Elite 4

3 Odpowiedzi, 2251 Wyświetleń

Witam mam pomysl żeby wprowadzić elite 4 tam gdzie jest w regionach żeby był poprostu dodatkowy content za pokonanie elite 4 byłby jakieś nagrody co dają bonusy tylko ze lepsze jednakże żeby byli ciężcy do pokonania co by rekompensowały właśnie te bonusy narazie pomysł jest w fazie roboczej jednakże spróbuję wyewoluować ten pomysł
Wiele osób skarży się na to, że w czasie eventów gracze z wyższymi poziomami są faworyzowani. Kiedyś nie przejmowałem się tym, ponieważ nie brałem udziału w tych zadaniach, więc nie interesowało mnie to zbytnio. Jednakże, teraz kiedy zacząłem od nowa i mam jedynie poziom około 30 i 25 poziomowego pokemona, widzę, że podczas eventów jestem znacznie w gorszej sytuacji niż gracze, którzy regularnie uczestniczą w eventach i posiadają poki na poziomie +40.
najlepsze promocje bankowe
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2023, 09:19 PM przez aneta151.)
To dlatego że eventy są dla graczy co chociaż trochę się wyfarmili rozumiesz o co mi chodzi? Ludzie co mają jakieś szanse pokonać tamtejsze Pokemony czy choćby mają te 300+Oakow mają większe szanse niż początkujący zauważyłeś że zadania nawet na najłatwiejszym poziomie nie są takie dla początkujących co mają 20 Poziom
Zawsze początkujący mają gorzej. Czemu miałoby być inaczej? To nie socjalizm.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości