Czy ten pomysł jest dobry?
Tak
16.67%
1
Nie
83.33%
5
6 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Targ - Pomysł usunięcia widełek

9 Odpowiedzi, 14272 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

Zrozumiałem zamysł autorów, że nie ma być handlu bo tam zawsze ktoś zyska/straci. To gwarantował wolny rynek i ciekawy aspekt gry, polowanie na okazje, negocjacje, nowy gracz mógł zarobić szybko na start… teraz też ma szansę znajdując poka sh do Samsona. Ma być jednak tanio i dla wszystkich… Jest to niszczenie handlu w tym aspekcie gry co pisałem jako plusy, jednak jak do tego dążymy to:
- ograniczenie pojemności plecaka
- aktywacja bota z ofertą w przypadku braku ofert za y/pH
- aktywacja bota z niższą ofertą w przypadku pojawienia się oferty gracza ze zbyt dużą uznaniowo ceną do momentu pojawienia się ofert akceptowalnych

Zrozumiałem zamysł autorów, że nie ma być handlu bo tam zawsze ktoś zyska/straci. To gwarantował wolny rynek i ciekawy aspekt gry, polowanie na okazje, negocjacje, nowy gracz mógł zarobić szybko na start… teraz też ma szansę znajdując poka sh do Samsona. Ma być jednak tanio i dla wszystkich… Jest to niszczenie handlu w tym aspekcie gry co pisałem jako plusy, jednak jak do tego dążymy to:
- ograniczenie pojemności plecaka
- aktywacja bota z ofertą w przypadku braku ofert za y/pH
- aktywacja bota z niższą ofertą w przypadku pojawienia się oferty gracza ze zbyt dużą uznaniowo ceną do momentu pojawienia się ofert akceptowalnych

Cóż rola moderatora przekleić temat do innego wątku i zamknąć jeden z nich

Pomysł na zdjęcie widełek: dać każdemu graczowi 1kkk¥ i 20kph tak że może zrobić z tym co chce…
Nie wprowadzimy dodatkowej ilosci itm do gry, bogaty i tak niewiele zyska a uboższy gracz nawiąże równorzędną rywalizację Smile

Niestety pomysł wrzucony jako wędka zachęta do rozkręcenia targu stał się rybą: „ 1kkk idealnie tyle ile na poka potrzebuje”
Wprowadzanie na siłę równości i oczekiwanie od wszystkich takiego samego rozwoju jest ułudą.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2022, 09:19 PM przez Crisss.)

Wiadomości w tym wątku
Targ - Pomysł usunięcia widełek - przez Piter - 06.02.2022, 11:10 PM
RE: Targ - Pomysł usunięcia widełek - przez KonekoChan - 06.02.2022, 11:28 PM
RE: Targ - Pomysł usunięcia widełek - przez Piter - 11.02.2022, 10:06 AM
RE: Targ - Pomysł usunięcia widełek - przez KonekoChan - 12.02.2022, 10:16 PM
RE: Targ - Pomysł usunięcia widełek - przez Alex - 10.02.2022, 08:26 AM
RE: Targ - Pomysł usunięcia widełek - przez hRs - 11.02.2022, 02:05 PM
RE: Targ - Pomysł usunięcia widełek - przez Crisss - 11.02.2022, 03:50 PM
RE: Targ - Pomysł usunięcia widełek - przez Sphinx25 - 11.02.2022, 07:33 PM
RE: Targ - Pomysł usunięcia widełek - przez Crisss - 11.02.2022, 08:39 PM
RE: Targ - Pomysł usunięcia widełek - przez hRs - 13.02.2022, 03:28 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości