Forum PokeWars
Odbanowanie konta - Wersja do druku

+- Forum PokeWars (https://forum.pokewars.pl)
+-- Dział: Poradniki (https://forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Prośba o pomoc (https://forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=89)
+--- Wątek: Odbanowanie konta (/showthread.php?tid=8091)Odbanowanie konta - Trener Gilan - 30.08.2020

Nie wiem co jest nie tak z tutejszą administracją czy moderacją, ale dziwnym trafem znikają posty którzy mają sprawę w swoim interesem. Nie wiem czy nie chce się im odpisywać czy może źle rozumieją regulamin. 19.06.19 dostałem NIESŁUSZNIE perm bana wbrew regulaminowi za push na targu. Jeśli bym dostał za to bana na miesiąc, byłaby to słuszna kara, ale mógłbym się ODWOŁAĆ o niższą karę. Odwołanie polega na próbie złagodzenia kary lub w przypadku niesłusznego zbanowania niewynikającego z łamania regulaminu. Tak więc jeśli bym dostał bana na miesiąc i w ciągu tego miesiąca się nie odwołał a kara jest słuszna i czytelna w regulaminie to nikt by nie miał złudzeń. Administracja często powiela tą maksymę że jeśli ktoś nagle pozbywa się fortuny to obstawiają że to PERNAMENTNY koniec gry, ale nie tędy droga najdroższy Betherezenie. Pisałem już o tym i chciałbym odbanowania konta https://gra.pokewars.pl/profil/338480 bo w myśl regulaminu jest niesłuszny a na to nie ma przedawnienia.

Łamane pkty regulaminu przez was :
12.2 Staramy się odchodzić od idei banów permanentnych (na zawsze), jednak nadal są one dawane w kilku sytuacjach: włamanie na konto innego gracza, podszywanie się pod Administratora, wyjątkowo radykalne złamanie innych punktów regulaminu (np. pushowanie z 30 kont).

12.8 Odwoływać się od bana można przez miesiąc od daty nałożenia bana. Odwołanie musi jednak zawierać jakieś argumenty, sugerujące np. pomyłkę Administratora. Nie zmieniamy kar pod wpływem wiadomości typu „Więcej tak nie zrobię” czy „Nie wiedziałem, że tak nie można”.

tutaj nie było pomyłki administratora lecz CELOWY PERNAMENTNY BAN
Piszę już o tym trzeci post, pierwszy zamknął Bethu, drugi ktoś usunął, chcę o tym porozmawiać a innego miejsca nie ma jak forum do takiej dyskusji i ja nie widzę żadnego działu.
POZA TYM MAJĄC NA UWADZE TO ŻE DOKONAŁEM PEWNEGO PRZEWINIENIA NA POWIEDZMY MIESIĄC BANA I MODERACJA MA ZAPISANY POWÓD BANA NIE WIDZĘ PRZESZKÓD ABY TEGO PERM BANA ZNIEŚĆ.


RE: Odbanowanie konta - bethrezen - 30.08.2020

Próbując się zalogować na zbanowane konto masz możliwość odwołania się od bana.

Nie rozpatrujemy odwołania po roku bo to że ban był za push to nam nie wystarczy. W tej chwili nie mamy pojęcia czy to co powinno być skasowane z twojego konta w wyniku pushu zostało odebrane czy nie. Nie pamiętamy wszystkich okoliczności i szczegółów tego bana. Trzeba było w ciągu tego miesiąca odwołać się od długości bana że planujesz w przyszłości.

Piszesz że z automatu zakładamy że jak ktoś się wyprzedaje do kończy grę, ale może sam to wtedy przyznałeś? Może na PW w rozmowie z kimś wprost napisałeś że kończysz grę? Oczywiście teraz tego się nie udowodni bo minęło zbyt dużo czasu i dlatego nie rozpatrujemy takich odwołań.

Pisząc że łamiemy punkt 12.8 się tylko ośmieszasz bo tego właśnie jak najbardziej się trzymamy zwłaszcza w takich przypadkach.

12.2 - Staramy się to nie znaczy że ich nie dajemy, a punkt nie wymienia wszystkich sytuacji kiedy można dostać bana.

Zakładanie kolejnych tematów skończy się co najwyżej banem na forum.

I skoro już musimy to omówić to publicznie to przestroga dla wszystkich innych.

Kiedy decydujesz się na koniec gry zrób to zgodnie z regulaminem aby w razie zmiany zdanie mieć możliwość kiedyś wrócić. Bo najpierw decydujecie się na koniec, macie w d... regulamin robicie co chcecie, a później po dłuższym czasie zmieniacie zdanie i nagle zła niedobra administracja nie chce zdjąć wam bana.