• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba ci się ten pomysł ?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiększenie sumy na lokacie
Witam , krótko i na temat :)
Obecnie lokata maksymalnie pozwala nam zamrozić 400 k ¥ i po dość długim czasie oczekiwania wypłacić 600 k ¥

Moim zdanie przydało by się podwyższyć tą sumę :P nie mówię tu o jakiejś radykalnej zmianie , lecz np. możliwości wpłaceniu 600 k i odebraniu ( przy największym % ) 900 k :D myślę iż zmiana nie zaszkodziła by grze .             Zapraszam do komentowania

Odpisz
Pomysł okej. Nie widzę nic przeciwnego temu pomysłowi Wink

Odpisz
Czy to cokolwiek zmieni tak na długą metę? No ja nie mam nic przeciwko niewielkiemu zwiększeniu, byle by nie przesadzić w górę Wink

Odpisz
(09.01.2018, 23:55)Anakin napisał(a): Czy to cokolwiek zmieni tak na długą metę? No ja nie mam nic przeciwko niewielkiemu zwiększeniu, byle by nie przesadzić w górę Wink

O to mi chodzi by zbytnio nie poszaleć Wink myślę iż przydało by się gdyż obecne kwoty są zasadniczo małe , i nie każdemu chce się nawet dawać pieniędzy na lokatę 

Odpisz
Pomysł mi się podoba nie mam nic przeciwko ale oim zdanie to winno się samemu wybierać sumy a gra ustala za jaki czas odzyskamy daną sumę ale i tak większość uzna to za "zbyt duże ułatwienie" Wink

Odpisz
Pewnie, załóżmy, że ktoś ma 1kkk¥. Po miesiącu ma 1,5kkk¥ Smile. Równie dobrze nie trzeba było by klikać tylko czekać ten miesiąc na kasę Smile. Więc @Dodo słaby pomysł.

Odpisz
Ale to by wtedy nie był miesiąc tylko 8-10 miesięcy im większa suma tym więcej czekania

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości