• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy zmiana w działaniu paraliżu to dobry pomysł?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stan paraliżu
No ten przykład jest mocny. Mimo tego, że to temat królika trzeba mu przyznać rację Sad

Odpisz
Akurat ten przykład jest o tyle słaby, że z oryginalnym działaniem paraliżu mogło wydarzyć się dokładnie to samo.

A ja wrócę do mojej propozycji zgodnej z duchem gry. Max 1 sztuka berry/zioła itp, żeby było bliżej oryginału ;p

Odpisz
@Dearlic dobrze prawi, przyklad akurat podany przez radzia jest slaby Wink i wyjasniony w obu wariantach zajscia

Odpisz
@Dealric prosze jesli chcesz proponować jakieś rzeczy to komentarze tutaj nie są odpowiednim miejscem na to - nie zbaczajmy z tematu.

Nie rozumiem cały czas, czemu wszystkie stany działają tak jak działają w oryginale a paraliż własciwie jest wymyślony znikąd i działa tu zupełnie inaczej niż oryginał. Jesli jesteśmy takimi przeciwnikami losowości to może ustawmy wszystkie ataki na 100 celności? W tym momencie każdemu powinna zapalić się żarówka Wink

Porównajmy ataki: Thunder oraz Thunderbolt. Ten pierwszy o 20 mocy silniejszy i aż 20 punktów procentowych więcej szans na paraliż. Odbija się to jednak celnością! Znajdźcie mi proszę w takim wypadku dwa identyczne ataki różniące się tylko i wyłącznie celnościa Big Grin Gwarantuje ze nie znajdziecie bo zawsze gdy coś ma większą moc to musi mieć gorsze co innego itp. Jednakże porównujemy uśpienie i paraliż i coś nie pasuje! Efekt ten sam a celność ataku paraliżującego zdecydowanie większa! W dodatku efekt dłuższy bo wydłużony okruchem pioruna! Według mnie tak po prostu być nie może.

Abstrachując, czemu w ogóle odróżniamy stan uśpienia od stanu paraliżu skoro działają identycznie? Big Grin Ha! Może wrzućmy oba stany do jednego worka i leczmy to wszystko jedną berrką skoro działa tak samo Tongue

To mój ostatni post w tym temacie bo myślę że juz wszystko wyjaśniłem, a jeśli ktoś nie zrozumiał, (lub nie chciał zrobumieć Wink ) to jest mi przykro ale wiecej siły na Was nie mam Wink Ponownie pytam jednak @Alex @hRs co Wy myslicie? Smile

Odpisz
Usunąłem Radziu i Dealric Wasze ostatnie przepychanki w stylu "Ja mam racje".

Z racji, że nie ja zajmuję się walkami lecz Alex pozwole sobie wyłacznie napisać opinię, natomiast ostateczną decyzje podejmie Alex.
Według mnie działanie ataków paraliżujących powinno zostać zmienione - osłabione. Niezależnie czy można użyć na nie berry, czy antyparaliżu. Jeżeli jest element za mocny względem innych to powinno się go osłabić.

Zbalansowanie walk nie jest łatwe i nawet największe gry PVP mają z tym problem, więc wchodzą tam co jakiś czas łatki które to zmieniają.

Odpisz
Uważam, że zbliżanie gry do oryginału jednocześnie poprawiając balans jest bardzo dobre. Poza tym większość z Was jest za tym, żeby wprowadzić tę propozycję więc przenoszę ją do zaakceptowanych.

Odpisz
Mam nadzieje jednak że mikstura paraliżująca nie będzie zmniejszać prędkość o połowe Wink

Odpisz
Czyli jak to ma działać ? Zmiejszamy paralizem prędkość przeciwnika o 50% i mamy 25% szansy, ze przeciwnik nie wykona ataku ? I czy mikstura paralizująca tez tak bedzie dzialac ?

Odpisz
No mikstura też tak powinna działać przecież nakłada na przeciwnika stan paraliżu.

Odpisz
To bedzie dopiero jazda na turniejach Big Grin

Odpisz
To niezle. Zamiast zajac sie szarfa skupienia to wy jakims paralizem ktorego da sie latwo skontrowac. Wiele ludzi ma bol dupy o szarfe a wy takimi pierdolami sie zajmujecie xD

Odpisz
Jesteś osobą, która wciska na siłe jeszcze bardziej bezsensowne propozycje np z pokefletem a tego jest znacznie wiecej wiec nie komentuj bo to już szczyt hipokryzji Smile

Odpisz
(03.10.2018, 15:18)Unity napisał(a): Jesteś osobą, która wciska na siłe jeszcze bardziej bezsensowne propozycje np z pokefletem a tego jest znacznie wiecej wiec nie komentuj bo to już szczyt hipokryzji Smile
O co ci chodzi czlowieku? xD

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości