi grę.
Na czacie handlowym czytam nieustanne prośby o jedne i te same poki shiny potrzebne do zadań. Cała masa innych pokemonów shiny leży odłogiem w poke box lub wisi miesiącami na targu. Może gdyby pojawiły się zadania, w których wymagane byłyby do oddania inne pokemony shiny rozwiązałoby ten problem? Podobnie można byłoby dodać zadania ze złapaniem zwykłych pokemonów. Ci, którzy lubią polować mieliby ubaw, a dla leniuszków byłby targ.
Pomyślcie proszę o tym, gra jest ciekawa i szkoda, że nie cieszy się już taką popularnością jak kiedyś. Może jest to jedna ze zmian, która wpłynęłaby na poprawę jakości zabawy?
Misja z oddaniem pokemonów shiny określonego typu już jest i u samsona i u tygodniowego (zapomniałem nazwy). Także jest już to wprowadzone.
Wiem, chyba nie do końca zrozumiałeś mój post.
Chodziło mi raczej o zaangażowanie innych pokemonów, nie ciągle tych samych, ale generowanych losowo. Wówczas te, które obecnie nie są nigdzie potrzebne poza hodowlą znalazłyby też swój udział w grze.
Zrozumiałem Tongue za moich czasów w samsonie pzm trzeci/czwarty istniała misja oddaj pokemony typu fire itd nie wiem czy istniały wszystkie
mam 3 inne pomysły by pozbyć się nadmiaru shinów z gry

w czasie mini i dużych eventów pojawia się oak i w zamian za shina oferuje nam jakieś tam itemy

-II- w zamian za określoną ilość shinów oferuje nam 4 zasłoniete karty a po kliknięciu na jedną z nich odsłania się 1 shiny pokemon albo pokemon z wcześniejszych eventów i szanse spotkania rzadkich shinów muszą być odpowiednio ustawione by nie trafiać ciągle na sh druddigona xd myślę że to była by bardzo fajna atrakcja w eventach (dodatkowo mozna to połączyć ze stowarzyszeniami i tym dziwnym wieżowcem otóż taką wymianę oak oferował by tylko graczom w których stowarzyszeniu jest postawiony ten wieżowiec albo wieżowiec oferował by np dodatkowy los w takiej wymianie ale to już by było wedle uznania adminów gry)

3 sposób to również wymiana w czasie eventów otóż w grze istnieją plany skrzynki księżycowej skoro ma się kisić i leżeć bezużyteczny plan w warsztacie to mozna go wykorzystać bo czemu oak nie miał by zaoferować 1 kwiatu lunarnego i 1 gwiezdnego kamienia za 1 shiny pokemona po 2 takich wymianach już by można było stworzyć taką skrzynię a i shiny poki by się gracz pozbył (nie wiem jakie tam były zawartości w tej skrzyni ale to można ustawić by było coś wartościowego np masterball bilety do regionów junipery )