• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porządek forum
Cześć,
Jak dużo ludzi zauważyło forum jest zaniedbane. Postanowiłem zrobić "małe" porządki. Dzięki temu będzie łatwiej wprowadzić w przyszłości nowe forum. Dodatkowo zaoszczędzimy czerwonym czasu przy przeglądaniu omawianych propozycji.
Z omawianych propozycji odrzucałem te, które:
1. Miały przewagę głosów na "nie" z głosami na "tak".
2. Były bez sensu.
3. Istniały już takie.
4. Były w mojej subiektywnej ocenie niepotrzebne.

Jeżeli ktoś się nie zgadza z moją oceną tematu to proszę napisać prywatną wiadomość  W GRZE. Proszę pisać tylko w wyjątkowych tematach, które są odwołaniem do pkt.4. Inne nie mają szans na odwołanie decyzji.

EDIT1

1. Poprzenosiłem sporo propozycji, które zostały zrealizowane, a dalej leżały w dziale zaakceptowane. Było to wielkie wyzwanie, bo ciężko ogarniać każdą zmianę, a jak zauważyliście nie jestem doświadczony. Jeżeli ktoś znajdzie coś co przeniosłem, a nie jest jeszcze zrobione to proszę wysłać na pw. Pisać też jak coś pominąłem i jest już zrealizowane, a dalej siedzi w zaakceptowanych. Tutaj może być tego trochę, więc jak ktoś  chce mi chociażby coś wytknąć, że źle zrobiłem to niech poszuka i zrobi coś dobrego dla gry przy okazji Big Grin 

2. Dział pierwsza pomoc. Poddziały: Konto i INNE zostały mocno wyczyszczone, ponieważ jest to pierwsza pomoc i trwa do "przyjazdu karetki", a nie 5 lat Smile 

3. Dział rozmówki ogólne: Zostały wyczyszczone stare tematy.

4. Dział targ: Targ jest zmienny dynamicznie, więc nie ma sensu, żeby były tam oferty starsze niż pół roku. Jeżeli ktoś ma aktualną ofertę taką samą to może wystawić jeszcze raz i mi wybaczyć, że wywaliłem do kosza Smile (uff, początkowo napisałem usunąłem) 

5. Dział Off Topic: Zostały wyczyszczone stare tematy. 

No to proszę pisać na pw w grze z poprawkami. Jak zaktualizuje poprawki i zrobię ostatnie czyszczenie (bo jeszcze z niektórymi rzeczami nie wiem co robić) to już więcej nie męczę, więc nie musicie hejtować, żebym skończył Tongue 

Spędziłem tutaj sporo czasu i myślę, że mógłbym przedstawić propozycję nowego, bardziej czytelnego forum adminom. To już napiszcie w komentarzach co o tym sądzicie. 

Odpisz
Nie zgadzam się co do 1 punktu. Głosy na "nie" nie powinny być kropką nad "i" w decyzji zważywszy na to iż ocena może być nie subiektywna do propozycji a przemawiać przez nią chociażby czy dany gracz jest lubiany czy tez nie. Są ludzie i ludziska, kazdy ocenia wedlug wlasnych zasad, to jak z reputacją, spotkałem się z "minusami" przeglądając profile innych gdzie opis minusa był "bo cię nie lubię" więc z doświadczenia wiem ze jest tak iz temat z propozycją o pokedeks v. 100 przyjmie się negatywnie założona przeze mnie, ale gdy ta sama propozycja wyjdzie ze strony np. kogoś z zespołu, wtedy ma poparcie i ankieta obrócona wtedy o 180 stopni. Nie wiem czy zrozumiale napisałem. Sam raz kiedyś oceniłem negatywnie ankietę gdy została stworzona przez osobę nie lubianą przeze mnie, nie spojrzawszy nawet w nazwę tematu. Dodatkowo czy tematy nie miały trafiać do kosza zamiast być usuwane? Kosz to miejsce gdzie można odgrzebać temat i zatwierdzić się w przekonaniu że już taki temat był stworzony i nie wypalił aby zapobiec spamu.
Co do reszty to ok.
@nie będę pisał w grze do której nie wchodzę praktycznie, żyję na forum i tutaj się udzielam Smile

Odpisz
Jak jest 25 głosów na "nie" i 2 na "tak" to nie czytałem. W innych proporcjach przewagi np 15 nie i 12 tak czytałem tematy i oceniałem wedle uznania. W takim razie niech będzie, że od pkt 1 też można się odwołać do mnie tylko jeżeli faktycznie ma się silne argumenty, a głosy na "nie" były bez powodu.

Napisałem, że usuwam, bo takie wpisy kompletnie bez sensu usuwam. Propozycje z reguły lądują w odrzuconych, a stare tematy w koszu.

Odpisz
(22.01.2018, 20:48)MisioDoTulenia napisał(a): 4. Były w mojej subiektywnej ocenie niepotrzebne.

Wiesz... to, że według Ciebie były niepotrzebne to może dla innych jednak to może być potrzebne.

Odpisz
Już widze ten subiektywizm Smile
tak czy siak, propozycje powinny byc w dziale koszt lub odrzucone, nie usuwane, inaczej nie ma sensu robic jakiegokolwiek porzadku, bo znow burdel bedzie Wink

Odpisz
Napisałem, że można się odwołać jak ktoś się nie zgadza z moim subiektywizmem Smile Jak na pw moja odpowiedź Wam nie wystarczy możecie pisać do czerwonych. Mam nadzieję, że teraz każdy z byle jaką propozycją nie zrobi czegoś takiego, bo zadziałacie na szkodę samego siebie.
Specjalnie dla Cb Bob dałem edita i pogrubiłem ostatnie zdanie w drugim poście.

Odpisz
@Co do pkt. 4 to jak to w regulaminie gry to działa to na zasadzie "1.8. Osoba nakładająca karę ma prawo do własnej oceny sytuacji, i gdy zajdzie taka potrzeba, zastosowania wyższej lub niższe kary. "
Tak w tym wypadku, więc nie ma się czego czepiać Big Grin Według własnej oceny sytuacji.
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Powodzenia Big Grin

Odpisz
Jednak powinien to być raczej bardziej doświadczony człowiek jak Bethrezen, a nie autor najgorzej ocenionej propozycji ostatnich miesięcy Smile

Odpisz
Tak czy siak tenaty NIE POWINNY byc usiwane tylko przeboszone do dzialu odrzucone lub kosz. Specjalnie dla cb Misio pisze by nie bylo wiekszego BURDLA niz jest teraz.... jak do sciany mowic Wink (bez urazy choc i tak sie pewnie poczujesz urazony znajac zycie)
Usuniesz temat np z drinkiem i ktos patrzy do kosza i widzi ze nie ma tematu, to daje kolejny i kolejny, bo Misio woli usuwac tematy niz odrzucac je.. brawo za taki patent

Odpisz
Widzę że nowy nadzorca odwala samowolke powtórka z rozrywki xd Triple 2.0???

Odpisz
Evil, otwórz oczy bo ci twoi znajomi z zespołu też takie oczy odwalają, ale ty tego nie dostrzegasz

Odpisz
(22.01.2018, 21:14)MisioDoTulenia napisał(a): Napisałem, że usuwam, bo takie wpisy kompletnie bez sensu usuwam. Propozycje z reguły lądują w odrzuconych, a stare tematy w koszu.
Nieźle, żebym musiał cytować samego siebie. Kto tu do ściany pisze.. Bob przeanalizuję Ci to, żebyś miał jasność.
Pierwsze zdanie = usunąłem 3 rzeczy posty, które np miały wpis: "asodahsidoahsidasd". Zrobiłem to z nawyku jakiejś optymalizacji i nw co one by dawały w koszu, a nie w usuniętych postach. Drugie zdanie to te, które specjalnie pogrubiłem dla Ciebie, a Ty dalej swoje. Nie wiem czy nie chcesz czytać całości czy udajesz, że nie widzisz, ale mam nadzieję, że już będziesz mieć jasność po tej dogłębnej analizie.

(23.01.2018, 14:16)Evilmage napisał(a): Widzę że nowy nadzorca odwala samowolke powtórka z rozrywki xd Triple 2.0???

Oczywiście wszystko uzgodniłem z hRsem i informuję go na bieżąco o wszystkim co robię. Ostrzegam Cie publicznie, że następny post napisany zupełnie niezgodny z prawdą będzie skutkowałem banem na forum.

Dealric mam nadzieję, że Twój wpis dał Ci satysfakcję jakąś, bo nie wiem co więcej chciałeś nim osiągnąć Smile

Ogólnie mój wpis miał charakter informacyjny, żeby ludzie wiedzieli czemu nagle mają propozycję odrzuconą i wiedzieli w razie czego do kogo pisać. Kami miał trochę racji to przyznałem i poprawiłem. Proszę pisać tylko jak coś się zepsuje, a nie domysły jaki to jestem nieogarnięty i zniszczę forum :p

Odpisz
Ja sie odnosze do tego co napisales w temacie, a napisales:
Z omawianych propozycji usuwałem te, które:
1. Miały przewagę głosów na "nie" z głosami na "tak".
2. Były bez sensu.
3. Istniały już takie.
4. Były w mojej subiektywnej ocenie niepotrzebne

Oznacza to tylko tyle ze USUWASZ PROPOZYCJE Z OMAWIANYCH. A nir jak twierdzisz komentarze Wink zebym musial to komus kto tworzy watek tlumaczyc...

Tematy powtorze raz jeszcze, odrzucone powinny byc w korzu lub w dziale odrzucone aprzez nie USUNIETE na amen, usuniecie jak twierdzisz komentarzy z watkow w niczym nie pouklada porzadku...

Odpisz
No i poprawiłem to post niżej to o co Ci chodzi?

Odpisz
Wiele osób dochodziło do zespołu i nie przypominam sobie żeby nadzorca od tak sobie zaczął usuwać tematy, które wg niego nie są trafione w punkt. Przypomnę Ci, że jesteś nadzorcą czatu, a nie moderatorem, więc zajmij się czatem, a nie rzeczami na forum, którymi powinni zajmować się moderatorzy, a przypadkach dłuższego wątku administratorzy Wink
A skoro już zabierasz się za usuwanie wątków, które jak to sam nazwałeś ''były w Twojej subiektywnej opinii niepotrzebne'' to usuwaj takie bzdety jak np to Twoje dzieło - http://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=10115
Pozdrawiam.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości