• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba Ci się propozycja
Tak
Nie
Obojętne
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezenty z wynglem
Cześć,
Ostatnio czuję się jak dziecko na ulicy, któremu ciągle wciskają zioło. Proponuję, aby chociaż z prezentów usunąć to zuo, które odbiera dziecięcą radość oraz jest niszczycielem dobrej zabawy Sad
Swoją propozycję motywuję tym, że zioła jest dość i jest praktycznie wszędzie, więc nic się nie stanie jak zniknie z prezentów.

PS. Chodzi mi o ziele odrodzenia, a nie białe zioło.

Odpisz
nie wiem co ci przeszkadzaja biale ziola, przeciez to i tak lepiej zeby i sie trafilo niz owoce szczescia..
jestem na nie
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz
Jestem na nie, białe zioła nie są aż takie denerwujące + są ważniejsze rzeczy do zrobienia w grze niż drop w prezentach, który jest okej.
ToNieźle

Odpisz
Pewnie nie chodzi mu o białe zioło tylko o ziele odrodzenia.
  #TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_p60pmjlSU71rd4ymxo3_500.gif]

Odpisz
Początkowo zaznaczyłem obojetnie ale w sumie jestem na nie.
Taką zmianę można było robić zanim ludzie obkupywali się prezentami w evencie świątecznym a nie tuż po Wink

Odpisz
@Dearlic dobrze zauważył ten fakt Wink

Odpisz
Pisałem to w nocy i jeszcze ankiety zapomniałem xd
Naprostowując chodzi mi oczywiście o ziele odrodzenia, a nie białe zioło wrzucam edita w post.

Odpisz
Teraz jak już wiem że chodzi o ziele odrodzenia to jestem na tak :p jest wszędzie to zioło więc to lekka przesada. Usunięcie jednego itemu ż prezentu to parę sekund więc nie ma co mowic że są ważniejsze zmiany teraz :p
Jestem słodkim króliczkiem, nie kwestionuj tego! <3 Widziałeś Lolę? Napisz na priv! Smile

Odpisz
Bylo usuwac ziele jak inni mieli prezentow po evencie od cholery a nie teraz.. otwieraj prezenty i nie marudz ze nic nie leci jak inni Wink

Odpisz
Zbędne.
14.01.2018r. - Koniec działalności na forum gry pokewars. Czytanie wypowiedzi większości graczy tutaj już nawet bawić przestała, a poziom intelektualny spadł poniżej dopuszczalnych norm. 

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" Big Grin

Odpisz
Usuńcie ziele odrodzenia z prezentów! Tak mowa o tym zielonym, białe zostaje... Bo niektórzy chyba nie doczytali do końca...
[Obrazek: karta_trenera.php?u=106096]

Odpisz
Chyba ktos nie widzial ze tego nie bylo wczesniej co nie, @Sajmon2000 ? :> lepiej aby bylo tam ziele odrodzienia niz inny badziew taki jak owoce szczęścia Wink

Odpisz
kurcze a ja nie mam ani jednego ziółka odrodzenia :/
Pomogłem? Daj +
[Obrazek: pGibFP3.gif]

Odpisz
Same dobre nagrody być nie mogą Wink

Odpisz
Jestem za.
Pozdrawiam NiePewnaOsoba (kiedyś tam Panhunter)

[Obrazek: percent_0]

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości