• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Opinia?
Za
Przeciw
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powiadomienie o końcu Premium
Temat wraca wielokrotnie z tego względu proponuje, żeby wyskakiwało okno (Takie jak do zadań czaswych czy promocyjnego kodu) z informacją o zakończeniu premki na godzinę przed jej końcem lub przy pierwszym logowaniu od czasu kiedy została godzina do końca. Pomoże to uniknąć problemów ze stratą yenów na depozycie (a także kilku innych przypadkach).

Odpisz
Ja byłbym za najłatwiejszym rozwiązaniem czyli powiadomieniem wysyłanym na pocztę godzinę (lub jakiś inny czas) przed zakończeniem premium. W powiadomieniu byłaby podana dokładna godzina końca premki.

Odpisz
ja bym zasugerowal jedno z trzech ponizszych rozwiazan:
1) w zakladce premium dokladna data zakonczenia premki (z godzina a nie tylko dzien)
2)godzine przed wygasnieciem informacja w powiadomieniach o zblizajacym sie zakonczeniu premki
3)przy wplacie do depozytu Yenow bez premki pojawialoby sie okno z wysokoscia prowizji i pytaniem czy jestes pewien wplaty (tak jak jest przy kliknieciu drinka oaka z niezuzytym paskiem pa)

Odpisz
Jestem za Big Grin nie jest to nie wiem jak naglące , lecz może się przydać

Odpisz
@hRs najlepiej dzień przed, aby uniknąć sytuacji gdy ktoś loguje się np. po szkole codziennie a premka wygasa rano bo akurat kupił ją gdy miał okazję wejść z samego rana przez co otrzyma powiadomienie nad ranem przez co nie odbierze powiadomienia na czas by móc przedłużyć premkę.

Odpisz
Z tego co widziałem propozycja została już wprowadzona, więc nie ma co dopisywać się Wink

Odpisz
@up jeżeli tak jest, to wraz z akceptacją pomysłu admin zamknąłby temat, albo niedopatrzenie ze strony czerwonych albo propozycja jeszcze do oszlifowania Big Grin

Odpisz
https://scr.hu/2a0gJJ - jest wprowadzone przenoszę do zrealizowanych

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości