reset konta

6 Odpowiedzi, 6845 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

sry za muj polski, jestem niemcy sam sie nauczilem polskiego, lepiej gadam nisz pysze
moje konto znowu jest 1 lvl jak zaczolem grac po dlugym czasie, chcialem sie spytac czy byl duzy reset kontach czy tilko moje bylo resetowane bo dlugo nie logolalem sie ?
Nie ma coś takiego jak reset konta. Skoro nie logowałeś się po długim czasie na swoje konto - to mogło być usunięte konto. (Patrz regulamin dot. Kont)

Konta nieaktywne po X miesiąca bez dotacji - zostają usuwane, i jeszcze tutaj wchodzi przedział lvl. Ja nie wiem jaki lvl miałeś wcześniej.
cos ponad 150lvl ale nie pamietam jusz tak, ja moje ph jeste mam okolo 20k ale reszta dostala usunieta
nie ma szans zebym znowu aktiwowac stare konto ?

imie konta Andreas124
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.06.2022, 11:06 AM przez andxev0.)
150 lvl nie miał możliwości być usuniętym tak samo z pH może to być spowodowane jakimś włamaniem jeśli chodzi o pH (polecam pobrać logi z gry) aczkolwiek nie mam wyjaśnienia na zanik poziomu.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
noto nieiwem mam na pamiecz ze mnialem tenowanego poka za pare kk i jak ph jeste mam to widze ze kiedys kupilem je lat temu
Wybacz mi ale troszeczkę ciężko cię zrozumieć. Z tego co rozumiem pamiętasz że miałeś trenowanego pokemona za kilka kk. I masz w transakcjach że kupiłeś go za pH? Jeśli dobrze rozumiem to nie widzę problemu. Nie pamiętam resetu kont masowo odbytych więc pewnie mogło to być jak już mówiłem wejście na twoje konto.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
ok dzieky



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości