• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Co sądzisz o tych abilitkach
Do nerfa
Są w porządku
nie wiem
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Power swapy/splity
Ja nie wypowiadam się jakbym był najlepszym taktykiem w grze to po pierwsze, a po drugie chętnie bym zaprezentował swojego poka, ale skutecznie doprowadziliście do zamknięcia tematu z Błyskotką, a chcę mieć Shiny, więc jeszcze sobie poczekamy Smile

Odpisz
Jak za 200 lvli będę tak nieudanym graczem bez jakichkolwiek osiągnięć jak Ty mistrzu sedaczku to wtedy tak rzucaj Wink A do tego czaj ak sam zauważyłeś nie powinieneś się wypowiadać Smile

Odpisz
Dzień dobry

Widzę, że poruszacie sprawę trofeów. Myślę, że zdobyte przeze mnie w ciągu ponad 2 lat gry, choć skromne, uprawniają mnie do wypowiedzenia się w temacie.
Bonusy do zdolności i posunięć zostały obniżone ze względu na realia tej gry.

Strach pomyśleć co by było gdyby wspomniane Huge/Pure Power podwajało punkty ataku. Zdolności te byłyby zbyt OP z uwagi na brak odpowiednika po stronie obron, a i tak po osłabieniu są bardzo fajnymi zdolnościami.

Tzw. Stage wynosi 5% a limit zmian statystyk wynosi 30% na walkę. Przywołać tu trzeba m.in. przypadek Deltera i boostowania obron Shiny Snorlaxa w nieskończoność.
Jeśli swapy zostaną osłabione i będą „zabierać” np. 50% statystyki przeciwnika, wtedy zostałyby splitami, bo wtedy wartości są +- uśrednione.

Posunięcia w Pokewars oparte są chyba na informacjach z portali Bulbapedia i Pokemondb. Obecne swapy i splity działają zgodnie z tamtymi opisami.
Zmiana statystyki o kilkaset punktów da niewielki efekt biorąc pod uwagę coraz mocniejsze bestie w grze.

Jeśli coś nerfić, czy to na siłę czy nie, to co najwyżej Unburden do 30-50%.
Mam tanka i jakoś nie płakałem nigdy, że Guard Swap jest mi bardzo nie na rękę. Wszystkiego mieć nie można choćby człowiek płacił kartą MasterCard.

Co do samej sprawy wygrywania „na hita", liczenia się w wielu przypadkach głównie z przewagą prędkości, propozycja była rzucona dawno... Ustalenie maksymalnej wartości pokemona. Skończą się kosmiczne statystyki i ciśnienie na przewagę prędkości („Obron trenować nie będę, bo przy jego/jej ataku i tak padnę na strzał").
Czy warto ograniczać/ustalać limit wartości?

Odpisz
Dealric dla mnie możesz i 200 trofeów wygrać i to nic nie zmieni jeśli dalej będziesz pisał takie głupoty jak choćby w tym temacie. Nie liczy się to czy ktoś coś osiągnął a to czy dana osoba zna się na tym co pisze. Jakoś ja nie siedze na forach hstorycznych i nie wmawiam ludziom że bitwa pod grunwaldem była w 785 r.p.n.e. Tobie radze najpierw pokminić troche nad taktykami a potem mówić co jest za silne a co za słabe i jakich taktyk się nie używa.

Odpisz
nie ma co ruszac swapow, splitow. sa rozne taktyki neutralizujace te ruchy i to chyba wystarczy. kazda taktyka ma swoje mocne i slabe strony, tak i te oparte na tych posunieciach. moze i irytuja ale nie sa killerami same w sobie

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości