Gracze

80 Odpowiedzi, 81039 Wyświetleń

Trzeba jakoś ludzi zachęcić do gry bo coraz mniej osób gra, im więcej osób tym gra bardziej rozmaita i większa rywalizacja. Brakuje powoli czasów gdy wchodziło się do gry i było po 300 osób aktywnych na spokojnie  :(
Trzeba coś więcej dać graczom Smile teraz to nawet jeśli chcesz klikać to nie ma za co (pomijam osoby co mają pare k oaków i nie klikają) A na czym polega ta gra? Na klikaniu... Myślę że najważniejsza zmiana teraz to przywrócenie starych dziennych lub SZYBKIE naprawienie tych aby przynosiły korzyści a nie straty
Unban dla każdego xD wtedy aktywność z 80 skoczy do 2k xD

A tak na poważnie. Przydałoby się naprawić zadania bo powrót starych według mnie nie wchodzi w grę. Te poziomy trudności są dość dobrym rozwiązaniem tylko bardzo rzadko zdarza się wyjść na plus chociaż z początku pamiętam jak niektórzy pisali że są na plus ale wykonywali do nawet 15-20 zadań dziennie (mowa o tobie Tetruś Tongue)

Chociaż w sumie można by było dodać opcje odbanowania konta za realne pieniądze tak jak w niektórych grach jest. Na pewno niektórzy chcieliby wrócić i mają dosyć zakładania 3 konta żeby zobaczyć co nowego na warsach. Możliwość odblokowania konta byłaby dobra z 2 stron:
1)Gracz mógłby wrócić do gry i bez przeszkód rozpocząć dalszą przygodę z grą
2)Zawsze to jakaś pomoc na utrzymanie serwera chociaż Necron to na 10 lat chyba opłacił Tongue

Z drugiej strony są negatywne strony

1)Kolorki musiałyby pewnie więcej razy banować w niektórych przypadkach. No bo jeśli komuś odbije szajba to dość problematyczne może być ciągle odblokowywanie.

Aczkolwiek można by było zastosować ogranicznik do 3 odblokowań na rok/miesiąc.

Albo na 10 lecie gry moglibyście odbanować graczy Tongue co jak co ale póki co mam wenę żeby próbować odzyskać konto xD.

Ja wiem że macie tam jakieś "punkty karne" które po przekroczeniu powodują blokadę permanentną/tygodniową/dzienną zaiste jest to ciężkie zagadnienie do obejścia ale co jeśli osoba po x latach się zmieniła ale nie ma jak wrócić. Przykładowo taki Ohenduszek [*] ziomek bardzo szanowany przez każdego a dostał blokadę permanentną za rzekome odejście z gry i sprzedawanie przedmiotów po minimalnej. Trochę inaczej to wyglądało. Po za tym Ohenduszek był ogarniętą osobą, która nie zaszkodziła osobą a raczej jak już to targowi.

Według mnie opcja byłaby dobra ale rozumiem też stronę administracji więc jeśli nie przejdzie takowy plan jest też rozwiązanie odbanowania Ohenduszka i tylko jego bo to była dobra mordka.

No i ostatni sposób na odblokowanie blokady pernamętnej. Otóż zasada reklamowania gry albo coś podobnego. Przykładowo napisać pozytywną recenzję gry na x liczbie forów w zależności od blokady nałożonej żeby było zróżnicowane. Przeleciała mi przez głowę wykonywanie tych ogólnoświatowych tasków ale to jest zbyt irytujące xD.

Także chyba by było na tyle oczywiście można by uznać że jestem kompletnie zdesperowany żeby wrócić i dlatego to pisze. Hmm w sumie to nie Tongue po prostu uważam że mogłoby to podnieść aktywność. Jak widać może nie ma sporo skreślonych na zawsze graczy ale pewna gromadka się znajdzie która byłaby chętna wrócić.

Pozdrawiam cieplutko ^^

Ps: Ten post może nie przejść i zostać usunięty ale wydaje mi się że to odpowiednie miejsce. Zawsze można by było na propozycje zmian.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.06.2022, 04:20 PM przez Piter.)
Unban na 10lecie imo git pomysł
Unban za hajs zły pomysł ze względu na to że by banowali każdego by mieć z tego hajs
(23.06.2022, 09:10 PM)KonekoChan napisał(a): Unban za hajs zły pomysł ze względu na to że by banowali każdego by mieć z tego hajs

Raczej marne szanse bo Alex spogląda na moderację serwera Tongue, a też nie jest jakaś kryzysowa sytuacja z serwerem więc nie widzę tutaj prawdopodobieństwa wystąpienia takowego zachowania Konewciu Tongue
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Jestem na nie dot. pomysłu Pitera.
Ten kto był kolorkiem w Zespole doskonale wiedzą dlaczego, a w to niewtajemniczonych graczy nie ma sensu wtajemniczyć te prywatne sprawy gdyż mogłoby to zaszkodzić w pewnym sensie.
Takie coś na pewno nie pomoże również aktywności, to co przepadło to zostaje tam. Aby mieć aktywność w grze to trzeba czymś zachęcić, czymś nowym co zachęci nowych graczy jak i starych do dalszego grania.
Ciężko by było się z tym nie zgodzić. Aczkolwiek co do aktywności no nie wiem. Na pewno znajdą się osoby chętne do powrotu. Mimo że chcą nie mogą i tutaj jednak nie można winić zielonych/czerwonych/czarnych czy jakie tam są jeszcze kolory. Gracze z permem w większości popełnili błąd i mocno nakrzywdzili osobą trzecim. Uważam jednak że powinna być szansa na ponowny powrót. Jest to dość ryzykowne ale może warto kto wie? Może ktoś z odbanowanych wniesie coś nowego do gry. Przytoczył bym swój przykład ale zaokrągli się to do ciągłych próśb odbanowania.

Według Joego Hilla: "Czy jest pragnienie bardziej żałosne - albo gorętsze - niż pragnienie drugiej szansy?"

Carpe Diem moi drodzy Tongue
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Piter, ciesz się że skończyło się u Ciebie tylko permem. Rozpowrzechnianie wizerunku bez zgody osoby która jest na fotografii (nie tylko, to mógłby być portret etc) jest karane, udostępniłeś zdjęcia przedstawiających 4 osoby, z 3 szydziłeś w tym jedno było od razu w formie mema, ciesz się że nikt Ci procesu nie wytoczył i żyj spokojnie bez dostępu do gry. Na przyszłość zwracaj uwagę co i gdzie robisz bo możesz trafić na osoby które takich rzeczy nie odpuszczą.

Co do samego pomysłu od unbanach to jest to najgorszy pomysł na jaki mogłeś wpaść, nie bez powodu wpadają graczom permy i nie łatwo jest taką blokadę złapać Wink
Wiem i będę pamiętać Tusia Tongue aczkolwiek może ktoś byłby ze zbanowanych chętny do powrotu. Zawsze mógł ktoś mieć gorsze czasy co doprowadziło do zbanowania pernammentnego nie mówię że jest to wytłumaczeniem. Tylko że 10 lecie jest dość rzadkim wydarzeniem dlatego można by było wykonać takowe wydarzenie.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości