• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Pomocny poradnik?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie pieniędzy (yenów)
#1
Witam, napiszę taki mały poradnik dotyczący zarabiania ¥
Poradnik podzielony na pare etapów. Poradnik ma na celu pomóc początkującym graczą zdobyć ¥.

Etap 1
Łapanie pokemonów i sprzedawanie ich w hodowli

Najszybszym i najproszczym sposobem jest łapanie i sprzedawanie pokemonów za ¥. Najfajniejszym sposobem na zarabianie jest mieć pokemona na wyższym levelu od pozostałych, przykładowo, mamy heracrossa bardzo dobrego pokemona na 130 levelu a pokemony w drużynie mają po 1 2 3 levelach.

Jakich pokebali używać?

Jak mamy pokemona na 130 lvl lub niższym polecam kombinacje netball+levelball lub na niższych levelach (np na 30,40) polecam kombinacje netball+greatball. Złapane pokemony ewolujcie ponieważ dostaniecie wyższy zarobek.

Etap 2

Sprzedawanie pokemonów na targu

Pokemony można sprzedawać na targu, jednak nie może być to byle jaki pokemon (na przykład, bulbasuara na 1-5 lvlu bez sali, bez lekkiego treningu, bez egg moves tmów itd). Pokemony polecam sprzedawać z salkami, tm itd na 1-5 lvlu, napewno zarobicie kilka groszy. Można również rozmnażać pokemony z salami itd lub bez. Jeśli będziecie rozmnażać eevee przykładowo za 300.000¥ to napewno klientów trochę będzie Wink.

Dobra reklama
Ważne by też reklamować się na chacie handlowym. Przykładowa reklama "Rozmnażam pokemony z full salkami i różnymi tmami. Więcej info na pw oraz zapraszam na tanie oferty Wink" Taką reklamą napewno zachęcicię osoby do odwiedzenia waszego targu.


Skup

Sam skup, są osoby które skupują przykładowo repeatballe, swarmballe lub przedmioty itd. Jeśli nie używacie przykładowo repeatballi to możecię je dać na targu za 21.000¥ napewno jakaś osoba to kupi, lub zgłosić się do osób skupujących różne przedmioty/balle.


Etap 3
Wymienianie £ na ¥
Moim zdaniem jest to nieopłacalne ponieważ £ są trudniejszą do zdobycia i lepszą walutą gry. £ można wymieniać na ¥ 1£=1.000¥


To tyle poradnik ma ogólnie pomóc nowicjuszą. Wszelkie błędy ortograficzne lub literówki proszę zgłaszać na pw. Dziękuje.
 
Odpisz
#2
w etapie trzecim mógłbyś wspomnieć o wymienianiu ph na y na targu Smile
 
Odpisz
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości