Czy podobał Ci się event?
Tak
23.08%
3
Nie
76.92%
10
13 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Event Zimowe Ferie Pokemon

14 Odpowiedzi, 3523 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

To ja może napiszę prosto z mostu bez bawełny za to z kropkami .... i gwiazdkami * i liczę się z tym ze moze być ban
otóż event ohhhh od 9 lat nie byłem tTAK ROZCZAROWANY jak teraz Sad był tak ****** przychodzi mi namyśl biologia i narządy płciowe więc zostawię to domyślności innych co te gwiazdki znaczą...

ale by nie przesadzić z gwiazdkami ocena od 1 do 10? no cóż dam 3 i to tylko dlatego ze wgl się odbył ... wkoooońcu -.-

MINUSY
pomijając awarie 
mało zadań 
mało zadań 
brak zagadek 
słabo rozbudowany
kiepski drop 
mało wymagający poświęcania Y 
widać ze robiony na szybko 
zbyt kosztowny w oaki a sklepik nie warty klikania
mało ciekawy a wręcz nudny
i jeszcze raz mało zadań

PLUSY
zadania poboczne zmuszajace do klikania w różnych lokacjach 
co by tu jeszcze dodać ...
... 
...
...
w sumie to tyle xd

1 .jesli chodzi o brak czasu na zrobienie eventu to owszem kazdy ma swoje sprawy ale na litość boską panie alex jest was dwóch czemu nie podzielicie pracy miedzy sobą + kilkoma osobami z zarządu? czy ktoś tą grą wgl zarządza? poza tym co stoi na przeszkodzie powtórzyć event z przed 2 - czy 5 lat? chyba macie gdzieś zapisane pliki z eventów chyba lepszym pomysłem było by powtórzyć event z mnóstwem zadań i zagadek np te eventy regionalne albo ten noc spadajacych gwiazd niż robić go na kolanie ot tylko po to by zapchać dziurę i przerwać rutynę

2. kolejna sprawa zadania jak na event testowy to nie było źle ale zbyt mało nawet te zadania poboczne wcale nie są takie uciażliwe nie wiem jak inni ale ja znalazłem sposób by nie przeszkadzały mi w klikaniu co wiecej bardzo mi się to podobało bo zmuszało do klikania w różnych lokacjach nie tylko w jednej i liczę że kolejne eventy czyli za rok i dwa ( Tongue ) również będą mialy takie zadania 

3.sklepik eventowy tutaj bym gwiazdkował całą linijkę albo i nawet dwie ... ceny poków kompletnie nie adekwatne do zadań eventowych wielu moze się nie zgodzić i oczywiście to szanuję ale jesli się robi mało zadań to się też zmniejsza wymagania na sklepik jestem z niego bardzo niezadowolony nie po to wyklikałem z 1000 oaków albo i więcej pierwszy raz w życiu zrobiłem ponad 3000 punktów by kupić shina i jakiś tani chłam do samsona bo na więcej mnie nie stać ... już lata temu proponowałem by sklepik byl bardziej rozbudowany ale poooco ... damy im byle co niech sie cieszą że wgl coś maja

no i premki gracze przez rok przedłużali premki z których nie mogli w pełni korzystać (chodzi o + 20%) owszem nie musieli przedłużać ale to w ich ale takze w waszym interesie by przedłużali tracąc ph i pozbywać się ich z obiegu w grze przez co muszą kombinować te ph na innych graczach lub je doładowując wiec napędzajac również grę moze zwiekszycie premkom ilość zamrożeń 

by nie robić kolejnego postu to odniosę się też do zadań samsona .... dodajcie wiecej poków które ten stary dziadek chce do oddania

NO I TAK W MOIM MNIEMANIU TO CZERWONI POWINNI JAKOŚ WYNAGRODZIĆ ROK POSUCHY I NIE MAM TU NA MYŚLI SŁABIUTKIEGO EVENTU CZY MINIEVENTÓW
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.02.2024, 10:10 PM przez magi91magu.)

Wiadomości w tym wątku
Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Alex - 20.02.2024, 08:08 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Tempest - 20.02.2024, 08:32 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Ghostwriter - 20.02.2024, 08:34 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Bugs Bunny - 20.02.2024, 08:54 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Catchushqa - 20.02.2024, 08:55 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Deror - 20.02.2024, 09:10 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez bednvrczyk - 20.02.2024, 09:10 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez TheBorsth - 20.02.2024, 09:32 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez magi91magu - 20.02.2024, 10:04 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Ap0 - 20.02.2024, 10:40 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Tempest - 21.02.2024, 12:28 AM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez skibator - 21.02.2024, 08:55 AM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Szogun31 - 21.02.2024, 11:22 AM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Crisss - 29.02.2024, 03:10 PM
RE: Event Zimowe Ferie Pokemon - przez Alex - 02.03.2024, 05:35 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości