Podoba się pomysł
Tak
18.18%
2
Nie
63.64%
7
Nie wiem
18.18%
2
11 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Irytujący pasek przewijania Wersja mobilna

14 Odpowiedzi, 24700 Wyświetleń

Witam
Jak każdy wie podczas polowania,musimy przewijać na dół,aby wybrać konkretny ball do złapania pokemona czyli opcja -"Przejdź na koniec walki" i musimy tak za każdym razem,kiedy pokonamy pokemona. Jak dla mnie to jest irytujące dlatego ,że ja łapie większość pokemonów,a nawet wszystkie tylko levelballami i na telefonie to nie jest wygodne . Moja propozycja jest taka,aby pod zakładka przejdź na koniec walki była opcja łap domyślnym ballem.

1. Podczas polowania ustawiamy,który ball ma być domyślny.
2. W trakcie łapania mamy opcje przewin na koniec walki/łap domyślnym ballem.
Myślę,że wielu użytkownikom telefonów by to ułatwiło grę bez tego zbędnego irytującego przewijania. Jak będe chciał sobie zobaczyć przebieg walki i wybrać innego balla to sobie przewinę, a tak to chce łapać cały czas jednym i tym samym czyli tym domyślnym.

Dodaje screeny.

W Skrócie chodzi o to, aby można było sobie ustawić domyślny ball na wersji mobilnej i klasycznej,aby nie musieć klikać ciągle przebieg walki jeśli łapiemy jednym i tym samym ballem, a jeśli będziemy chcieli inny ball to sobie przewiniemy.


Załączone pliki Miniatury
       
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2021, 08:42 PM przez Dziekan.)

Wiadomości w tym wątku
Irytujący pasek przewijania Wersja mobilna - przez Dziekan - 01.12.2021, 04:23 PM
RE: Irytujący pasek przewijania Wersja mobilna - przez Project D - 01.12.2021, 11:51 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości