Zadania Elma

23 Odpowiedzi, 28114 Wyświetleń

Mi też stary system bardziej odpowiadał Smile
Imo czerwoni powinni zrobić ankietę jaki system bardziej odpowiada i odpowiedź z większą ilością wygrywa... Osobiście jestem za tym by przywrócić stary system
Wszyscy dobrze wiemy, że ta ankieta byłaby bzdurna, bo głosowalibyście na stary system z tego względu, że za 5 oaków dostawaliście 30 i nie wymagało to żadnego zaangażowania. Teraz przynajmniej można to nazwać zadaniem, a nie błahostką elma, jedynie wystarczy mały rebalans tych zadań i będzie wszystko w porządku.
Za 5 Oaków 30... Poniosła Ciebie chyba wyobraźnia, nie przypominam sobie bym kiedykolwiek dostał za 5 Oaków 30. Przestań wyolbrzymiać! W starym systemie zadań Elma można nawet było wyjść na minus, jeżeli trafiłeś zadanie w którym potrzebowałeś chociażby znaleźć perłę czy minerał albo pokemona, który rzadziej występował. Zadanie codzienne, powinny być proste i łatwe do zrobienia. Nie trzeba z tego robić kolejnego Samsona, Prób, Zadań Teamu X czy Y. Chcesz wyzwania to bierz to z tego co poprzednio napisałem, a do tego jeszcze zadania Oaka są. Nikt nie będzie siedział nie wiadomo ile czasu ma grze by zrobić zadanie codzienne, a są takie co robi się za długo, zdecydowanie za długo.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości