• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Konkurs w formie komiksu?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOMIKS
Witam,

dziś wpadłem na pomysł stworzenia moim zdaniem ciekawego konkursu. Tyle już było narysuj poka, stwórz grafikę itd itp Big Grin aż nudno się robi jak się na to patrzy.

Nie wiem jak Wy ale ja osobiście jestem w posiadaniu kilku komiksów, czy to nawet gazet wyborczych z komiksami Big Grin.

Mój pomysł na konkurs polegałby na stworzeniu KRÓTKIEGO komiksu, dosłownie 3-5 scenek, coś ala komiks właśnie z gazet typu Wyborcza.

Odnośnie samej tematyki komiksu, hmm, ciekawie by wyglądało jeśli wyłaby to tematyka z pokemonów. Komiks mógłby być wykonany zarówno ręcznie jak i komputerowo. Co najważniejsze, obie formy powinny być oceniane na równi.

Nagrody za konkurs z komiksem zostawiam do ustalenia jury ;p

Co Wy na taki konkurs? :>

Odpisz
Mi się podoba ale jedno ale komputerowo można łatwo oszukać a zresztą wiadomo na kompie lepiej wygląda grafika niż na kartce rysunek. Big Grin

Odpisz
w sumie spoko, ale tradycyjny i digitalowy rysunek powinien byc oddzielnie lub dozwolony jeden z nich.

Odpisz
Jeżeli chodzi o konkursy plastyczne to faktycznie, cały czas to samo, ale co by mogło być innego jak rysowanie? Komiks to kolejna forma tego aczkolwiek bardziej wymagająca, jestem ZA aby konkurs taki się odbył za krótszy czy dłuższy czas Big Grin

Odpisz
To wciąż będzie to samo czyli narysuj najlepiej ;d

Odpisz
Tu bardziej rozchodzi sie o sam pomysł na historie przedstawioną w komiksie niz sam rysunek :d nie czytaloscie nigdy komiksow aby rysunki ogladaliscie? O.o

Odpisz
Tsa dobry pomysł

Odpisz
Ogolnie to konkurs na komiks juz kiedy był ale moznaby kiedyś powtórzyć.

Odpisz
Byl? A to sorki jak powtorzylem, patrzylem na te w innych dzialach i nie widziałem

Odpisz
Był kiedy jeszcze w zespole nie byłem więc to było dość dawno Tongue

Odpisz
Był Konkurs na Mem i Karykatury Wink ale o Komiksie nie było nic Wink

Odpisz
Był bo brałem udział.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości