Moja lista propozycji

4 Odpowiedzi, 1400 Wyświetleń

(07.11.2023, 09:53 PM)Sevoneive napisał(a): 1. Była już jakaś propozycja tutaj na forum odnośnie pracy i chyba nawet na jej podstawie ta zakładka miała zostać przerobiona, więc zależy czy admini już z tym ruszyli, czy nie...Według mnie obie opcje dość ciekawe.
2.Zdecydowanie na tak, takie ogłoszenia byłyby całkiem przydatne  (zwłaszcza przy próbie zakupu PH), a i wymiany dostałyby nowe życie.
3.Zostały niedawno wprowadzone wydarzenia dnia, więc to by się troche pokrywało jedno z drugim, a i te bonusy na obrazku dość 'ryzykowne' jeśli by to tak określić Big Grin ...Więc zdania nie mam.
4.Po prostu na tak, można podarować PH, więc czemu nie przedmioty ze sklepu za PH.
5.Na tak, nawet dopasowałbym te promocje pod zadanka Samsona/dzienne, bo po prostu widać, że na targu są niedobory niektórych przedmiotów.
6.W większości za.
Trzeba by zdefiniować jeszcze te 'pokemony do treningu', wiadomo, że chodzi o te najlepsze pod tym względem, ale trzeba dać jakieś konkrety.
Rzadkie pokemony to rozumiem, że w większości tak zwane kiedyś 'pół-legendy', skoro dratini jest jako przykład?
Shiny do Samsona też byłyby ciekawe, ale tu koniecznie zrezygnowałbym z salki, bo skoro ściśle do Samsona, to po co im salka?
Dodałbym też jakieś ciekawe shiny do rozmnażania, np. Tropius, Aron, Scyther, Lapras, Eevee(to tylko kilka przykładów, głównie chodzi mi o te, których na targu jest mało lub wcale), oczywiście musiałyby to być samice.
To tyle z mojej strony

"Pokemony do treningu" nie wiem jak tu bardziej zawężyć to hasło, nie znam się jeszcze zbytnio na treningu ale może po prostu pula tych pokemonów mogłaby być ręcznie ustalana przez Zespół i aktualizowana co jakiś czas. Shiny do Samsona oczywiście nie miałyby sali, sale miałyby tylko pokemony do treningu, reszta to tylko pokemony na 1 poziomie. Shiny do rozmnażania to też ciekawy pomysł, jeżeli loterię wygrałby ktoś na stosunkowo niskim poziomie tak jak to często ma miejsce to mógłby od razu rozkręcić biznes lub sprzedać drogo tego poka na targu i mieć 'headstart'.

(07.11.2023, 09:46 PM)James napisał(a): Nie wiem jak Inni, ale punkt 2. bardzo mi się spodobał, ciekawa inicjatywa i dodatek do gry.
Co do reszty to uważam, że trzeba dopracować.
Jeśli mowa o regulaminie i "podarkach" to ja bym odpuścił, pewnie sporo osób by to wykorzystywało w negatywny sposób, a i tak nie wniosłoby to dużo, ma ten moment istnieje możliwość podarowania ph przyjacielowi bez łamania regulaminu i myślę że to w zupełności wystarczy Tongue
Racja, patrząc na to z innej perspektywy wiem jacy są ludzie i wiem, że np. zbytnie obniżenie rygoru w regulaminie i zniesienie PUSH zrujnowałoby ekonomię i turnieje. Teraz, po kilku dniach gdy na chłodno przeczytałem tą listę sugestii, widzę, że większość napisałbym całkiem inaczej. Odnośnie 'darowania' przedmiotów za PH nie wiem dlaczego miałby to być zły pomysł skoro tak jak mówisz można podarować PH przyjacielowi. Dzięki za konstruktywną krytykę Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2023, 01:08 PM przez zakuafk.)

Wiadomości w tym wątku
Moja lista propozycji - przez zakuafk - 05.11.2023, 09:52 PM
RE: Moja lista propozycji - przez James - 07.11.2023, 09:46 PM
RE: Moja lista propozycji - przez Sevoneive - 07.11.2023, 09:53 PM
RE: Moja lista propozycji - przez zakuafk - 13.11.2023, 01:05 PM
RE: Moja lista propozycji - przez wodazploda - 08.11.2023, 02:56 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości