• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chcesz Hale pojedynków w grze?
Tak
Nie
Obojętnie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hala pojedynków
Oczywiście. Pokemony miałyby dobierane taktyki, aby były możliwie najsilniejsze na swoim poziomie. Z racji, że nie jestem tak obeznany z taktykami jak większość z Was to chętnie wezmę kogoś do pomocy przy tym. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na priv w grze.

I tak, to jest gra z komputerem.

Johnny, rozumiem Twoje podejście. Dlatego też utworzyłem tę propozycje.

Odpisz
pomysł mi się podoba jestem na TAK czekam aż to się pojawi w grze

Odpisz
Dostrzegam pewien problem w tym pomyśle. Rozumiem, że ten pomysł ma w praktyce sprawdzić siłę naszych trenowanych pokemonów. A co z pokemonami które mogą wygrywać bez żadnego treningu? Mam tu na myśli machopa z no guard+fissure, który wygrywałby walkę niezależnie od tego ile rywal miałby obron i hp albo ostatnio całkiem popularny cottone z połączeniem prankster+endeavor, który również potrafi bez żadnego treningu pokonywać mocno wytrenowane poki.

Odpisz
Nie wierzę że to piszę ale zgadzam się z Johnnym95 :/ Potrzeba naprawienia/zastąpienia zamku bitew ale ta hala to nie jest rozwiązanie.

Odpisz
Tino, zamek bitew to walki gracz vs. gracz, natomiast proponowana hala pojedynków to walki gracz vs. boty. Te sprawy się nie łączą, można jednocześnie usprawnić to pierwsze i wprowadzić to drugie i myślę, że to by było optymalne rozwiązanie.

Odpisz
To jak z tą Halą Big Grin???

Odpisz
Jestem na nie i niespecjalnie chce mi się to argumentować, bo po prostu uważam, że będzie to kolejna bezużyteczna zakładka w grze. I tak każdy ogarnięty gracz zajdzie baaaaaaaardzo daleko w tej hali, czy to używając wspomnianych wyżej taktyk niezależnych od statystyk czy też pożyczając pokemony od innych graczy, co można bez problemu robić. Nie widzę żadnej satysfakcji w ubijaniu pokemonów ustawionych przez bota, tym bardziej, że nie ma za to sensownych nagród, ani w sumie żadnej innej motywacji by się za brać.

Odpisz
Ehhh... Wg mnie powinno się usunąć połączenie ataków K.O. ze zdolnością No Guard.

Na początku czytania komentarzy byłam na tak, ale ostatecznie nie mam zdania.

Hala powinna być na zasadzie turniejów jr.

Odpisz
Jestem na tak, aczkolwiek expa mogłaby zdobywać nasza postać za zwycięskie pojedynki.

Odpisz
Mysle, ze pomysl ma jedna wade jesli kazdy gracz mialby dostac tego samego pokemona ktory by mial walczyc z mewtwo. Kazdy by sie informoqal jak go pokonac co by zrobilo sie monotonne bo kazdy juz by wiedzial jak. Najlepiej jak gracz przed walka bedzie mial do wyboru losowego pokemona, i jak legenda tez sie trafi losowa zgodna z poziomem.

Odpisz
Czemu od razu na początek legendy do pokonania? Nie lepiej dac najpierw zwykle pokemony później shiny później mega ewolucje pokemonów później legendy a na koniec ultrabestie.

Odpisz
Pomysl juz tu troche siedzi, a jestem ciekaw, czy cos z tym planem ruszylo.

Odpisz
Widzę że bawimy się w górnika Spain? Big Grin

Odpisz
Pomysl chyba warty odkopania Big Grin

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości