Forum PokeWars
Stowarzyszenie LiP - Wersja do druku

+- Forum PokeWars (https://forum.pokewars.pl)
+-- Dział: Pierwsza pomoc (https://forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: INNE (https://forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Stowarzyszenie LiP (/showthread.php?tid=8093)

Stowarzyszenie LiP - Misionator - 12.09.2020

Witaj , dochodzą mnie słuchy że Liga Pokemon upada i że potrzebują mnie , posiadamy discorda stowa skąd wiem to i owo co się dzieje w LiP, Chcę powrucić dla nich , Wiele się wydarzyło to prawda , ale to stow i jego członkowie dla mnie bardzo wiele znaczą . Dlatego proszę o zdjecie mi bana z Misionatora i danie mi nawet bycia na cenzurowanym. Proszę nie usuwać tego posta tylko pogadać . Smile .

RE: Stowarzyszenie LiP - bethrezen - 15.09.2020

Z takich powodów nie zdejmuje się bana. Trzeba było myśleć wcześniej nad swoim zachowaniem i jego konsekwencjami.

RE: Stowarzyszenie LiP - Misionator - 16.09.2020

Teraz przedstawię szanownym państwu pewną rzecz . Mianowicie nie można zostać ukaranym 2+ krotnie za jeden czyn , jeśli czyn był służny do dania wysokiej kary w tym przypadku perma to powinien być natomiast jeśli perma dajecie za 2 czyny za które gracz otrzymał karę i ponadto te czyny mogą powodować perma a nie dajecie go , to tylko was wybór , lecz wtedy nie możecie już się odnosieć do sprawy za którą kara została wykonana . Ponadto jeśli dowód o mniejszej szkodliwości byłby nie do podważenia to itak perma nie może być gdyż kategoria czynu była niższa Smile ... Ponadto sprawa ostatniego wykroczenia nie została wyjaśniona bo ss chatu nie dostałem do tej pory więc albo nie macie podglądu co jest waszym problem w skazywaniu gracza , albo robicie propagandę tylko dlatego aby pozbyć się gracza Smile . Ponadto nawet jeśli teraz bym napisał że zakładam konto nie macie prawa go banować ponieważ perm dotyczy konta nie człowieka , wy nie możecie komuś zabronić grać , gdyż jestesmy wolnymi ludźmi . Dlatego też pozostawiam to wam do przemyślenia i czekam na odpowiedź administratora . Reasumując powołałem się tu na polski system prawny czyli nie można być 2x ukaranym za 1 wykroczenie oraz prawa człowieka Smile

RE: Stowarzyszenie LiP - Misionator - 16.09.2020

P.S. chodzi mi o sprawiedliwośc i pomoc LiP które ma się źle z tego co słyszę

RE: Stowarzyszenie LiP - IHateIt - 18.09.2020

Nie żeby coś ale własciciele gry sa jak sama nazwa wskazuje "właścicielami gry" i moga robic co chca Tongue a więc jezeli chca cie zbanowac to mogą to zrobić bo gra należy do nich, mozesz podac ich do sądu(i tak przegrasz) ale raczej tego nie zrobisz bo mi juz tym groziłes wielokrotnie a wezwania nadal nie dostalem.
Dobranoc.

RE: Stowarzyszenie LiP - bethrezen - 19.09.2020

10.2. W przypadku wielokrotnego łamania regulaminu przez jednego gracza, każda następna kara może być o wiele surowsza.

10.7. Na żadne kary nie ma sztywnych granic. Kary są ściśle zależne od sytuacji, rodzaju przewinienia oraz od tego, czy dany gracz był już wcześniej karany.

Czyli tak naprawdę można dać perma za nawet pojedynczy wulgaryzm zwłaszcza jak to nie jest pierwsze złamanie regulaminu.

Grając akceptujesz regulamin. Jeśli go nie akceptujesz to nie masz obowiązku grać.

Temat zamykam.