• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak dawać staty?
jak dawać staty? do laprasa atak sp.atak obrona sp.obrona życie celność czy prędkość

Odpisz
Zależy co chcesz.

Bo widzisz, są dwa* typy treningu:

1. Tank
Prędkość (aby używać ataków przed przeciwnikiem)

Ataki statusowe typu (toxic, detect itp. )
Pozwalają ci eliminować negatywne efekty nałożone przez przeciwnika, leczyć swojego pokemona, i co najważniejsze - zadawać obrażenia przeciwnikowi. (toxic, poison powder itp.)

Życie
Aby móc przetrwać duże obrażenia od atakerów, innych tanków, oraz tzw. item-swap, o tym ostatnim na końcu.

Obrona i Specjalna Obrona
Najważniejszą częścią tanka jest jego obrona, która pozwala mu na przetrwanie tych wszystkich ataków, i robi z takiego pokemona na prawdę dużą inwestycję.

Co do kosztów to tego typu pokemony są najdroższe do wytrenowania, pochłaniając nawet 500kk+ na turniej 15-30
Nie mówiąc, że pokemon musi mieć zdolność odpowiednią do swego przeznaczenia, dla tanka jest to chyba Prankster - dodający +1 priorytetu do KAŻDEGO ataku pokemona.

Priorytet ignoruje prędkość, i jeżeli dany atak ma priorytet np. +4, to zaatakuje on pierwszy, bez względu na prędkość, jeśli oczywiście wasz przeciwnik nie ma ataku o większym priorytecie.

2. Ataker

Atakery to chyba najtańszy pokemon na turniej, ponieważ "już za 300kk" można zrobić pokemona, który będzie się częściowo nadawał na turniej, przynajmniej na 15-30.

Atak
Pozwala pokemonowi czasami być jak "One Punch Man" i powalać inne pokemony w turnieju jednym ciosem.
Jest to najdroższa część treningu.

Prędkość
Szybkość pokemona jest ekstremalnie ważna w turniejach, bo jest główną mocą prowadzącą pokemona i jego ataki, pozwala pokemonowi atakować jako pierwszy, jeżeli przeciwnik nie użyje ataku o większym priorytecie.

Życie
Jest ono bonusem, ponieważ ogromny atak atakerów spokojnie może zadawać obrażenia przekraczające 10k hp, a 10k hp jest już raczej po stronie tanka, jednak jak widziałem, to atakery nie mają trenowanego hp wcale, lub mają trenowane "niewiele" coś ok 0.8k-1.5k hp, najlepiej nie trenować w cale, wszystko w atak i prędkość.

* - Item-Swap

Niestety nie wiem za dużo o takich pokemonach, ale wiem, że używają przedmiotów które zadają obrażenia dla pokemonów obecnie ich trzymających, i używają ataków które zamieniają przedmioty pokemonów.

Mam nadzieję, że to ci pomogło.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości