Forum PokeWars
Event - Wyścig na Szczyt - Wersja do druku

+- Forum PokeWars (https://forum.pokewars.pl)
+-- Dział: Rozmówki Ogólne (https://forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Dyskusje na temat gry (https://forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=62)
+--- Wątek: Event - Wyścig na Szczyt (/showthread.php?tid=7886)

Event - Wyścig na Szczyt - bethrezen - 03.11.2019

Zakładam temat wcześniej ponieważ później będę nieobecny.

Proszę tutaj pisać opinię i przemyślenia na temat eventu

RE: Event - Wyścig na Szczyt - adi03 - 03.11.2019

Event słaby, jeden z gorszych w których brałem udział. Mizernie w lokalizacji wypadały oaki, drop to już nie wspomnę kamień gromu i magnes wrzucić w lokalizacji to zostawię bez skomentowania. Co do ścieżki profesjonalnej to jak dla mnie bez historii czułem się jakbym właśnie wykonywał najłatwiejszą drogę eventu by go przejść. Kolejna sprawa to strasznie łatwo możan było legende spotkać 9 razy ją spotkalem klikajac przeciętnie bo później z braku czasu i chęci sie nie chciało. Chociaz mogliście ustawić żeby z 1 % ja zlapać jak taki % ustawiliście by ją spotkać. Zarobek z eventu czyli targ nie wspomne nic kompletnie nie było warte by handlować i dobrze zarobic. Jedynie co jeszcze Was uratuje od kompromitacji to sklepik ale wątpie by było dobrze skoro daliście ciała z taka zabawa. No nic panie Bethrezen ale jak dla mnie uczciwa 2 w skali do 10 za event. Myślałem ze bedzie lepiej ale jest jednak gorze. Pozdrawiam Krokodyl.

RE: Event - Wyścig na Szczyt - Dubelek - 03.11.2019

Event nawet ok 9/10 fajnie dropiły berry w pierwszej lokacji Wink

Pozdrawiam, powodzenia, do widzenia

Edit: Ja tam po 5k wędrówek do lokacji mglisty szczyt nie spotkałem Rayquazy ani razu Wink

RE: Event - Wyścig na Szczyt - Radziu22 - 03.11.2019

Siemka beth. W mojej opinii był to najgorszy event, jaki do tej pory zrobiłeś (Nie mów, że zawsze hejtuje, bo poprzedni event oceniłem na 8/10). Co było nie tak?

- Na całym evencie od gracza wymagany był do stworzenia w warsztacie tylko jeden item i w dodatku do wybrania 1 z 3. Ani jeden item ewolucyjny. Ani jednego zadania z oddaniem. Zero ewolucji poza tą w polu magnetycznym. Zero użycia mikstury. Nie wiem czy Ty serio nie rozumiesz jak działa targ w tej grze. Na tym polu kompletne dno.

- Apropo targu... Wrzuciłeś do pierwszej lokacji, która byla za 4 PA, dwie najcenniejsze berrki z gry. Do dwóch pozostałych nie dałeś żadnej. Gdzie tu sens w tworzeniu jednej ultradobrej lokacji, którą wykorzysta 100% graczy, przez co itemy, które sie w niej pojawiają znaaaacznie tracą na wartości, w momencie gdy dwie pozostałe lokacje są tak słabe? Nie dość, ze na evencie nie dało się zarobić, to po evencie też sie nie będzie dało na czymś, co kiedyś było rzadkie Smile

- Jak już mowa o lokacjach... koszmarna 2 i 3 lokacja w której gracz zmuszony był klikać, mimo, ze bardzo nie chciał.

- Zadania na różnych poziomach trudności wyglądały identycznie (poza warsztatem). Tworząc ten pomysł i przedstawiając Ci go, mówiłem, ze musi być zróżnicowanie. Super, ze mikstury były inne, bo tak naprawde ruszyło 9 różnych planów na targu, a co z resztą zadań? Dało się stworzyć naprawde zróżnicowane wymagania, ale jak widać nie dla Ciebie.

- Bardzo krótki event, bardzo mało zadań. Event był tak naprawde banalny, a gdy mówiłem Ci o tej strukturze eventu, to sugerowałem aby profesjonalna ścieżka była do zrobienia tylko przez hardcorów. Co dostaliśmy? Ja skonczyłem pro w 10-12k wypraw Smile

- Pseudolegendy w sklepie za 1500 pktów, gdzie one stoją na targu po 10-20kk Smile Do tego można sie doczepić shiny togedemaru tak drogo, no ale jakby był taniej tez by go pewnie nikt nie kupil.

- Jeden nowy handlarz, który tak jak pozostałe, jest zupełnie nieopłacalny. Na poprzednich eventach były swietne handlarze. (Nie wiem, kto tworzył te proporcje w obecnych handlarzach, ale dodaliście coś co tylko zaśmieca klikanie - spytajcie graczy, nikt tego nie używa. Zróbcie to lepiej bo to mogło byś świetne)

-Jeden, brzydki, słaby i do tego rzadki pok eventowy. No dobra, to, ze był rzadki to akurat zaleta bo przynajmniej nie zaśmieca boxów.

Zalety:
- Spieprzyłeś cene tylko 4 itemów, a dało sie wiecej.
- Krople w sklepie za 50, a nie 35. Gra to docenia <3
- Dobrze wymyślone zadania rankingowe - zero liczenia na farta. Wygrali Ci, co najwiecej klikali.
- Fajne zagadki.
- 3 fajne poki za 2k punktów Smile Propsuje

Ostatecznie pzed sklepikiem chciałem ocenić event na 1/10. Po sklepie, który zaskoczył mnie pozytywnie daje 2/10.

RE: Event - Wyścig na Szczyt - GodofTruth - 03.11.2019

Tu nie ma znaczenia jak słaby i niedopracowany Event będzie i tak nie będa umieli przyjąc krytyki i poprawienia czegoś bo liczy sie jedynie to ile gracze władują hajsu w czasie Eventu w gre
Niszczenie Cen Targu i Hodowli to juz norma
szkoda gadać
W pierwszym dniu Eventu nawet nikt nie sprawdził czy Poki Rare mają dobry drop rate .. xD
Sam Motyw Eventu był w okresie Hallowen a tu mamy wyscig na góre
Który raz z Koleji na siłe jest władowany Shiny Aero w sklep Eventowy ?
po za tym przelicznik u handlarza 1 Ball warty 130k ech... z kazdym coraz gorzej xD

RE: Event - Wyścig na Szczyt - Bob Budowniczy - 04.11.2019

Event
długo wyczekiwany i jak widać, all po staremu ;p przykro mi było biorąc ścieżkę normal widząc tak łatwe zadanka. Fajnie że trzeba było łapać poki, ale jak ktoś wyżej zauważył brakło więcej warsztatu, brakło też zadania z itemami pod motyw przewodni eventu (fakt zauważył Sokka) Smile.
zadania eventowe wykluczyły z klikania w lokacji nr 2 ;p. opłacalna była najbardziej lokacja 1, bo 4pa, jagody które dzięki eventowi wróciły na normalną ścieżkę cenowa ;p. koszmarny event pod względem dropu itemków oraz nie wiem jak inni ale kolejny event bez poka eventowego z lokacji mimo dużej liczby podróży.
Dużym minusem błedy eventowe, rzekomy przeciek zadań, a także brak lokacji eventowych w pokedex. Smile
Sklepik, cóż, słowa się betha sprawdziły, zepsułeś jeszcze bardziej niż ostatnio Big Grin. serio? gible, bagon 1,5kpkt? sh togepi elekid 1kpt? Big Grin
główna nagroda spoko.
wkońcu widzieliśmy event dla każdego gracza Smile i to sie podoba.
EVENT 9/10
SKLEPIK 1/10

RE: Event - Wyścig na Szczyt - Tisu - 04.11.2019

Ostatnio nie za dobrze mi sie gra w tą gre,event jednym słowem był słaby.
Zbiłeś cene berek
zbiłeś cene kamyka którego i tak było bardzo duzo w grze
spotkanie handlarza w lokacji to strata 5pa
nie dałes ani jednego zadanka użyj,oddaj-nic nie zarobiłem
sklepik był fajny duzo wartościowych poków które były warte swojej ceny,pechowo trafiłem na samca także dla mnie duża strata ale nie będe mówił że sklepik był zły bo nie miałem szczęścia
zwykle dawałem ocene razem z sklepikiem a nie osobno ostatnio za sklepik odejmowałem 4pkt to teraz dodam Wink 4/10

Ogólnie mam nadzieje że następny event raczej zabierze itemki z gry,że targ się troche ruszy i że gracze będą mogli pozbyć się masy itemków

RE: Event - Wyścig na Szczyt - Anonim - 04.11.2019

Bardzo duży plus dla was za sklepik(w końcu pojawiły się pokemony warte więcej niż 50kk za 2k pkt), zagadki i zadania rankingowe. Podobało mi się też, że zamiast wrzucić kolejne tysiące liści koron i piór do gry daliście okruchy, których było w grze mało. No i to w zasadzie tyle z zalet Sad Handlarz to jest jakieś nieporozumienie, zarówno ten eventowy jak i zwykły, przelicznik nie ma nic wspólnego z sytuacją na targu. 2 i 3 lokacja czyli te w których trzeba klikać najwięcej żeby zrobić zadania były bardzo słabe. Jeśli chodzi o zadania to brakowało oddawania itemów i nauczania tmów.

6/10

RE: Event - Wyścig na Szczyt - Alcar - 08.11.2019

Jak już zostało powiedziane, event słaby pod kątem zarobku z targu, ale pytanie czy to jest wasz wyznacznik jaki powinien być event.

Mi głównie zabrakło kryształów w lokacjach eventowych. Berry to jedno, ale to co się dzieje z k. normalnym, psychicznym, trującym czy ognistym jest alarmujące.

Dlatego od razu moja sugestia odnośnie eventu świątecznego.
Niech w każdej lokacji dropi jakiś kryształ. Powiedzmy w pierwszej trujący, drugiej psychiczny, a ostatniej normalny.
Pamiętam, że jakiś czas temu był strasznie przerąbany event, w którym było "znajdź 3 kamienie".
Można by tu dodać, aby na ścieżce łatwej znajdź 1, dowolny kryształ, na normalnej znajdź 2 różne kryształy, a na profesjonalnej 3.

pozdro i dzięki twórcom eventu za to, że im się chce.