• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chciałbyś nową miksturę do gry?
Tak.
Nie.
Mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikstura Lśnienia.
Witam, mam pomysł na nową miksturę - Miksturę Lśnienia!
Opis: Pokemon, który wypił miksturę lśnienia zaczyna się jasno świecić a jego wrogowie zostają oślepieni przez co tracą 10% celności.

Miksturka miałaby minimalną wartość taką jak reszta miksturek ( nwm jaka to dokładnie cena ).
Żeby ją wytworzyć trzeba mieć 60 punktów majsterkowania.

Składniki do wytworzenia mikstury:
2 x świecąca glina
1 x okruch pioruna
1 x kropla
1 x probówka

Głosujcie!

Edit: Czas działania - 30 minut.

Jestem na nie. Mamy już proszek o tym samym działaniu.
Poza tym osobiście uważam, że celnośc i tak jest jedną z najgorszych cech walk pokemonów ze względu na to, że zmniejsza to wpływ taktyki i doswiadczenia, a zwiększa istotnośc szczęścia. Przedmiot zamiast wprowadzać nowe możliwości i taktyki bedzie doprowadzał jedynie do irytujących sytuacji gdzie od szczęścia będzie zależał wynik co powinno się raczej minimalizować niż skupiać na tym.

(06.12.2017, 12:35)Mokuroh napisał(a): Witam, mam pomysł na nową miksturę - Miksturę Lśnienia!
Opis: Pokemon, który wypił miksturę lśnienia zaczyna się jasno świecić a jego wrogowie zostają oślepieni przez co tracą 10% celności.

Miksturka miałaby minimalną wartość taką jak reszta miksturek ( nwm jaka to dokładnie cena ).
Żeby ją wytworzyć trzeba mieć 60 punktów majsterkowania.

Składniki do wytworzenia mikstury:
2 x świecąca glina
1 x okruch pioruna
1 x kropla
1 x probówka

Głosujcie!

Jestem na nie, ponieważ taka mikstura może być droższa od lśniącego proszku. A sam proszek jest o tym samym działaniu co mikstura.

Również jestem na nie

ja również jestem na nie . to już 2 głosy ;D

Pomysł trochę nie przemyślany gdyż jest proszek o tym działaniu Smile
Choć mimo wszystko miksturę można dać jako przedmiot do przyniesienia w zadaniu codziennym , gdyby była tańsza od proszku szybkości mogła by przejść

Według mnie, to ten pomysł nie jest najlepszy. Zostańmy przy tym, co jest obecnie.

Dearlic Ty albercie a zmniejszenie celnosci przeciwnika nie zalicza sie w twoim mniemaniu do taktyki ? mozna ustawic proszek i mikture co da -20% a to juz cos daje. Na tak.

albercie to jakaś obelga miała być? Nie, liczenie na szczęście to nie jest taktyka.

Jestem na nie. Powinniśmy się skupiać na wprowadzaniu przedmiotów zgodnych z oryginalnymi konsolowymi pokemonami. Miksturek już jest wystarczająco w grze.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości