Forum PokeWars
Rekrutacja na nadzroców chatu - Wersja do druku

+- Forum PokeWars (https://forum.pokewars.pl)
+-- Dział: Ogłoszenia (https://forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Nowości (https://forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Wątek: Rekrutacja na nadzroców chatu (/showthread.php?tid=5355)

Strony: 1 2 3 4

Rekrutacja na nadzroców chatu - Alex - 20.06.2017

Witajcie.

Z dniem dzisiejszym otwieramy nabór.

Stanowisko: Nadzorca Chatu
Ilość miejsc: 2 
Czas nadsyłania zgłoszeń: 7 dni, 20 czerwca - 27 czerwca.

Sposób zgłaszania się: Napisanie wiadomości w tym temacie.
Minimalny wiek: 18 lat

Wymagane składowe wiadomości:
1. Pseudonim w grze.
2. Czas spędzony w grze.
3. Imię.
4. Wiek.
5. 2-3 zdania o sobie.
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
 a) siebie na tym stanowisku,
 b) idealnego nadzorcę chatu.

7. Jak często będziesz dostępny w grze.
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze).

Na pewno dużą zaletą będzie dyspozycyjność w weekendy. 

Pamiętajcie, że im lepiej się przedstawicie tym większe macie szanse.

Administracja skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Administracja zastrzega sobie prawo zakończenia przed czasem naboru na wypadek znalezienia kandydata idealnego.

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Lord Abaddon - 20.06.2017

1. Lord Abaddon
2.Data dołączenia 22.06.2014 Czas 48dni 15godz. 49min. 
3. Karol
4. 21 w listopadzie
5. 2-3 zdania o sobie.

Jestem studentem. Aktywny na chacie i chcący pomóc w grze. Interesuje się głównie historią.
a) siebie na tym stanowisku,

Cóż...  Po pierwsze pilnowanie jak najdłużej chatu i uspokajanie go gdy to potrzebne, a także szybkie reagowanie na zgłoszenia czy też łamanie Regulaminu. Dbanie o ogólny spokój na chacie i wyjaśnianie wątpliwości.

Osoba poważana w grze, nieskonfliktowana, jednakże potrafiąca twardo się postawić gdy łamie się regulamin, nie pobłażająca łamiącym Regulamin.

Codziennie staram się być po 2-3 godziny co najmniej. W weekendy jestem prawie do oporu.

8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność,

Doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze).

To tak, jestem Moderatorem u Polusia (sorry muszę wspomnieć) , jestem dokładny, często aktywny na chacie, starając się pomagać kiedy to potrzebne.

Jeśli ktoś chce jakieś info zapraszam na priv w grze ewentualnie;-D

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - misiek6626 - 20.06.2017

1.misiek6626
2.Data dołączenia 20.03.2016
3.Mateusz
4.20 lat
5.Jestem z mazowieckiego ukończyłem szkole obecnie pracuję ale mam czas na poki
6.A-pomocniczy,komunikacyjny,gotowy do wysłuchania każdego grqcza
B-bede starał się jak tylko się da pomagać graczom jeżeli trzeba upominac jeżeli konieczność będzie ro będę nagradzac banem
7.codzienie po kilka godzin
8.komunikatywny,pomocny,cierpliwy,pełnię funkcje admina stow swojego

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Tweety - 20.06.2017

1. Tweety
2. 70 dni gram Smile
3. Filip
4. 18
5. Piszę poezję dla mojej dziewczyny ale również dla kogoś kto chce lub poprosi. Jestem z Łodzi. Interesuję się motocyklami i starożytnością.
6.
a) Skupiony, który dba o porządek na chacie, słucha wszystkich i nie ocenia pochopnie, upomina jeśli nie potrzeba banować od razu.
b) Powinien upominać przed spamem, pilnować czy nie było pushu a w razie czego poradzić się doświadczonych gdy jest niepewny.
7. Jestem codziennie dostępny, rano i wieczorem sporo czasu.
8. Stanowczy, ugodowy, komunikatywny.

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Antybristler - 20.06.2017

1. Pseudonim w grze - Antybristler
2. Czas spędzony w grze - 57 dni
3. Imię - Piotr
4. Wiek - 21
5. Jestem aktywny, głównie nocą i w weekendy. Jestem również pomocny i potrafię być cierpliwy jak i zarówno być spokojny w paru kwestiach.
a) siebie na tym stanowisku

- Spokojny, miły nadzorca czatu, a nawet pomocnym nadzorcem czatu, który pomoże nawet w błahe sprawy.

- Sprawiedliwy wobec innych i siebie. Jest to poważna cecha. Osoba ta powinna być w miarę spokojna i jak zarówno nie dać się sprowokowanym tzw. zimna krew.

- głównie rano i wieczorami (8-14) (17-23) codziennie
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze).

- Po pierwsze - cierpliwość to podstawa, komunikacja bardzo dobra, a co do gry wszyscy znają mnie jako pomocnika.
Nigdy nie pełniłem tej funkcji, ale szybko się uczę Smile

W razie wątpliwości - proszę o kontakt w grze na PW.

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Mokuroh - 20.06.2017

1. Mokuroh.
2. W chwili pisania podania 52 dni 12 godzin 21 minut.
3. Adam.
4. 15 lat, w Październiku 16.
5. Jestem w miarę ogarniętą osobą oraz dość komunikatywną Smile. Uwielbiam chemię i biologię. Lubię rysować, pływać i jeździć na rowerze.
6.
a) Jak widzę siebie na stanowisku? Otóż napewno będę ostrzegiwać graczy, gdy ci będą spamić, floodować itp., lecz jeśli dana osoba będzie nagminnie łamać regulamin i próby ostrzegania nie będą przynosić skutku wtedy zostaje tylko zbanowanie delikwenta. Będę aktywny na czacie ogólnym oraz na handlu. Zawsze będę również pomagać innym graczom.
b) Jak widzę idealnego nadzorcę czatu? Otóż nikt nie jest idealny . Ale na pewno powinien rozwiązywać wszelakiego typu konflikty, nie banować od razu tylko ustalić kto zawinił, pomagać innym graczom.
7. Będę aktywny od 3 godzin do 10 godzin dziennie.
8. - komunikatywność,
- zaradność,
- pomocność.

Liczę na pozytywny odzew ze strony Administracji pomimo nie posiadania wieku powyżej 18 lat.

Dziękuję za możliwość złożenia podania.

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Czech1905 - 20.06.2017

1. Czech1905
2. 46 dni
3. Tomek
4. 19 lat
5. Sportowiec amator, sędzia piłkarski (rozumiem przywiązanie do regulaminu) i lubię się napić xD
6.
a) Wprowadziłbym trochę luzu do tej gry, unikałbym sytuacji nieprzyjemnych z jakiś banów z przypadku, wprowadziłbym obiektywizm do zespołu
b) Idealny nadzorca czatu powinien być głównie inteligentny i otwarty na rozmowę z innymi xD powinien nauczyć się sam myśleć a nie powtarzać za tłumem jak idiota Big Grin Powinien przed daniem bana pomyśleć i przeanalizować jego słuszność, nie powinien dopuszczać do naciąganych banów opartych na domysłach i tekstach typu "ja jo wim co miałeś na myśli" #prowokacja
7. W grze jestem dostępny po parę godzin dzinnie, wyłączając dni po imprezach, jak każdy kto ma życie prywatne w tej grze wie o co chodzi Big Grin
8. szczerość, obiektywizm i własny rozum,

