Forum PokeWars
Artefakty Pokełors - Wersja do druku

+- Forum PokeWars (https://forum.pokewars.pl)
+-- Dział: Propozycje (https://forum.pokewars.pl/forum-16.html)
+--- Dział: Omawiane (https://forum.pokewars.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Artefakty Pokełors (/thread-129.html)



Artefakty Pokełors - DilerKocimietki - 11.08.2022

Bez grafik i zbędnego spuszczania się, gdyż pokewars nauczylo mnie jednego - nie warto.
Artefakty Pokewars
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dowolna lokacja: Udało ci się znaleźć tajemniczy byt, po wykonaniu jego zadań odblokujesz możliwość wytwarzania artefaktów.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miasto - > Warsztat - > Artefakty
Zadania:
1. Złap 10000 pokemonów: Statuetka Pokemon
2. Złap 50 shiny pokemonów: Esencja Shiny + Błyszcząca statuetka
3. Użyj 20000 dowolnych balli: Złoty Pokeball
4. Ściągnij z pokemonów 250 przedmiotów: Tajemniczy przedmiot
5. Wylecz 10 000 000 HP: Tajemnica wiecznego zdrowia
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po wykonaniu zadań odblokowują nam się receptury na artefakty oraz przedmiot potrzebny do stworzenia jednego z artefaktów.
1. Statuetka pokemon
Szansa na spotkanie pokemona 4% oraz na złapanie 4%
Receptura: nie wiem

2. Błyszcząca statuetka
Zwiększa szanse na spotkanie shiny o 1%
Receptura: 10x twardy kamień 10x Esencja shiny
Szansa wytworzenia: 40%

3. Złoty pokeball
W naszych ballach pojawia się złoty pokeball, działanie takie samo jak masterball, 10 rzutów na dzień.
Receptura: 5x Masterball 20x shinyball(wreszcie sie przydadza) 100x Repeatball 100x Timer 100x Quick
Szansa wytworzenia: 40%

4. Tajemniczy przedmiot
Zwiększa o 5% Atak, Specjalny Atak, obrone oraz specjalna obrone u wszystkich pokemonow.
Receptura: 10 TM, 25x każdego itemu trzymanego przez pokemona, 1x kazdy kryształ
Szansa wytworzenia: 40%

5. Tajemnica wiecznego zdrowia
Po utracie zdrowia, lider sam leczy się do 100% lub darmowa lecznica dla pokow.
Receptura: 50x każdej berry
Szansa wytworzenia: 40%

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Esencja shiny
W warsztacie pojawia się do wytworzenia esencja shiny. Po oddaniu 5x dowolnych shiny mamy 50% szans na wytworzenie esencji. Przedmiot zdatny do handlu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia:
1. Tajemniczy byt: 1 Yen, możliwość wytworzenia artefaktów.
2. Starożytna moc - Udało ci się wytworzyć wszystkie artefakty: 5000 DR oak drink
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wszystkie wartości są przykładowe.


RE: Artefakty Pokełors - Kagey - 09.09.2022

Nie przeczytałem całego ale od razu mówię że 10kk hp do wyleczenia to nie zbyt dobre zadanie


RE: Artefakty Pokełors - KonekoChan - 10.09.2022

Również nie przeczytałam całego ale jestem na nie kto by robił jakieś złote balle które mają działać jak masterballe a koszt to 5 x masterballi