Event Serwerowy

6 Odpowiedzi, 7405 Wyświetleń

Żarówka nad głową zapaliła mi się nad głową kiedy obchodziliśmy event z okazji dnia dziecka. Chodzi tu głównie o raty serwerowe (exp,regeneracja PA, szansa na zlapanie). Faktem jest, że gram tu kilka dni... Ale udzielam się na chacie na tyle dużo by wiedzieć że brakuje tego rodzaju eventów bo jest ich nie wiele.
Takie wydarzenia mają miejsce tylko gdy jest jakis szczególny dzień w kalendarzu.

Do sedna. Czas przedstawić pomysł[Obrazek: tongue.png]

Od poniedziałku do piątku trzeba wykonać zadanie w które zaangażowany będzie cały serwer. (Nie do końca wiem jaka jest dokładną ilość graczy, dlatego gdzieniegdzie możliwe że konieczna będzie korekta). Zadanie polegać mogłoby na oddaniu jakiejś ilości danego typu pokemona, wypraw na konkretnym regionie, czy też oddaniu jakiegoś przedmiotu.


PRZYKŁAD 
"Zaobserwowano ogromny przyrost pokemonów typu BUG, ich populacja jest przerażająco wielka. Pokemony zaczęły walczyć o terytorium, atakują nawet trenerów i ich pokemony przeprawiających się przez las. Musimy działać!"

Złapcie 20.000 (przykład) pokemonow typu robaczego.
Oddajcie 5000 pokemonow typu latającego. (Dostawalibyśmy hajs jak w hodowli)
Znajdźcie 50.000 sztk dowolnego pokeballa.


Nagroda: raty serwerowe w weekend
1.5x szybsze zdobywanie doświadczenie postaci
1.5x więcej zdobywanego doświadczenia przez pokemona
1.5x większa szansa na spotkanie trenera w lokacji (albo złapanie pokemona czy coś)

Chodzi o to aby zaangażować cały serwer. No i Żeby nie było zbyt łatwo. Raz na jakiś czas dobrze jakby się nie udało tego zrobić [Obrazek: biggrin.png]

To luźny pomysł, więc zachęcam do dyskusji. Jak już mówiłem mam tu mały staż, więc przyda się opinia starych wyjadaczy [Obrazek: smile.png]
Oczywiście to tylko koncepcja, może ktoś będzie miał coś lepszego [Obrazek: smile.png]

Wiadomości w tym wątku
Event Serwerowy - przez Danielito - 05.06.2022, 08:57 PM
RE: Event Serwerowy - przez TheCitizen - 06.06.2022, 10:46 AM
RE: Event Serwerowy - przez Kamil60 - 02.08.2022, 11:43 AM
RE: Event Serwerowy - przez tetrus8320 - 06.06.2022, 10:48 AM
RE: Event Serwerowy - przez Piter - 06.06.2022, 01:45 PM
RE: Event Serwerowy - przez Kagey - 06.06.2022, 09:19 PM
RE: Event Serwerowy - przez magi91magu - 16.12.2022, 12:27 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości