• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jesteś za dodaniem opisu do ofert targowych w profilu?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oferty w profilu
Szanowni gracze i administratorzy,
jak wszyscy wiemy, można wrzucić link do wszystkich swoich ofert na targu, wrzucając link z zakładki Oferty w profilu. Brakuje mi jednak tam pewnej rzeczy, która moim zdaniem znacząco poprawiła by efektywność. Czasami ludzie na czat handlowy wrzucają baaardzo długie wiadomości wypisując raz, swoje oferty, a do tego co chcieliby kupić. wiele osób w opisie swojego profilu ma napisane, co chciałoby skupić, jednak mało kto tam zagląda. Dlatego proponuję, bo w zakładce oferty w profilu na samej górze dodać okienko, w którym można by coś krótkiego napisać. nie wiele znaków, powiedzmy jak na tekst na poczcie. Można by tam umieścić komunikaty w stylu "Wszystkie Ceny do negocjacji", czy "Wyprzedaż tanich shiny za ph", albo wrzucić linki do screenów z boxu, co jeszcze ma się na sprzedaż, albo właśnie wypisać przedmioty/pokemony, jakie chciałoby się zakupić. Myślę, że to usprawniłoby handel, bo nie tylko można by mniej wrzucać na chat handlowy, ale też jak ktoś randomowo wejdzie zobaczyć Twoje oferty, to od razu zobaczy komunikat. Co o tym myślicie?

Odpisz
dobrze prawi, polać mu

Odpisz
Jestem za Big Grin

Odpisz
Jestem zaWink często jestem pytany czy mam jakieś inne shiny, tmy itp czy tylko to co na targu po czym odsyłam do screenów które mam na profilu (bo nikt normalnie tam nie zajrzy.tak jak napisał Archie). Możliwość umieszczenia krótkiej notki nad naszymi ofertami to dobry pomysł.

Odpisz
nie jest to jakis duzy bubel, a moze sie przydacWink a co, daje na tak

Odpisz
Jestem na TAK
Taki dodatkowy bajer by usprawnił chandel
Więc jeszcze raz na TAK
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Odpisz
Świetne.

Odpisz
Archie jak zwykle z sensemSmile jestem na takSmile

Odpisz
popieram

Odpisz
Jestem za ;D usprawniła by handel +1

Odpisz
Ułatwienie dla osób kupujących jak i handlujących.

Odpisz
Wątpię by to przeszło skoro został odrzucony pomysł z wprowadzeniem do gry ofert kupna (https://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=11633), a który był już w zaakceptowanych.

Odpisz
Bardziej by chyba pomogła możliwość edycji ofert zamiast usuwania starej i robienia nowej

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości