Forum PokeWars

Pełna wersja: Ceny na Targu - edycja Pokemon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

AquA

Alex, nadzorcy.

Napisze nowy temat, zeby byl na gorze.
Kiedy skonczy sie usuwanie aukcji z targu , bo nadzorca ma inna wizje ceny ?  Nadzorca powinien miec mozliwosc usuwania aukcji , tylko wtedy, gdy ceny sa przesadzone. Obecnie nadzorca, usuwa aukcje , ktore  maja normalne ceny ( sam bym tyle dal), twierdzac ze  cena powinna byc 2lub 3 krotnie nizsza.
Jezeli na targu nie ma zadnych ofert , lub jest ich malo to wiadomo , ze cena moze isc do gory. Szczegolnie jak sa to pokemony do zadan. 


Wrocmy do czasow , gdy byly analizowane transakcje  pod katem PUSHU, a nie usuwajmy ofert pokemonów, gdzie cena nie jest przesadzona ! Jesli bedzie podejrzenie zlamania regulaminu, to kara/ostrzeenie /blokada konta.

Jak ktos wystawia oferte to zawsze mozna cene negocjowac i jak komus bardzo zalezy to pokemona kupi bez negocjacji. Obecnie to nawet nie ma  zkim negocjowac, bo pokemona nie oplaca sie wystawiac w cenie nadzorcy.
Zgadza się. Za drogo ? nie kupuje lub negocjuje, jak cena jest akceptowalna dla obu stron dochodzi do transakcji… proste??? Nie bardzo, gdyż totalitarnie jest to psute.

Kiedyś nawet zawyżona oferta była informacją: że ktoś ma i jest szansa na interes dla obu stron. Obecnie jest to niszczone i odgórnie narzucane konkretne ceny według subiektywnej wyceny „specjalisty” lub skazanie na czat handlowy.

Gra powinna być przyjemna, a tu rzuca się kłody pod nogi graczom… ile osób już zrezygnowało z gry? Ilu jest, a nie gra aktywnie? Chyba są tu ważniejsze potrzeby niż pseudo kontrola i wycena targu…

Za wysoka cena? nikt nie kupi poka lub napisze czy nego lub zaproponuje swoją stawkę… sam tak robiłem i do mnie pisano… najwyżej mam slot handlowy zablokowany… po co ŚCIĄGACIE OFERTY??!!


Sprzedałem poka chociaż wisiał 2 tygodnie i znalazł się kupiec bez nego kupił (stary doświadczony gracz) wystawiłem drugiego takiego samego i został zdjęty… gdzie tu logika? Konsekwencja? Znajomość targu i cen???
W pełni zgadzam się z @Crisss Targ został pozbawiony sensu samego w sobie, ceny narzucane z góry uniemożliwiają lub utrudniają negocjacje pomiędzy sprzedawcą a potencjalnym nabywcą.
Gracze są na bieżąco karani za angażowanie się w działalność na targu w której nie doszło nawet do transakcji..
Jesteśmy klepani po rękach zanim zdążymy je wyciągnąć w celu porozumienia co sprawia że poirytowanie społeczności poksów wzrasta z dnia na dzień.
Wróćcie do poprzedniego systemu gdzie faktycznie było się karanym za czyn dokonany i miało to jakiekolwiek ręce i nogi, rozumiem że moderacja może mieć z tym trochę więcej pracy no ale przykro mi, danego statusu nie przyjęli tylko dla nicku z ładnym kolorkiem.
Dam kolejny przykład śmiesznego działania nadzorców i moderacji na targu.

Twoja oferta zawierająca Pokemona Shiny Nidoqueen na 65 poziomie została usunięta z targu przez moderatora. Pokemon został przeniesiony do Twojego pokeboxu.

Szczegóły usuniętej oferty:
Cena: 23.000.000¥

co w tym dziwnego? to że za zadanie samsona otrzymujemy za taką nidoqueen 25kkY.
Co miał na myśli moderator usuwając moją oferte? Nie wiadomo, najwidoczniej większości moderacji brakuje kompetencji i dlatego gra cierpi, gracze są już zmęczeni tematem a gra będzie zdychać i zdychać aż w koncu nikt nie bedzie grać. Widać to po top 100 która w połowie jest zajeta przez graczy którzy już skończyli z Pokewarsami przygode Wink
Śmiech na sali, moje serdeczne gratulację. Zniszczcie tą gre myśląc, że robicie dobrą robote Smile
Pozdrawiam
Edit.:
Otrzymałeś ostrzeżenie.
Powód wysłania tego ostrzeżenia to:
Tego pokemona jest więcej w grze niż zapotrzebowanie na niego, na targu kupisz wcześniejszą formę za 2-5kkY a evolucja nie kosztuje 20kkY+

Jeżeli jest tych pokemonów więcej niż zapotrzebowanie, to można zmniejszyć nagrodę za niego w zadaniach samsona Smile
Dodatkowo, jest możliwość negocjacji ceny. Myślę, że gdyby ktoś był zainteresowany pokemonem którego sprzedaje, na pewno napisze do mnie w sprawie wynegocjowania ceny, ale co ja tam wiem Big Grin