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Madeleine - 20.06.2017

1. Madeleine
2. 103dni 4godz. 53min i zegar wciąż tyka
3. Magdalena
4. Pozwolę sobie zaokrąglić już do 23
5. Wciąż studiuję, wciąż ten sam kierunek i wciąż mam nadzieję, że znajdę po tym jakąkolwiek pracę.
Co więcej? Jestem lekkim outsiderem. Lubię marnować czas przy komputerze, ewentualnie popracować na działce przy sprzyjającej pogodzie, czasem najdzie mnie ochota na rysowanie. Tak, jak wspominałam ostatnio, lubię dbać o poprawne posługiwanie się językiem ojczystym, ale nie podpinałabym się pod grammar nazis.
6.
a) Jak siebie wyobrażam... Generalnie jestem człowiekiem marzącym o pokoju na świecie, wzajemnym szacunku i miłości do bliźniego. Wobec tego nie jestem typem człowieka konfliktowego. Jestem raczej spokojną i opanowaną osobą, która lubi łagodzić konflikty w kulturalny sposób. Oczywistym jest, że niekiedy działa to na zasadzie "jak grochem o ścianę", ale jestem w stanie powściągnąć emocje i przynajmniej postarać się rozwiązać sprawę najlepiej, jak potrafię. Oprócz tego niosę pomoc każdemu, kto o nią poprosi. Oczywiście w granicach mych możliwości.
b) Jestem z całą pewnością za tym, by nie rozdawać banów na prawo i lewo, ale starać się naprostować niewłaściwe zachowanie gracza. Jeśli nie przyniesie to żadnych rezultatów, niestety kończy się to dla niego banem.
Tak w każdym razie postąpiłby nadzorca, jak dla mnie, idealny. Cierpliwość, opanowanie, kultura osobista, chęć niesienia pomocy czy dystans, to także cechy, które powinien taki nadzorca posiadać
7. Mam od groma nadmiaru czasu z przerwą na sen czy ewentualne wyjście poza mury domu. Dostępna jestem po kilka godzin dziennie.
8. Swoje atuty/zalety wymieniłam w powyższych punktach.

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Michal722004 - 20.06.2017

1 Pseudonim w grze - Michal722004
2 Czas spędzony w grze - 21 dni
3 imię - tak jak wynika z mojej nazwy Tongue Michał
4 Wiek-20 lat
5 jestem aktywny codziennie Wink również w weekendy. Jestem dość miłą osobą która lubi pisać / pomagać innym
a - dość sympatyczny nadzorca służący pomocą nie zależnie od lvl lub poziomu ortografii pytającego Wink
b- osoba taka powinna być przede wszystkim uczciwa i sprawiedliwa. Nie powinna nadużywać swoich przywilejów ,powinna być miła i uczynna
7- w grze można mnie spotkać o różnych porach dnia Wink najwięcej bywam rano lub w południe lecz wieczorami także mnie można dłużej przyuważyć Wink zwykle siedzę dość sporo nawet gdy skończy mi się PA dużo czasu spędzam na pisaniu z innymi osobami
8- najważniejszą dal mnie cechą pomocną w pełnieni tej roli jest taka że potrafię się doczytać każdego Wink nie zależnie czy napisał zdanie z błędami czy nie mógł zebrać go do kupy Tongue jestem także uczynny oraz miły co także procentuje w grze.

Mam nadzieje że nie wypadłem najgorzej i o niczym nie zapomniałem

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - BlackLighting - 20.06.2017

1.BlackLighting

2. 12 dni 21 godz. 46 min
3.Olaf
4.19
5. Może i jestem krótko w grze oraz na początku źle się zachowywałem, ale teraz myślę że mogę pełnić rolę nadzorcy chatu. Mieszkam w Zachodnio-Pomorskim, interesuję się głównie pisaniem powieści z elementami fantastycznymi. 
6.a) siebie na tym stanowisku
Myślę że na tym stanowisku pełniłbym rolę dobrego nadzorcy chatu. Nie jestem idealny, ale znam cały regulamin gry. Graczom którzy np. spamią bym dawał upomnienie, a jeśli mnie by nie posłuchali to bana. 

Idealny nadzorca chatu powinien być zdyscyplinowany oraz karcić graczy o złym postępowaniu.
7.Codziennie, najczęściej między 16-19 lub 21-23. W weekendy spędzam około 6 godzin na grę w sobotę, a w niedzielę około 5, ponieważ będę się przygotowywał to studiów.
8.Cierpliwość, opanowanie i komunikatywność. 
Mówię prawdę o sobie, i nie liczę na dostanie roli nadzorcy chatu. Nie umiem ładnie ubierać słów. 
Pozdrawiam

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Radziu22 - 20.06.2017

1. Radziu22
2. Przez trzy lata na koncie nabiłem juz ponad 158 dni
3. Radosław
4. 19 lat
5. Studiuje. Interesuję się sportem, naukami ścisłymi, poezją i oczywiscie pokemonami. Lubie rozmawiać zarówno o rzeczach związanych z grą jak i takich które jej nie dotyczą. Mam sporą wiedze na temat gry, którą mógłbym sie podzielic Smile
6a. Na pewno spokojny i opanowany, z dużym dystansem do siebie Tongue pomocny i sumienny. Na pewno banowanie z mojej strony byłoby bardzo obiektywne. Osoba na tym stanowisku musi byc odpowiedzialna za to co robi i podejmowac słuszne decyzje Wink
6b. Idealny nadzorca nie istnieje. Kazdy ma wady i zalety. Kazdy ma coś w czym sie gubi i nie radzi jednakże najlepszy nadzorca to taki który stara się cały czas uczyć na własnych błędach i nie popełnia dwa razy tego samego. Dążący do perfekcji.
7.Jestem dostepny praktycznie całe weekendy i wieczory dni powszednich. czasem jak mam luzniejsze dni to i rano i w południe oblegam Pokewars Wink
8. Sporo graczy mnie zna i wie jaki jestem. Niebyłbym nikim nowym na czacie ogólnym, gdyż bywam tam aktywny dosyć często. Jestem baaardzo cierpliwy i tolerancyjny. Potrafie ocenić sytuacje obiektywnie, co jest chyba najcięższe w pracy nadzorcy Wink

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Evilmage - 20.06.2017

1 :Login z gry : EvilRose
2: Gra: 201 dni 8godz. 55min. Forum: Dołączył: Dec 2013
3: Dariusz
4: 22
5: Od kilku lat mieszkam w UK. W Pokewars gram już kilka lat, moja historia banów pokazała mi czym tak naprawdę jest regulamin. Był okres że postanowiłem zrobić sobie przerwę od gry, wpłynęło to bardzo pozytywnie na spostrzeganie wielu rzeczy.
6: a: Jestem osobą obiektywną, potrafię spojrzeć na coś z wielu perspektyw. Jako nadzorca chatu potrafiłbym wykorzystać ten atut ? Podstawa to zgłoszenia, weryfikacja każdego z kolei, a następnie pobyt na chacie ogólnym, często mnie tam widać ?
b: nie ma idealnego nadzorcy bo każdy inaczej rozumie regulamin i inaczej spostrzega zgłoszenia graczy. Jednak są cechy bez których nie można nazwać się nadzorcą: uczciwość, sumienność, obiektywizm.
7: W tygodniu bywam głównie od popołudnia, do późnych godzin wieczornych/nocnych. Weekendami bywam w grze niemalże cały czas, wiadomo że każdy potrzebuje snu i ma też swoje życie prywatne, ja potrafię to wszystko pogodzić ?
8: Byłem kiedyś Moderatorem czatu w grze MMORPG Taern. Jestem osobą obiektywną i uczciwą, cenię sobie szczerość i potrafię godzić się z krytyką.

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Double - 20.06.2017

1.Double
2.ponad 54 dni
3.Maciej
4. 14 lat*(wyjaśnienie na końcu)
5.Mam wiele zainteresowań, sport(głównie piłka nożna i inne gry zespołowe), gry komputerowe, zwierzęta(koty i różne zwierzęta domowe), jestem realistą, dąże do wyznaczonych sobie celów, praca grupowa to dla mnie bułka z masłem oraz mój dziadek, który jest moim autorytetem.
6.a)Dobre pytanie...ale jestem pewny że gdyby mnie wybrano nie zmieniłbym się byłbym opanowanym i zrównoważonym nadzorcą, rozwiązywałbym konflikty i szerzył sprawiedliwość z resztą jak to robię również teraz
b)Jeżeli chodzi o nadzorcę idealnego to niestety nikt takim nie jest i nie będzie ponieważ każdego z nas czasem mogą ponieść emoce i popełnić jakiś błąd, ale twierdzę iż nadzorca zasługujący na miano "idealnego" powinien mieć świadomość o tym że czasem każdy z nas popełnia błędy ponieważ taka już jest natura ludzka choć wiem że, te błędy nie mogą być popełniane notorycznie co groziło by banem oraz oczywiście nie powinien czuć się ważniejszy i bardziej uprzywilejowany niż zwykły "niebieski" gracz.
7.Aktywny jestem zawsze oprócz oczywiście późnej nocy gdy śpię i szkoły do której uczęszczam, po za tym cały czas staram się poświęcać pokewars, dodatkowo w weekendy i święta także jestem bardzo aktywny.
8.Na pewno wyrozumiałość, sprawiedliwość, cierpliwość,szczerość i oczywiście obiektywizm oraz autorytet u większości graczy ponieważ nie każdego znam Wink

14 lat*-Owszem umiem czytać, "minimum 18 lat" jeśli chodzi w tym przekazie o dojrzałość użytkownika to uważam iż jest to nie sprawiedliwe, ponieważ niektórzy młodzi gracze są dojrzalśi i wytrzymalśi mentalnie niż nie jedna osoba dorosła i lepiej radzą sobie na zaczepki odpowiadając żartem lub w ostrzejszych przypadkach banem niż inną zaczepką, jeśli natomiast chodziło w tym przekazie o coś innego to zwracam honor i przepraszam za marnowanie czasu, jeżeli jednak o dojrzałość to proszę o rozpatrzenie mojego wniosku.

Pozdrawiam Smile

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Lukas0020 - 20.06.2017

1. Lukas0020

2. Na dzień dzisiejszy to 240dni 23godz. 49min Smile

3. Łukasz

4. 25

5. Mam na imie Łukasz. Mieszkam w woj Zachodnio-pomorskie, mam dużo zainteresowań np piłka nożna (sam kiedyś kopałem Big Grin) interesuje się także muzyka oraz dobrymi filmami (horrory) najbardziej, no i jeszcze Poke De Wars, spędzam tu sporo czasu mimo ze pracuje, po pracy zawsze mam czas więc siedzę na pokach Smile

6.
A. Na pewno pomocny bym był, zawsze bym odp na wiadomości i służył dobrą radą oraz pomocą, nawet teraz pomagam bo to i tak nic nie kosztuje a komuś zawszę mogę pomóc Smile

B. Idealny nadzorca hmm, nie ma, nikt nie jest idealny ale jeśli już to powinien służysz pomocą każdemu, być opanowany oraz nie dać się sprowokować.

7, Praktycznie jestem codziennie na pokach, zawsze znajduje czas.

8. Cierpliwość - kto mnie zna ten wie że taki jestem właśnie, opanowanie, można że mną się dogadać, miły, jest tych zaled, wad hmm pewnie jakieś są ale nie znane mi Smile

Próbuje po raz kolejny i mam nadzieje że wreście wybierzecie mnie Smile

RE: Rekrutacja na nadzroców chatu - Onlydreams9o - 20.06.2017

1. OnlyDreams99.
2. W Pokewarsy gram w sumie od 1 października 2016, natomiast w grze spędziłam 44 dni 9 godzin i 19 minut.
3. Ania.
4. Za pół roku skończę 18.
5. Jestem w klasie humanistycznej, bardzo lubię pisać opowiadania. W prywatnym życiu jestem introwertykiem, natomiast w internecie otwieram się na ludzi. Lubię kiedy wszystko jest w jak najlepszym porządku.
6. a) Na tym stanowisku wyobrażam siebie jako osobę odpowiedzialną, radzącą sobie z wszelakimi problemami.
b) Idealny nadzorca chatu powinien być dobrze zorganizowany, odpowiedzialny a przede wszystkim powinien dobrze rozwiązywać wszelkie konflikty.
7. W grze w sumie jestem bez przerwy. Wakacje się zbliżają i będę miała dużo wolnego czasu, którego nie potrafię zagospodarować, więc spędzam go w grze.
8. Jestem odpowiedzialna - biorę odpowiedzialność za swoje czyny. Jestem także komunikatywna co na pewno przyda się na tym stanowisku. 
Pozdrawiam cały zespół Pokewars.