Forum PokeWars
Bilety do Zadań Codziennych Prosze o wasze opinie! - Wersja do druku

+- Forum PokeWars (https://forum.pokewars.pl)
+-- Dział: Różne (https://forum.pokewars.pl/forum-5.html)
+--- Dział: Archiwum (https://forum.pokewars.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: Bilety do Zadań Codziennych Prosze o wasze opinie! (/thread-276.html)



Bilety do Zadań Codziennych Prosze o wasze opinie! - OptimusPrime - 03.02.2023

Witam Chciałbym krótko zwięźle i na temat , poruszyć temat biletów do zadań codziennych , ogółem uważam ,że sam rodzaj zadań i możliwość zdobywania za nie odpowiedniej ilości oaków jest na duży plus w porównaniu do tego co było kiedyś , fajną opcją jest to ,że można sobie wybierać zadania czy mają być łatwe trudne itd.. Problemem dla mnie jako starszego gracza tej gry są bilety zadań codziennych i ich wykorzystywania podajże 3 na 24 h uważam ,że to zepsuło troche fun gry ,bo jak doskonale wiemy , dużo graczy lubiła sobie zbierać te zadania lub nie zawsze miała czas ,żeby codziennie je wykonywać ,uważam to za spory minus bo lepiej było wcześniej, że można było sobie używać tych zadań ile się chciało i ile było czasu na gre , uważam ,że majać konto premium gdzie dziennie dochodzi nam możliwość jednego zadania + 2 z biletów wychodzi na to ,że jak np na dzień dzisiejszy miałbym je zużyć wszystkie przy swojej sumie uzbieranych zadań 157 musiałbym codziennie przez ponad rok logowac się i wykonywać po 3 zadania zeby z nich zejść , uważam ,że fajną opcją byłoby żeby wszystko zostało tak jak jest , tylko zmienić ten limit wykonywania ich na bez limitu jak to miało miejsce kiedyś, wtedy człowiek siadał przed pc lub tel i grał pół dnia bo zadania mu sie uzbierały robił ich dużo i wkrecał się w tą gre , bo tak to działa jak sie dużej na grze posiedzi to sie bardziej wkrecamy logujemy na dłużej niż tylko zrobic 1-2 czy 3 zadania , zaopiekować sie jajkiem i dać loga z gry , kiedyś był przez to lepszy fun i było co robic w czas gdy nie było eventów , można było grać właśnie za te zadania codzienne,a teraz jak jest limit uważam ,że bardzo to zabija gre, przez co ludzie logują sie tylko na chwile a mi osobiście nie chce się grać ,bo robiąc po jedno czy 2 zadania w ciagu dnia nie codziennie zamiast mi ubywać tych biletow to ciagle mi ich rosnie jak wrocilem po przerwie mialem 38 a teraz mam 157 nie mogąc nawet wczuć sie w gre i usiąść i wykonać ich wiecej , to było jak najbardizej na plus , bo kazdy mógł ich robić dużo jak tylko miał na to ochote , jedni robili regularnie inni zbierali ,żeby w stow przy okazji zadania wykonywać korzystając właśnie z tych biletów do zadan codziennych ,może nie wszyscy o tym wiedzieli ,że tak było wczesniej ,dlatego proponuje zrobić ankiete , czy byłi byście za tym aby zostało wszystko tak jak jest oprocz zmienienia limitu zadan codziennych na bez limitu , czy zostalibyscie przy maksymalnie 3 zadaniach podajrze jak jest teraz..


RE: Bilety do Zadań Codziennych Prosze o wasze opinie! - Tru3c - 03.02.2023

Popieram, że limit na codziennych zadań zepsuło fun w tej grze gdzie gra polega na samym KLIKANIU i targowaniu.
Jednakże jest osiągniecie które pozwala na zrobieniu jednego codzienne zadaniu więcej "Zadania Codzienne" w głównym - osiągniecia. A po tysiąc - dwie codzienne zadania za PH.
Dlaczego za PH, a nie za bilet którego się gromadziło przez naszą nieaktywność w grze?

Teraz jest to monotonne klikanie - klikasz po codzienne, dbasz o jajka i logout jak tylko zrobiłeś limity codziennych.
Ja bym zniósł limity codziennych na bez limitu, bo to jest nasz czas który poświęcamy temu grze by porobić zadania. Nie wszyscy mają czasu by klikać do limitów, to dlaczego to ograniczać?


RE: Bilety do Zadań Codziennych Prosze o wasze opinie! - roslina1991 - 03.02.2023

Kiedyś to było... Teraz to nie ma.
Byłbym za tym żeby w ogóle zlikwidować limit dziennego pominięcia zadań.
Mam 1600 biletów do zadań codziennych. Co mam z tym zrobić?


RE: Bilety do Zadań Codziennych Prosze o wasze opinie! - Tru3c - 05.02.2023

;p to chyba można zamknąć temat?