• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System Banowania a Decyzje Nadzorców
Miso aż dostałem w twarz ta wazeliną Big Grin Nie no żartuje. Dziękuję że tak myślisz Smile

Pomysł na wątki aby oceniać osoby z zespołu z jednej strony nie miałbym nic przeciwko aby istniał wątek o mnie chociażbym się pośmiał.

Z drugiej strony byłyby to tematy gdzie gracze wylewali by pomyje na osoby z zespołu za to że dostali bana nie zaleznie czy słusznego czy nie.

Odpisz
@bethrezen To co by Pisali Gracze Weryfikowali by Administratorzy jesli ktoś gadał by nieprawde i próbował namieszać strasznie to dostał by swój prezent w postaci Bana Wink
[Obrazek: 6ba7wm5yqkju.png]

Odpisz
1. Tak, i weźmiemy dodatkowo jakąś osobę która będzie sprawdzała po nas, czy my dobrze zweryfikowaliśmy.
A potem jeszcze jedną osobę do weryfikowania tamtej osoby.

2. Jak ktoś próbowałby namieszać to dostałby bana, a potem pisałby skargi na innych w tym dziale Wink

Nie zostanie to dodane

Odpisz
@hRs to może po prostu zerkajcie raz na jakiś czas za co bany dają nadzorcy by było wiadomo czy sobie radzą czy nie Smile
Jakoś problem trzeba rozwiązać Smile
[Obrazek: 6ba7wm5yqkju.png]

Odpisz
No to przecież są odwołania, w których nie raz gracze zostali odbanowani i przyznane zostały im za to rekompensaty.
Dodatkowo poprosiłem od Ciebie o jakieś konkrety i w sumie nie dostałem ich za wiele.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości