Ewolucje Dynamax/Gigantamax, ataki Max/G-Max i inne ten teges

11 Odpowiedzi, 18331 Wyświetleń

I sokka ma rację ale nie 25 procent zrobilbym to też na lv 10%-50% to raz a 2 jeśli chodzi o mojego poka to jakbyście tacy "progracze" co nie wydali kasy pomyśleli by trochę jak by mnie ogarnac to przestalibyscie płakać to tylko taka dygresia kagey. Wracając do tematu zgadzam się z sokka ze 100 procent tylko na hp to jest błędne myślenie ponieważ bedzie w tedy tylko jeden pok trenowany tzn tank a jeśli by dać busta na all staty po 50 procent to atakery mialy by jaka kolwiek szanse to raz 
2 jeśli wygra pokemon w przemianie to 2 walke ma - 20 % statow tak? To z których będzie obniżka skoro ma jeszcze 2 tury? 
3 moim zdaniem powinno być to tak że robisz evo na dynamaxa/gigamaxa tak jak mega evo i nie ze tylko 3 tury ale cały czas z tym ze zostają statystyki ale ruchy po 1 użyciu wracają na normalne tak jak jest z zetkami plus dynamax/gigamax nie mogą używać zetek tzn albo bierzesz boosted 50 % stat i nie używasz zetek albo używasz zetki. 
4 można na dynamaxa/gigamaxa uzywac statusów z 1 wyjątkiem dziala tylko 1 status a nie jak normalnie może być ich w ch** tzn ma przerażenie jie może być zamrożonym z tym że evo dynamax/gigamax nie może trzymać białego zioła same mikstury jeśli coś. 
5 tak jak pisałem wyżej ze jazdego ruchu po 1 razie tzn użyjesz 1 mega normalny to nie mozesz uzyc juz mega normalnego i to nie ważne czy to była obrona czy atak wiec liczac można użyć ich 4 nie ważne jaki typ fizz/spec czy status. 
6 można wytrącać im przedmioty z tym że tylko knockiem beż żadnych zamian np trickiem (nerf dla mimow).7 zeby zdolności się stakowaly z tym evo tzn masz huge power to 50 % z evo dynamaxa/gigamaxa plus 20 % ze zdolności zaraz będzie odpowiedź ze to za dużo bexzie ataku ale nie dokonca bo te 20 % bedzie liczone od podstawowej liczby tzn pokemon ma 10k ataku normalnie na zdolce ma 12k a z evo bedzie 22k. Chodzi mi o to żeby pokemony z tym evo były równe i były różne taktyki bo zobaczcie dacie 2 ruchu tego samego typu to 1 będzie mega a 2 normalnym już wiec będzie różnorodność

Wiadomości w tym wątku
Ewolucje Dynamax/Gigantamax, ataki Max/G-Max i inne ten teges - przez Project D - 05.01.2022, 02:28 AM
RE: Ewolucje Dynamax/Gigantamax, ataki Max/G-Max i inne ten teges - przez Necron - 25.01.2022, 07:12 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości