Update

13 Odpowiedzi, 20623 Wyświetleń

Siemka

Potrzebowałem przerwy od robienia dziennych, które zaczęły wyżerać mi mózg więc piszę posta zachwalającego czerwonych do niebios Smile

Chciałem podsumować każdy aspekt najnowszego updatu z którym weszło Galar oczami gracza który wrócił do gry 2 dni przed:

>Galar - sam region z początku wydawał mi się dosyć jednolity, ale nie mieliście na to wpływu po prostu te wszystkie poki wyglądają tak samo. Nowe sale są jak najbardziej na plus z oryginalnymi buffami, a nie kolejne +2% szans na spotkanie pokemona pikagedemander i podniesienie value oaków jak najbardziej na plus. Drugi boss całkiem mocny i doprowadził u mnie do małego incydentu ( xd 30 expa ), ale nic czego nie można obejść jakimiś kalafiorami, więc jeśli nie jesteś overpowered w 2k22 to chociaż mózg musisz mieć. Lokacje na 1 wyspie są dosyć jednostajne i raczej szybko się stamtąd ulotnić powinno być pierwszą myślą, druga i trzecia mają jakiś charakter, ale nie powiedziałbym że pod względem hodo czy też dropu (pomijając nowe itemy, bo ich cena się jeszcze nie ustabilizowała) jest jakiś super wybitny, ot przeciętniak.

>Oak mógłby mieć trochę różnorodniejsze misje, bo odnoszę wrażenie że co druga wyglądała "dobra tu wklep expienie poka, żeby nie zrobili za szybko". Użycie Toxela jako nagrody za Galerianki wspaniały pomysł. Rozpoczynanie każdej wyspy zbadaniem wszystkich lokacji x razy trochę przereklamowane, ale daje nam dryg do tego czego mniej więcej mamy gdzie szukać, więc się nie przyczepie

>Team X to pewnie jak każdy inny team, fajerwerków nie ma co oczekiwać, zwykły zapełniacz. Lepsze niż nic.

>Creme de la creme czyli zadania codzienne  Angel
Co tu dużo o nich mówić, boskie. Są po prostu boskie xD Wymagają trochę więcej balansowania konkretnych akcji w których mamy do szukania 1 pokemona np; znajdź pokemona +400kg w lokacji ze słoniem natomiast dobór trudności był strzałem w dziesiątkę, klikanie w grze o klikaniu wow -  to nigdy nie było takie proste Smile  Dzienne na których można wyklikać 40 pasków i tyle samo odzyskać to naprawdę wspaniała wiadomość dla wielu aktywnych graczy, ale znajdą się też takie ancymony które liczyć nie potrafią i będą narzekać, ale pamiętajmy:
Tak jak lewy pas to nie kółko różańcowe, tak Tier 4 elmy to nie Rozlewnia oaków 
Jeśli nie wychodzisz z oakami na plus to może znak, że ten poziom trudności nie jest dla Ciebie? Poeksperymentuj a nie narzekasz na update po zaledwie 1 dniu Tongue

Wstępnie dla mnie update 9/10, obyście szybko zmienili grafiki shiny i wprowadzili odpowiednie ataki dla pokemonów, żebyśmy mogli już poznać pełną metę na turniejach i kluciu

Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami na temat Galar i Elmucha Smolucha 

PS. komentarze "rObIe PrZeLiCzNiK 1;400" niemile widziane
[Obrazek: pol_pl_Peruka-Pani-Klaun-teczowa-duze-loki-12988_3.jpg]

Wiadomości w tym wątku
Update - przez tetrus8320 - 07.03.2022, 02:36 PM
RE: Update - przez Bugs Bunny - 07.03.2022, 02:44 PM
RE: Update - przez Alex - 07.03.2022, 04:40 PM
RE: Update - przez TheCitizen - 17.03.2022, 03:27 PM
RE: Update - przez Hissatsu - 24.03.2022, 02:58 PM
RE: Update - przez Piter - 07.03.2022, 05:08 PM
RE: Update - przez Bugs Bunny - 07.03.2022, 06:59 PM
RE: Update - przez hRs - 08.03.2022, 04:36 PM
RE: Update - przez tetrus8320 - 09.03.2022, 12:22 PM
RE: Update - przez Sphinx25 - 15.03.2022, 01:41 PM
RE: Update - przez Crisss - 18.03.2022, 10:46 AM
RE: Update - przez Crisss - 22.03.2022, 10:41 AM
RE: Update - przez Sokka - 22.03.2022, 11:15 PM
RE: Update - przez Alex - 27.03.2022, 07:39 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości