Zwrot kosztów treningowych + luźne pomysły

32 Odpowiedzi, 38594 Wyświetleń

Szczerze atakerki na klasach stały się chyba bezużyteczne jak ktoś posiadać może więcej HP. Ciężko zdjąć poczkowi na one shot innego nie mówiąc już o tym że przy takiej ilości ataku ilość speeda będzie bardzo niska na klasę. Zwrot jest dobrą opcją jednak sporo ucierpiało na tym bestii. Cukierki są w batlle factory po to żeby każdy miał szansę je zdobyć ;d przynajmniej spełniają się marzenia równości graczy xD targ już prosperuje na poziomie idealnym dla 2 lvl a dynamax cukierki tym bardziej pomogą im z batlle factory.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Moim zdaniem też przydałby się taka możliwość jak zwrot za trening jak i łatwiejsza możliwość zdobycia tego cukierka niż BF Sad
Podpisuję się pod wszystkim, o czym napisał The Citizen <cool>
Moim zdaniem zwroty jak najbardziej na plus, większość poków robionych starym sposobem będzie troszkę bezużyteczna a zmienienie im treningu bardzo kosztowne.
Dodam tylko, że jak dynamaxy się już rozhulają i większa ilość graczy je zdobędzie to nowi gracze mogą zapomnieć o konkurowaniu w turniejach. Już teraz nie wystarczy im nazbierać 400kky i wytrenowanac przemyślanego/skopiowanego poka. Teraz będą musieli się jeszcze gimnastykować x czasu , żeby taka opaskę zdobyć by w ogóle się liczyć w turnieju. Uważam, że to dodatkowa frustracja, która negatywnie wpłynie na chęć zostania w grze. Dodajmy też do tego graczy, którzy no nie klikają jakoś sporo ale mają wypracowane poki z lat wcześniejszych. Zmusi ich to do grubego klikania czy w drugą stronę?
Pay2winow też pozdrawiam, same yeny z zakupu pH nie wystarczą by mieć poka liczącego się w danej klasie. To też zniechęci do dalszego pompowania złotówek w kieszenie właścicieli gry.

Dynamaxy są moim zdaniem za bardzo przesadzone i pisałem to wielokrotnie. Spowodują, że Ci z opaskami i głowami na karku będą trenować w przeważającej części off tanki. Nuker? Może z endavorem, inaczej bez sensu.

Już teraz jest problem ze startem Turków drużynowych. Zmiany, które weszły nie zachęcają do robienia drużyn, czy pokow różnych klas. Nie da się dać każdemu opaski i nakarmić cuksami + bezsensowne blokady zetek. Teraz gra zmusza do ograniczania pokow turniejowych.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2022, 11:46 AM przez Pewny.)
(01.04.2022, 11:40 AM)Pewny napisał(a):  Dodajmy też do tego graczy, którzy no nie klikają jakoś sporo ale mają wypracowane poki z lat wcześniejszych. Zmusi ich to do grubego klikania czy w drugą stronę?
Grubego klikania xDD jest to 2 tygodnie roboty grając nawet po te 2 godzinny dziennie Big Grin A ta gra polega głównie na klikaniu więc nikt osobom afk nie będzie podstawiał wszystkiego pod nos
(01.04.2022, 04:47 PM)Kagey napisał(a): Grubego klikania xDD jest to 2 tygodnie roboty grając nawet po te 2 godzinny dziennie Big Grin A ta gra polega głównie na klikaniu więc nikt osobom afk nie będzie podstawiał wszystkiego pod nos
To sprzedaj mi kryształ latania, bo od początku Galar znalazłem 1 a są potrzebne 2 (zrobiłem już prawie 30k wypraw w lokacji Stadion). I stoję na tym zadaniu bez możliwości robienia dalszych zadań i zdobycia opaski...
(03.04.2022, 07:28 AM)Grax napisał(a):
(01.04.2022, 04:47 PM)Kagey napisał(a): Grubego klikania xDD jest to 2 tygodnie roboty grając nawet po te 2 godzinny dziennie Big Grin A ta gra polega głównie na klikaniu więc nikt osobom afk nie będzie podstawiał wszystkiego pod nos
To sprzedaj mi kryształ latania, bo od początku Galar znalazłem 1 a są potrzebne 2 (zrobiłem już prawie 30k wypraw w lokacji Stadion). I stoję na tym zadaniu bez możliwości robienia dalszych zadań i zdobycia opaski...
To kup xD jakoś nie chce mi się wierzyć że na cały gang nikt nie ma kryształów latania
1. Zwroty treningu - jak najbardziej za. Wyjaśniono dlaczego, więc powtarzać się nie chcę.


2. Skup TM - osobiście wolałbym bardziej, by szło to z wymaganiami do Samsona i/lub jako zadania w eventach, gdzie zamiast konkretnego TM nauczyć (co kończy się tym, że czerwoni zalewają nimi targ gdy ląduje w skrzyni), to pozwolić na naukę dowolnego. Ewentualnie w jednym (tym samym) typie.

Nawet zadania Oaka mogły mieć jedno z takich zadań przy wprowadzaniu Galar - też niewykorzystane.


3. Cukierki Dynamax w BF - uważam to za świetny pomysł. Nie dość że daje to powód używania tej części gry, którą można było zaliczyć za zbędą przez to jak została wprowadzona, to dodatkowo jest to dostępne dla wszystkich na równych warunkach. Gdyby zyskiwało się je np. z tygodniowych turniejów, to towar dostępny był by głównie dla topki. A tak każdy jest w stanie je zdobyć - nie wazne czy gracz ma 1 czy 1.000 lvl. A cena (w punktach BF) za nie jest na tyle wysoka, że towar nie będzie zalegał w plecakach.


Ode mnie to raczej tyle.
Jestem najlepszy w tym co robię,
a to co robię ładne nie jest!
No ale przede wszystkim potrzeba dialogu, temat założony kilka dni temu a jakiejkolwiek odpowiedzi w tej i innych sprawach nie ma...
Tak podchodząc to dobrze nie będzie...
Wzajemny szacunek ! Smile



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości