• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik "jak zdobyć sławę w PokeWars"
Witam Was bardzo serdecznie w dzisiejszym poradniku.
Wiele aspektów gry zostało już w tym dziale forum omówione. Brak nadal jednego bardzo ważnego, który na pewno spędza niektórym sen z powiek. Mianowicie poradnika jak zostać znanym graczem w PokeWars. Wysoki level i mocny trenowany pok nie zawsze są gwarancją sławy, dlatego przygotowałem krótki poradnik, w którym wyjaśnię, jak zdobyć "fejm" i wyróżnić się spośród setek innych graczy. Tutorial inspirowany jest graczem MisioDoTulenia - autorytetem w dziedzinie PokeWars, zrodzonym w piwnicy, władcą 6 regionów, niezbanowanym, poradnikopisarzem, oraz (prawdopodobnie) najbardziej znanym gracze w grze. Zapraszam do lektury.

1. Ustaw sobie chwytliwy nick
Login jest sporą częścią sukcesu. Nick musi być przyjazny w odbiorze i oryginalny. Musi też stwarzać pole do żartowania z niego. Trenowana Teddiursa nazwana MisioDoTulenia na pewno podbije fejm graczowi.

2. Odpowiadaj na pytania na czacie
Czat ogólny to świetne miejsce, aby zdobyć nowych fanów. Sporo osób zagląda w to miejsce przy okazji pytań czatu. To właśnie wtedy masz szanse pokazać się większemu gronu jako ekspert i osoba o niezwykłych niczym Anakin zdolnościach manualnych.

3. Dbaj o reputację na forum
Reputacja na forum rzecz jasna nie zawsze jest wyznacznikiem tego, jak postrzega Cię społeczność PokeWars. Osobiście widziałem gracza, który ma nabitych kilkadziesiąt pkt reputacji, a jest uznawany za "toxica" (pozdro śliwa Big Grin). Mimo wszystko na pewno warto o reputke dbać, bo ktoś może się nią zasugerować w ocenianiu czy jesteś "kimś" na serwerze.

4. Zapowiadaj poka jak najdłużej
"Prędzej Legia wygra Ligę Mistrzów niż Misio zrobi poka" - nie wierzę, że żaden z Was nie słyszał żartów o długo wyczekiwanym poku Misia. Napędzona karuzela śmiechu w tym temacie zapewnia dodatkowy rozgłos.

5. Utrzymuj dobre relację z innymi znanymi graczami
Nic prościej nie zaprezentuje Twojego statusu społecznego niż zbicie piony na ogólnym z Akkarinem. Fejm trzyma się z fejmami, pamiętajcie o tym.

6. Obracaj prestiżowymi pokami
Wtedy na pewno wiele osób będzie Cię prosić o użyczenie ich do gablotki. To okazja, aby także zaprezentować swe bogactwo. "Takim Ho-Ohem to ja po dziczy latam" - rzekł niegdyś Misio.

To już koniec mojego poradnika. Mam nadzieję, że wskazówki okażą się pomocne, a Ty drogi graczu już niedługo będziesz oglądał hashtagi z Twoim nickiem. Liczę, że się podobało, jeśli tak to zostaw suba i łapkę w górę.

Pozdrawiam,
sedac 2k17

Odpisz
W lekkim skrócie jak próbować być fajnym to powtarzać:
Mam horom curke, trenuje crossfit, studiuję prawo. jestem wege i kończę gre juz rok razem z moim zapdosem Big Grin

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości