Bank stowarzyszenia i bilet do rezerwatu.

3 Odpowiedzi, 1100 Wyświetleń

Mam genialny pomysł, który nie wymaga podnoszenia obecnych bonusów...dodajmy nowe bonusy od stowarzyszenia, kwestie ceny tych ulepszeń wolałbym omówić w większym gronie, to znaczy nie wiem i licze na jakieś sensowne propozycje, zależne od 'jakości' bonusu.
-krótszy czas potrzebny do wyklucia się pokemona z jajka, powiedzmy standardowe 10 poziomów ulepszeń i 1-2% krótszy czas do wyklucia się pokemona z jajka za każdy lv ulepszenia...
daje to nam 10-20% na maksymalnym 10lv ulepszenia, czyli zamiast podstawowych 96h klucia zostałoby 86,4h-76,8h, albo coś po środku, czyli te 1,5% na poziom ulepszenia Big Grin
-większa szansa na spotkanie legendarnego pokemona w rezerwacie, nie wiem jakie są obecnie szanse, więc nie podam konkretnych liczb, to zależy raczej od administracji
-wydłużenie działania mikstur(paraliżująca, mega ewolucji, doświadczenia, itp.) o powiedzmy 1-4 godziny za każdy poziom ulepszenia, czyli 10-40h na 10lv ulepszenia
-większa szansa na spotkanie pokemona trzymającego przedmiot, tutaj też nie znam obecnych szans, wiec zależy to od administracji Big Grin
w tej chwili to tyle, potem można dodawać kolejne, albo niech inni gracze tez myślą nad czymś pomocnym, ale nie zbyt pomocnym Big Grin
Heart

Wiadomości w tym wątku
RE: Bank stowarzyszenia i bilet do rezerwatu. - przez Sevoneive - 24.10.2023, 03:38 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości