• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robimy event Unova z Misiem
#1
Tongue 
Evencik trochę trudniejszy niż poprzedni. Nie mam zbytnio czasu, żeby wszystko wyjaśnić dlaczego, ale możecie wierzyć, że wszystko jest zoptymalizowane i po prostu robić tak jak w punkcikach. Będzie też to bardziej czytelne jak nie będę wszystkiego wyjaśniać.


1 obóz- "Maupuj betha"

1. Ustawiamy średni level na 40 i łapiemy 10 Darmanitanów i 1 Karrablasta w lokacji: "Instytu nauki"= Wyspa 2. Przy okazji łapiemy jakimś lepszym ballem (np. timerballem na 50% psy z porami). Priorytetem są duże maupy i karrablast jak się je złapie przechodzimy do punktu numer 2.

2. Idziemy do "Nienazwane Góry"- Wyspa 2 ustawiamy niski level, żeby mieć jak najwyższe % i łapiemy shelmeta. Szybko idzie, mi się udało na pasku.
3. Idziemy do "Miasto Castelia" - Wyspa 1 i siedzimy tak długo aż złapiemy wszystkie pory jeżeli udało nam się to wcześniej to ten punkt omijamy (przy okazji oczywiście staramy się łapać małe maupy- simisage, pansear i panpour).
4. Lecimy do "Naturalny Park"- Wyspa 2 i siedzimy tak długo, aż złapiemy do końca wszystkie maupy, Snivy oraz jabłka. Zostawiamy sobie w boxie po 1 maupie z każdego rodzaju.
5. Idziemy do "Posiadłość Litwicków"- Wyspa 3, łapiemy litwicka na 41 poziomie i ewoluujemy.


2 obóz- "Puszczaj kaczki!"
Maupy mamy wystarczy ewoluować kamieniem, a shiny latające to trzeba sobie załatwić.

1. Zostajemy w "Posiadłość Litwicków" i znajdujemy 5x salc berry.
2. Idziemy do "Wieża Zegarowa"- Wyspa 3 śr level= 59 i łapiemy Braviary. Każdego orła i jego poprzednią formę, którą złapiemy dajemy do drużyny i uczymy ataku: "Defog".
3. Idziemy do "Laboratorium Badań Naukowych"- Wyspa 4 śr lvl= 54 i łapiemy klinga, klanga oraz klinga-klanga (tego ostatniego polecam repetami łapać) XD Łapiemy też Ferroseed i Ferrothorn. Uczymy te szyszki ataku: "Rock climb"
4. Idziemy do "Miasto Driftveil"- Wyspa 4, ustawiamy średni level na 42 i łapiemy Archeopsa oraz Unfezanty.
5. Idziemy do "Miasto Nimbasa"- Wyspa 3 śr level= 59 i łapiemy Emolgi oraz Mandibuzzy. Sępy i preewolucje sępa też uczymy ataku: "Defog" po złapaniu.
6. Idziemy do "Królestwo Wodne"- Wyspa 2 śr lvl= 40 i łapiemy Swanny oraz musimy tutaj zdobyć krople. Uzupełniamy też atak: "Defog" na kaczkach, bo ich jest najwięcej. Czyli siedzimy tutaj aż zrobimy te wszystkie rzeczy.

3 obóz- "Kryształowe Love"

1. Ustawiamy niski level na wysokie % i idziemy do "Miasto Driftveil"- Wyspa 4. Łapiemy tą robimy 800 wejść w międzyczasie powinna wpaść ta skamielina pa pa pa
2. Teraz zostają kryształy i shiny latający. Trochę zejdzie na szukaniu, więc podam kilka lokacji co by się nie znudziły xd
"Miasto Castelia"(1) (przy okazji Scolipede do bocznego), "Wieża Zegarowa"(3) (przy okazji Heatmory do bocznego), "Miasto Zapomnienia"(2) i "Miasto Driftveil"(4) po 1 z każdej wyspy  Tongue


Przypisy do itemów: 
Kamień Zmierzchu- "Posiadłość Litwicków" (3)
Kamień Wody- "Zatoka Undelli" (1)
Kamień Ognia- "Wieża Zegarowa" (3)
Kamień Roślinny- "Naturalny Park (2)
Runa Ewolucyjna- "Klub Walk" (4) "Instytut Nauki" (2)
Probówka- "Instytut Nauki" (2)


Jak jakiś błąd ktoś zauważył to pisać na pw W GRZE nick: MisioDoTulenia.
To powodzenia "Lecimy" lub "Idziemy" z tym koksem xd
 
#2
Misio jak Ty kozak
 
#3
Dzięki misio <3 kochany jesteś .
 
#4
Misio propsy Big Grin przyda się bo czasu mało Wink
 
#5
Te a zagadki jakie są xDDDD Nie no dzięki Big Grin event od razu stał się prosty xDD
 
#6
Te Zagadki To Tak Pół Na Pół:| Dla Mnie Event Trudny Big Grin
 
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości