Forum PokeWars
Propozycja Usunięcia planów z targu - Wersja do druku

+- Forum PokeWars (https://forum.pokewars.pl)
+-- Dział: Różne (https://forum.pokewars.pl/forum-5.html)
+--- Dział: Archiwum (https://forum.pokewars.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: Propozycja Usunięcia planów z targu (/thread-6.html)



Propozycja Usunięcia planów z targu - Aquampir - 28.11.2021

Witam generalnie przejdę do rzeczy, otóż moja propozycja głosi żeby usunąć możliwość kupienia planu na targu. Głównie dlatego że i tak nikt nie sprzedaje a to przeszkadza. Mam nadzieję że rozważycie moją propozycję Big Grin


RE: Propozycja Usunięcia planów z targu - MrRazz - 29.11.2021

Jak najbardziej za. To powinno wejść razem z usunięciem wydropienia planów, skoro wystawić ich już nie można. Nie wiem czemu nadal tego nie zrobiono


RE: Propozycja Usunięcia planów z targu - Piter - 29.11.2021

(28.11.2021, 09:12 PM)Aquampir napisał(a): Witam generalnie przejdę do rzeczy, otóż moja propozycja głosi żeby usunąć możliwość kupienia planu na targu. Głównie dlatego że i tak nikt nie sprzedaje a to przeszkadza. Mam nadzieję że rozważycie moją propozycję Big Grin
Ogólnie chyba plany na targu są w planie do usunięcia tylko jeszcze nie jest to dokończone. Jest to dobry pomysł wydaje mi się że Alex usunął plamy i nie można ich znaleźć tylko targiem zapomniał się zająć. Teraz jest galar może zapomniał w każdym razie popieram wniosek usunięcia.


RE: Propozycja Usunięcia planów z targu - Kagey - 29.11.2021

Ale mogą się przydać do jakiegoś eventu Tongue były już chyba zadanka oddaj X planów


RE: Propozycja Usunięcia planów z targu - Project D - 29.11.2021

Plany z gry już zostały usunięte.
Więcej informacji jest na grze w zakłądze 'Inne' -> 'Nowości i Projekty':
"2021-08-22
Alex : Warsztat - wszystkie plany zostały usunięte z gry. Zmiana ma na celu ułatwienie wytwarzania przedmiotów i sprawienie, żeby wytwarzanie było dostępne dla większej liczby graczy. Posiadane plany (również te nauczone) możecie wymienić na Yen w warsztacie w zakładce Wymiana Planów."

Cóż, nwm jak to wygląda jeżeli ktoś tych planów nie wymienił na yeny i co może z nimi robić...


RE: Propozycja Usunięcia planów z targu - Walenty - 29.11.2021

(29.11.2021, 05:09 PM)Project D napisał(a): Plany z gry już zostały usunięte.
Więcej informacji jest na grze w zakłądze 'Inne' -> 'Nowości i Projekty':
"2021-08-22
Alex : Warsztat - wszystkie plany zostały usunięte z gry. Zmiana ma na celu ułatwienie wytwarzania przedmiotów i sprawienie, żeby wytwarzanie było dostępne dla większej liczby graczy. Posiadane plany (również te nauczone) możecie wymienić na Yen w warsztacie w zakładce Wymiana Planów."

Cóż, nwm jak to wygląda jeżeli ktoś tych planów nie wymienił na yeny i co może z nimi robić...
Nic się nie stało, zostały bodajże w plecaku... Na targ nie da się ich wystawiać... 

Fakt że zakładka planów pozostała na targu jest prawdopodobnie wynikiem niedopatrzenia. Prędzej czy później zostaną pewnie usunięte :x


RE: Propozycja Usunięcia planów z targu - Alex - 29.11.2021

Zmiana wprowadzona do gry.