• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik jak robić majsterkowanie
Jak zacząć zawodowo majsterkować?

Postaram się pokrótce przedstawić jak rozpocząć całą historię z majsterkowaniem. Omówię to w kilku krokach.

Krok 1

Najpierw należy wykonać kurs. Robimy go w zakładce Miast -Laboratorium Oaka - Ewolucja przez wymianę. A tutaj link do zakładki http://gra.pokewars.pl/ewolucje. Kosztuje nas to 200kY (200 tysięcy Yen). Za zrobienie kursu otrzymujemy pierwsze 5 punktów majsterkowania.

Krok 2
Jeśli mamy ukończony krok 1 to możemy przejść dalej. Tutaj należy wpierw zobaczyć jakie plany można robić posiadając 5 punktów majsterkowania. W tym celu idziemy do pokedexu http://gra.pokewars.pl/pokedex-okno/plany. W załączonym linku mamy spis wszystkich planów, potrzebnych do nich składników oraz wymaganej ilości punktów majsterkowania.
Krok 3
Po ukończeniu powyższych kroków przechodzimy do meritum sprawy. Zaglądamy do zakładki Miasto - Warsztat, a tutaj link do owej zakładki http://gra.pokewars.pl/warsztat. Jest ona podzielona na 2 części: plany do nauczenia oraz poznane plany. W pierwszej z nich mamy podgląd na plany których nie znamy a mamy je w plecaku, zaś w drugiej mamy wszystkie poznane plany.
Podgląd do zakładki poznane plany:
Plan safariballa
[Obrazek: 1cie887hus4i.png]
Plan mikstury doświadczenia
[Obrazek: 8v8ga7t71f6y.png]
Mamy wgląd na to jakie składniki potrzebne są, ile punktów majsterkowania wymaga dany plan. Planu uczymy się tylko JEDEN RAZ, zaś składniki kupujemy jak nam brakuje do danego planu. Jeśli mamy wszystkie składniki do planu który nas interesuje to klikamy przycisk STWÓRZ. Po tym kliknięciu mamy wytworzony przedmiot w plecaku a nasza ilość punktów majsterkowania wzrosła o 2 punkty. Przedmioty wytworzone można sprzedać na targu po uprzednim sprawdzeniu jaką mają aktualną cenę. Dostarczy to nam sporej sumy Yenów.
Krok 4
Po przejściu wszystkich trzech kroków myślę, że każdy sam już jest w stanie rozpocząć przygodę z majsterkowaniem. Jeżeli poradnik się przydał warto dać łapkę w góre do reputacji  Big Grin

Odpisz
Wielkie dzięki! Taki poradnik był bardzo potrzebny, nareszcie wiem jak zacząć majsterkować! Smile

Odpisz
Dzieki temu poradnikowi wiem jak nabic majsterkowanie

Odpisz
Dzienki bob, w końcu nabiłem majsterkowanie.
Pozdrawiam cieplutko!

Odpisz
Wspaniały poradnik. Zawsze zapominałem gdzie znajdują sie plany do nauczenia a dzieki Tobie bede pamietał <3

Odpisz
Wow! Już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek dowiem się, jak zacząć majsterkować, pytałam wszystkich, ale nikt nie wiedział Big Grin Dzięki wielkie!

Odpisz
widzicie, gdzyby nie poradnik dalej byscie zyli w nieswiadomosci Big Grin poradnik ma na celu dotarcie do nowych graczy ktorzy sie w to jeszcze nie bawia ale widac ze i starzy skorzystaja ;p

Odpisz
A ja się głowiłem jak to zrobić Sad A to było tak proste Big Grin teraz nareszcie ogarnę majsterkowanie. Dzięki Bob.

Odpisz
Dzięki, Bob.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości