• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowan, rzadkie itemy
Obecnie Rowan proponuje 2x cenę minimalną za itemy, no i wszystko jest okej dla tych zdejmowanych z pokemonów (samorodki,kwarce itd) oraz dość często wpadjące berry.
Ale itemy znajdowane w lokacjach występują bardzo rzadko, więc cena x2 jest jakimś według mnie nieporozumieniem, obecnie jest magnes który mam możliwość sprzedać Rowanowi po 240ky/szt, sądzę jednak że sprzedanie go po 500ky na targu nie będzie większym problemem, dlatego proponuję zwiększyć cenę za przedmioty znajdowane w lokacjach do x4
Czy jesteś za taką zmianą ? Proszę o komentowanie sprawy

Odpisz
a może po prostu usunąć je od rowana, skoro piszesz że nie problem sprzeać je na targu?

Odpisz
Zaraz wyjdzie na to że w skupie Romana nie będzie nic bo wszystko bardziej opłaca się sprzedać na targu.

Skup nie powstał po to aby zarabiać na nim krocie, ale żeby pozbyć się przedmiotów jeżeli nie schodzą na targu.

Jeżeli dany przedmiot dasz radę sprzedać drożej na targu to zrób to.

Odpisz
Parcival zwróce też uwagę, że obecnie nawet itemy trzymane przez poki (Nakrętka, Okruch Komety, Okruch Pioruna, okazjonalnie kropla) osiągają wartości sporo wyższe niż te za które możesz sprzedać u Rowana. Tak samo jest z berry (Razz, Grepa, Cheasto, Cheri i parę innych pewnie też), większością kryształów (sprzedawać opłaca się ze 2-3 rodzaje) i innych itemów.
Zgadzam się, że (o ile są) to itemy typu magnes, węgiel niby nie warto zostawiać. Ale z drugiej strony mamy Spell Tag któreogo cena nie przekracza 200k od halloweenowego eventu, a to ten sam typ itemu.

Z tego względu gdyby tak usuwać to trzeba by albo indywidualnie podchodzić czy wkładać taki przedmiot czy nie, co biorąc pod uwagę konieczność przekopania targu za cenami byłoby dla czerwonych czasochłonne.

Odpisz
W sklepie Romana jest ten problem ze mamy go w sumie raz w tyg bo 2dni pod rząd jest to samo dajmy w sobotę i niedzielę coś innego i nie będzie takiego płaczu i itemy znajdą zbyt u Romana większość itemkow się opłaca u niego sprzedać po za owocem stalowa węglem runa i paroma innymi kocham to jak nowy gracz sie wypowiada o czyms o czym nie ma pojęcia ^^

Odpisz
jezeli uwazasz ze niektore itemy lepiej sprzedac na targu to czekaj na targu Wink ale sam uwazam ze niektore itemy w ogole nie powinny sie w nim znajdowac Wink

Odpisz
1. Evil naucz się w końcu korzystać ze znaków interpunkcyjnych, bo trzeba naprawde skupienia żeby zrozumniec ten bełkot
2.W skupie Rowana chodzi o to zeby pozbywać się z obiegy nadmiaru itemów, ale chyba nie jest złym pomysłem zeby ich cenę chociaz lekko zbliżyć w kierunku częstotliwości ich występowania
3. Wiadomo ze nikt na magnesach smoczych łuskach kokosów nie zarobi bo nie ma ich aż tyle, ale czasem po te 3-10 sztuk zalega a cena 200ky za to jest troche zbyt niska, jak bedzie wyższa to zejdzie, a potem ruszy z targu jak zacznie brakować

Odpisz
Mi jest to obojętne czy zostaną zwiększone ceny czy nie - Rowana i tak prawie nie używam ( może z 5 razy coś tam sprzedałem ).
Jednak jak już chodzi o Rowana to doczepiłbym się, żeby w soboty i niedziele były osobne rzeczy bo kto ma sprzedać to i tak sprzeda a to, że kogoś nie będzie wtedy kiedy może się pozbyć przedmiotów jest słabym argumentem bo jak nie teraz to kiedy indziej znowu będzie ten sam przedmiot, nieprawdaż?

Odpisz
Popieram w pełni bethrezena. Jedyna zmiana, którą moim zdaniem warto przeprowadzić ze skupem Oaka to ta zamieszczona w tej, dawno zapomnianej propozycji: http://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=9940 Wink

W skrócie zakłada ona że w kazdym tyg. w skupie pojawi się jedna jagoda (lub item z poka), jeden kryształ i jeden przedmiot z kategorii +10% oraz że nie będzie itemkow z warsztatu.

Odpisz
Anakin ale ta zmiana juz wesżła jesli sie nie myle Tongue

Odpisz
Jak tak to okej Big Grin

Odpisz
skoro możesz sprzedać na targu to jaki problem?

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości