Brak balansu zadań Eventowych

20 Odpowiedzi, 22527 Wyświetleń

(07.08.2022, 01:26 PM)Shikqo napisał(a): Chociaż w ogóle wiesz że tego eventu się nie kończy? Bo widzę że znowu bredzisz o 2 zadaniu którego niby nie ma możliwości ukończenia... Za mini event jest do zdobycia odznaka i to tylko to... na brązową potrzebujesz 500pkt, srebrną 3k i na złotą musisz go wygrać. Duże eventy od dłuższego czasu mają kilka poziomów trudności i sam go sobie wybierasz, tak więc jeśli jakiś nowy rzuci się na profesjonalny poziom no to faktycznie go nie skończy... ale żeby to wiedzieć to trzeba najpierw zainteresować się jakie były zmiany w grze a nie żyć przeszłością. Robisz 177 wypraw dziennie to faktycznie aktywny jesteś bardzo... to jakieś niecałe 5 oaków czyli 10 min klikania? Mogę Ci jedynie życzyć powodzenia w zbieraniu oaków na duży event bo w takim tempie to nawet amatora nie zrobisz i będziesz dalej się tutaj żalił że zadania były/są za trudne.
A dasz mi te 5 oaków dziennie? który nowy gracz od 1 lvl klika 5 oaków dziennie? Chociaż raz pomyśl, wiem że to dla ciebie nowość ale zrób to zanim zaczniesz pierdzieć tekstami że leniwy jestem, za mało klikam czy się nie przykładam.
w 28 dni mam na ten moment 9k wypraw ogólnie gdzie średnia graczy nowych ma pewnie około połowę tego. Sprawdzałem ranking, czy profile na zasadzie /profil/cyfry podobne do mojego +-100 czyli zarejestrowani w bardzo podobnym czasie do mojego i nikt nie ma podobnego poziomu do mojego, zazwyczaj to osoby które klikają a mają ~30 lvl trenera. Tak czy inaczej wiem jak działa większy event i to że wybierasz poziom trudności jak w codziennym aczkolwiek wielu graczy ciągle narzekało na balans zadań stąd ten temat, bo nowym nawet ciężko ukończyć zadania na najniższym poziomie. A co do 1 zdania, serio się nie kończy Sherlocku? Przecież wiadomo ze te zadania są odnawialne aczkolwiek w moim przypadku już dawno byłbym w top50 i o te top 50 mogłyby rywalizować inni z niskim lvl gdyby te kilkanaście razy wpadłoby te 5pkt i przede wszystkim większa motywacja aby powalczyć o to.Na ten moment posiadam 450 pkt. 50 miejsce ma 570 pkt. Ponad 2k wypraw w arenie walk odbyte. Dalej nie kumasz że głównie chodzi mi o balans zadań do wykonania bo korona nikomu z głowy nie spadnie jak pokemony po ewolucji zmieniłoby na pokemony przed nią aby każdy miał równe szansę w eventach.  Ta dyskusja nie ma sensu bo gdyby zielony by napisał że się ze mną zgadza to też byś poparł tyle że tu bycie chorągiewką i lizusostwo jest na porządku dziennym XD Temat do zamknięcia bo nie ma z kim dyskutować jak zarzucane jest tylko lenistwo, dajcie mi 3 nicki osób które zaczęły w podobnym okresie co ja i mają 130 lvl pokemona albo zamknijcie temat.
Dodatkowo ile nowych graczy klika 5 oaków dziennie? Zanim się zaznajomi z grą itd. Dodatkowo mógłbym klikać 20 oaków dziennie tylko po pierwsze skad tyle nabrać po drugie, warto jak lepiej uzbierać na większy event? No właśnie, wiec daj mi przynajmniej 3 linki do kont które rozpoczeły grę w podobnym terminie co ja, są nowe a nie po utracie konta i mają ten lvl co ja albo wyższy. Powodzenia a najlepiej zamknij mod temat bo nie ma sensu ta dyskusja. Ładnie dałem propozycję zmiany w przyszłości a Ci coś pierdzą że klikać nie umiem, lenistwo czy popisywanie się XD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.08.2022, 02:26 PM przez Kami.)
Kolego, a oaki? Trzeba ruszyć zapas bo skończysz z 1.5k nazbieranych na marne. Po za tym jak wspomina Shikqo odzyskujesz część oaków także nie rozumiem problemu... Nowi i tak mają za dobrze niedługo może starterpack legendy dla nowych xD

Nawet nie zacytuję tego wyżej bo śmiech na sali...
1.Sprawdzasz ludzi po podobnej dacie? Większość nie ma zamiaru za długo w to grać zamiast porównywać się z randomem daj sobie przykład Radnoka.
2.5 oakow dziennie to śmiech na sali sam jak byłem leniwy ciągnąłem do chociaż 20
3.Błędy czegoś uczą Big Grin dlatego warto raz stracić oaki żeby później tego nie powtórzyć, a nie rzucać na każdego propozycję zmian. Osobiście najlepiej dałbym od razu 1k każdego rodzaju berrt bo przecież teraz jest trudna sytuacja
4.570 pkt i top 50... Oj Radnok i Walenciak weźcie znowu powalczcie
5.Poziom trudności jest od tego żeby było trudniej szkoda marnować słów żeby wyjaśniać. W wielkim skrócie weź łatwiejszy bo do następnego eventu jakbyś się nie lenił zdążyłbyś uzbierać nawet fajną sumkę... chyba

PS: Nie zadzieraj z kolorem jak nie wiesz co mogą zrobić Tongue
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.08.2022, 03:58 PM przez Piter.)
https://gra.pokewars.pl/profil/580502 https://gra.pokewars.pl/profil/579872 https://gra.pokewars.pl/profil/579796 https://gra.pokewars.pl/profil/579700 i pewnie jeszcze by się całkiem sporo znalazło graczy... Skoro i tak nie masz oaków to po co Ci te 2 zadanie? Przeczysz sam sobie... 130lv poka aby łapać w lvlballe? Totalna głupota... Jesteś graczem ze starych czasów PW to na pewno pamiętasz jak zaczynało się kiedyś grę, a jak jest teraz... Powtórzę raz jeszcze wystarczy odrobina chęci...
Czytam i dalej twierdzę w przekonaniu, że Kami żyje w swoim świecie.

To co piszesz to wszystko nie ma sensu, zwłaszcza gdy w drugim zadaniu eventowym na mini eventach nie masz w ogóle nagród poza punktami rankingowymi. Jaki jest sens założenia tego tematu?

Albo robisz zadanie nr 1 po oaki (co jest mega opłacalne do łapania poków na niskich poziomach tak jak w 3 zadaniu po balle).

Oaki dostajesz też za wbicie lvli... A gracze na początku gry mają ułatwione codzienne zadania, a ty co? Zamiast sprawdzać ranking i inne bzdury to powinieneś zająć się czymś innym, a nie graniem, bo to ci nie służy.


Podsumowanie:
>> Szkoda gadać i tracić czasu jak i zniżyć się do poziomu założyciela tematu.
(07.08.2022, 04:15 PM)Tru3c napisał(a): Czytam i dalej twierdzę w przekonaniu, że Kami żyje w swoim świecie.

To co piszesz to wszystko nie ma sensu, zwłaszcza gdy w drugim zadaniu eventowym na mini eventach nie masz w ogóle nagród poza punktami rankingowymi. Jaki jest sens założenia tego tematu?

Albo robisz zadanie nr 1 po oaki (co jest mega opłacalne do łapania poków na niskich poziomach tak jak w 3 zadaniu po balle).

Oaki dostajesz też za wbicie lvli... A gracze na początku gry mają ułatwione codzienne zadania, a ty co? Zamiast sprawdzać ranking i inne bzdury to powinieneś zająć się czymś innym, a nie graniem, bo to ci nie służy.


Podsumowanie:
>> Szkoda gadać i tracić czasu jak i zniżyć się do poziomu założyciela tematu.

W swoim świecie bo co? Daj argument. Celem tematu jest jedynie prośba do administracji aby kolejne tego typu eventy w żaden sposób nie dyskryminowały tych nowych graczy a ty zarzucasz próbę popisu itd. To że nie rozumiesz tematu to wiadomo bo twój iloraz inteligencji jest na tak żenującym poziomie że gdy napisałem w ostatnim poście że proszę o zamknięcie tematu to ty nadal drążysz ten temat ale co się dziwić komuś takiemu jak tobie co przerasta go zawiązanie sznurówek.
Wytłumaczę Ci bo pewnie nie rozumiesz ale robiąc misje 1 i 3, możesz jednocześnie nabić sobie free pkt rankingowe z drugiego zadania, raz, drugi, trzeci itd. W moim przypadku jak pisałem wcześniej, miałem 450 pkt. może na tym zadaniu pal licho wbiłbym 120 pkt. co dałoby mi na tamten moment 50 miejsce a za tym idzie oaki i ph w nagrodę o ile utrzymałbym miejsce a dodatkowo zmotywowałoby bardziej aby o ten ranking powalczyć mając to na uwadze że mogę 3 a nie 2 misje robić, i tu nawet nie chodzi o ten konkretny mini event a ogólnie bo to nie pierwszy i nie ostatni tego typu mini event w którym trzeba złapać ewolucje danego pokemona. Teraz rozumiesz że jedno czy dwa zadania które wbijasz przy okazji daje Ci większą szansę na to by startować na równi z innymi czy mam Ci to narysować? Chłopie napisałem luźną prośbę, dyskusję, propozycję a ty zarzucasz popisywanie się, bzdury i marnowanie czasu administracji XD albo jesteś niepoważny albo niedorozwinięty umysłowo pisząc o zniżaniu się do mojego poziomu. Smile  Cały czas piszesz że pozostaje robić 1 i 3 zadanie bo są opłacalne ale chyba ktoś o twoim rozumowaniu nie skuma że jednak uczciwie by było gdyby dla każdego były osiągalne wszystkie te eventowe misje i mało tego, tu nie chodzi tylko o ten mini event bo to nie pierwszy taki event co ma takie misje. Jeszcze raz tobie podkreślę, TO jest luźna prośba do administracji na przyszłość a nie płacz bo nie wbiłem rankingu albo cokolwiek innego co sobie ubzdurałeś i zamknij temat jak pan prosi.

(07.08.2022, 04:01 PM)Shikqo napisał(a): https://gra.pokewars.pl/profil/580502 https://gra.pokewars.pl/profil/579872 https://gra.pokewars.pl/profil/579796 https://gra.pokewars.pl/profil/579700 i pewnie jeszcze by się całkiem sporo znalazło graczy... Skoro i tak nie masz oaków to po co Ci te 2 zadanie? Przeczysz sam sobie... 130lv poka aby łapać w lvlballe? Totalna głupota... Jesteś graczem ze starych czasów PW to na pewno pamiętasz jak zaczynało się kiedyś grę, a jak jest teraz... Powtórzę raz jeszcze wystarczy odrobina chęci...
Gdzie napisałem że nie mam oaków? Napisałem że nowy gracz nie ma na start tyle oaków żeby codziennie od 1 lvl wyklikać te 5 oaków dziennie. Druga kwestia, większość z tych graczy co dałeś link to są osoby które wróciły na nowych kontach z drugiej zaś strony mógłbym również dać x razy więcej kont z rejestracją podobną do mojej, wyklikajacych pa codziennie i nie mających nawet połowy tego co ja. Dalej nie kumasz że mi nie chodzi o mnie, tylko luźna propozycja do administracji na poczet nowych graczy którzy przykładowo dołączą tydzień przed eventem że fajnie jakby jednak te misje były z pokemonami 1 ewolucji albo dostosowane w zależności od lvl. Daj cytat w ostatnim poście gdzie napisałem że 130lvl poka aby łapać w lvlballe? Jedynie co pisałem że absurdem jest argument że "my nowi mamy łatwiej złapać pokemona bo mamy nest+netballe" bo starzy gracze tak samo mogą wykorzystywać mechanikę balli poprzez levelballe mając lidera np. 130lvl i zaniżając średnią drużyny ale akurat ty powinieneś wiedzieć jak ta mechanika działa i sprawdza się bardzo dobrze.
I nie zarzucaj mi że jestem graczem ze starych czasów i zamknąłem się w nim bo nie narzekam na to że wszystkiego jest za dużo itd. jak zacząłem gre to były 4 balle na krzyż a to co jest teraz to rozwój i ciężko jest tego nie akceptować że gra ciągle jest ulepszana. Dałem luźną propozycję żeby na przyszłość administracja zbalansowała misje pod każdego gracza a nie tych co mają określony poziom pokemonów i tyle więc wstrzymajcie się z zarzutami popisówki, płaczu, próby przywrócenia pokewars do 2012 roku itd. bo to jest żenujące.

(07.08.2022, 03:49 PM)Piter napisał(a): Kolego, a oaki? Trzeba ruszyć zapas bo skończysz z 1.5k nazbieranych na marne. Po za tym jak wspomina Shikqo odzyskujesz część oaków także nie rozumiem problemu... Nowi i tak mają za dobrze niedługo może starterpack legendy dla nowych xD

Nawet nie zacytuję tego wyżej bo śmiech na sali...
1.Sprawdzasz ludzi po podobnej dacie? Większość nie ma zamiaru za długo w to grać zamiast porównywać się z randomem daj sobie przykład Radnoka.
2.5 oakow dziennie to śmiech na sali sam jak byłem leniwy ciągnąłem do chociaż 20
3.Błędy czegoś uczą Big Grin dlatego warto raz stracić oaki żeby później tego nie powtórzyć, a nie rzucać na każdego propozycję zmian. Osobiście najlepiej dałbym od razu 1k każdego rodzaju berrt bo przecież teraz jest trudna sytuacja
4.570 pkt i top 50... Oj Radnok i Walenciak weźcie znowu powalczcie
5.Poziom trudności jest od tego żeby było trudniej szkoda marnować słów żeby wyjaśniać. W wielkim skrócie weź łatwiejszy bo do następnego eventu jakbyś się nie lenił zdążyłbyś uzbierać nawet fajną sumkę... chyba

PS: Nie zadzieraj z kolorem jak nie wiesz co mogą zrobić Tongue
Ok kolego tylko kto to jest Radnok? Pewnie gracz który zaczął grać od nowa a wiedzę, mechanikę gry i plan na nią ma w małym palcu? Ja bardziej odnoszę się do osób nowych których gra, jej rozwój a nawet eventy skuszą do zagrania, sam nieraz szukam mmo chwile przed np. świętami Bożonarodzeniowymi tylko po to aby na jakiś fajny event rozpocząć grę. Tak czy inaczej sprawdzałem osoby które aktywnie grają spośród tych kilkudziesięciu kont, żadne nie przekroczyło 40lvl, chyba że "smurf"
Co do tych berrt no właśnie, dlatego prosiłem byś się nie wypowiadał. Nigdzie nie napisałem że coś mi się należy a innym nie. Propozycja zmiany a nie żebractwo o przedmioty, zrozum obie te definicje, wróć i napisz. Nigdzie nie napisałem że należy mi się setka oaków, pkt. czy czegokolwiek a jedynie luźna propozycja zmiany pokemonów w misjach minieventowych takie jak ten co był ale i również tych co nadejdą w przyszłości z ewolucji ich na podstawową formę, dziękuję, to tyle. Dla adminów to nic nie kosztuje dodatkowego czasu. Zresztą gdzie ja coś o poziomie trudności pisałem? Nie wspominałem nic o balansie misji łatwych do trudnych ani o eventach tych większych gdzie masz wybór ów poziomu trudności a jedynie o tych mini eventach że nowy gracz który nie przekroczył +36 poziomu pokemona jest z automatu wyłączony z 1/3 zadań bo nie znajdzie w lokacji ewolucji pokemona która pojawia się po przekroczeniu danego poziomu pokemona, tylko tyle albo aż tyle. Luźna propozycja zmiany na przyszłe mini eventy, adminów więcej czasu to nie będzie kosztowało czy ustawią że trzeba złapać primeape czy mankey. A co do zadzierania z kolorem, napisałem luźno a ten wyskakuje z zawracaniem głowy albo popisywaniem się jakby forum nie służyło do tego żeby móc wyrazić opinię, założyć temat do dyskusji czy podrzucić propozycję XD koło ... mi lata ten zielony kolor tutaj, jakby normalnie odpisali odnosząc się do propozycji a nie zarzucając mi niski poziom inteligencji, że chce wszystko za darmo, płacz itd. to też bym normalnie im odpisał z szacunkiem.
Zamkniesz ten temat? Bo dyskusja z wami jest na żenująco niskim poziomie. Rzucam luźną prośbę na przyszłość jeżeli chodzi o te mini eventy a jeden z drugim zarzucają popisywanie się, płacz, chęć posiadania wszystkiego w grze za darmo, niskiego poziomu inteligencji itd. 
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2022, 01:04 AM przez Kami.)
Tak jak wspomniałem wcześniej, cały czas się bronisz próbując innych obrażać zamiast dać konkretnych argumentów poza nabijaniem punktów rankingowych. To tak nie działa. Albo robisz jedno zadanie albo wcale. Nie da się wszystkich robić na raz. Czego ty tutaj nie rozumiesz?
Nawet nie wyobraziłeś sobie co by było gdyby te zadanie było zmienione - to byłoby dyskryminacja starszych graczy, bo niscy lvlowe mogą sobie nabijać punkty ile chcą.
W zadaniu 2 chodzi przede wszystkim o zysk z hodo, dostosowanie balli i ustawianie drużyny dla tych którzy wbili 130 lvl poka i nie wiedzą co dalej. Więc dlatego często trafiają "durne pytania" na ogólnym.

Tak się nie robi Kami. Zanim napiszesz jakiś cokolwiek pomysł to przemyśl przede wszystkim czy to dobry pomysł, bo to co napisałeś to pomysł napisany na kolanach.
Mam propozycję, żeby udowodnić nowym, że się da. Na najbliższym mini evencie (na którym będę mógł klikać, ponieważ niestety mam napięty grafik pod względem wyjazdów) założę nowe konto na 1lvlu
i postaram się pokazać co można zrobić w te 2dni i czy można wygrać Tongue Oczywiście jeśli kolorki by się zgodziły Smile konto po mini evencie zostało by usunięte Tongue Tylko wtedy bym chciał żeby odznaka przeszła do mnie Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2022, 10:43 AM przez Kagey.)
tyle w grze zepsutych rzeczy, a wy o takie pierdoly tu piszecie...

co za problem wbić lvl, jak nie ten to nastepny minisyf
(08.08.2022, 09:39 AM)Tru3c napisał(a): Tak jak wspomniałem wcześniej, cały czas się bronisz próbując innych obrażać zamiast dać konkretnych argumentów poza nabijaniem punktów rankingowych. To tak nie działa. Albo robisz jedno zadanie albo wcale. Nie da się wszystkich robić na raz.  Czego ty tutaj nie rozumiesz?
Nawet nie wyobraziłeś sobie co by było gdyby te zadanie było zmienione - to byłoby dyskryminacja starszych graczy, bo niscy lvlowe mogą sobie nabijać punkty ile chcą.
W zadaniu 2 chodzi przede wszystkim o zysk z hodo, dostosowanie balli i ustawianie drużyny dla tych którzy wbili 130 lvl poka i nie wiedzą co dalej. Więc dlatego często trafiają "durne pytania" na ogólnym.

Tak się nie robi Kami. Zanim napiszesz jakiś cokolwiek pomysł to przemyśl przede wszystkim czy to dobry pomysł, bo to co napisałeś to pomysł napisany na kolanach.
Bronię się obrażając? Kto prowokuje takie wypowiedzi tekstami typu że chcę wszystko za darmo, popisywaniem się, płaczem, czy zniżaniem się do mojego poziomu, bycie leniem itd. ?  I czemu piszesz że nie da się robić jednocześnie wszystkich zadań? XD Robiłeś ten minievent? 1. Złap 50 pokemonów "fighting" 2.Złap np. Primeape który ma ten sam typ 3. Złap pokemona z przedmiotem. 
Poważnie nie da rady klikając arenę walk robić jednocześnie wszystkich 3 zadań? Nic tylko napisać iks de. 
No właśnie napisałeś że w 2 zadaniu chodzi o to co totalnie skreśla świeżych i o to się tylko rozchodzi temat. Jakby w 2 zadaniu w nagrodę otrzymywało się np. levelballe, Y to luz, zwróci się i tyle ale dla kogoś kto chce nawet o te 50 miejsce powalczyć a posiada niski poziom doświadczenia jest jak kłoda pod nogi i tu nie chodzi tylko o ten mini event a ogólna prośba na przyszłość. A co do tego pomysłu że był pisany na kolanach, to nie ma być wypracowanie nad którym poświęcić trzeba tydzień by odpowiednio dobrać słownictwo a ogół cieszył oko tylko luźna propozycja na przyszłość. Dla administracji prośba która nic pracy nie doda a zrobiła się dyskusja na 2 strony którą Alex czy Arek będą musieli przeczytać.

(08.08.2022, 10:43 AM)Kagey napisał(a): Mam propozycję, żeby udowodnić nowym, że się da. Na najbliższym mini evencie (na którym będę mógł klikać, ponieważ niestety mam napięty grafik pod względem wyjazdów) założę nowe konto na 1lvlu
i postaram się pokazać co można zrobić w te 2dni i czy można wygrać Tongue Oczywiście jeśli kolorki by się zgodziły Smile konto po mini evencie zostało by usunięte Tongue Tylko wtedy bym chciał  żeby odznaka przeszła do mnie Tongue
Dzięki za chęci ale wtedy nie jesteś strikte nowym graczem tylko osobą z dużym doświadczeniem, masz plan na grę i znasz mechanikę gry. Nawet jakbyś zaczął tydzień przed i uzbierał oaki to nie wbijesz top 30 nawet bo 1 zadanie Ci odpada chyba że zamiast przyoszczędzić oaki wydasz je na wbicie pokemonowi +36lvl by ewolucję pokemonów jak tu było z primeape chociażby znaleźć w lokacji a jak nie łapiesz na levelballe czegoś takiego to też zanim złapiesz te 10 ewolucji pokemonów to zajmie sporo czasu. Tak czy inaczej bezsensu. Kumam że ktoś kto ma mechanikę gry w jednym palcu może w miesiąc i 100lvl trenera wbić ale temat jest o nowych graczach, powinniśmy im ułatwiać start a nie utrudniać zadaniami. Nie jeden odszedł przez eventy czy zadania codzienne, jeszcze parę lat temu w wakacje to było +600 osób na chacie, teraz w picku 150.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2022, 11:28 AM przez Kami.)
XD z palcem w nosie na jednym mini evencie można wbić 100lvl+ postaci top1 w mini evencie jest proste do zrobienia xD tylko trzeba umieć klikać a nie mieć 130lvl poka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości