• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba Ci się pomysł?
Tak
Tak, ale wymaga dopracowań
Nie
Nie mam zdania
Na przyszłość, są inne rzeczy ważniejsze od tego
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stowarzyszenie -> Egg Center
Jestem na nie Smile ludzie dzien trwa 24 godziny czyli 1440 minut, jestem w 100% pewny ze znajdziecie te 5-10-15 minut, zależnie od ilosci jajek zeby sie nimi opiekowac czy to siedzac w pracy, czy w domu, czy kij wie gdzie tam jeszcze... juz nie przesadzajmy z takimi funkcjami, jak nie macie czasu to nie robcie jaj i tyle Smile
Jedyne co bym zmienil EWENTUALNIE to to aby mozna bylo zrobic opieke wszystkim jajom od razu Smile wtedy doslownie 10 sekund z 86400 sekund w dniu jestescie w stanie poswiecic...

Odpisz
zalozeniem opieki bylo zmuszenie do logowania sie codziennie, tak jak napisal beth. jak slusznie tez zauwazyl, ze jak ktoś mieszka w zadupiu i mu nagle odetnie net to nie bedzie i tak mial mozliwosci przelozenia jajek do egg-center. pomysl dosc niedopracowany i niepotrzebny w moim odczuciu

Odpisz
Pomysł całkowicie zbędny. Zawsze można wpaść na kilka sekund i włączyć opiekę.

Odpisz
(02.02.2018, 04:34)Dealric napisał(a): Nawet jeśli jest się zajętym można w razie pilnej potrzeby znaleźć dosłownie 5sec by odpalić stronę kliknąć opiekę nad jajkiem i mieć z głowy. Potrzebujesz jedynie telefonu do tego. Możesz to zrobić choćby dumając na toalecie.
Nie popadajmy w paranoję z lenistwem.

Załóżmy iż nie wchodzi tu tylko o brak czasu lecz brak dostępu do internetu Smile jajko ma przepaść bo ty będąc na urlopie nie masz internetu ? dodatkowo jeżeli w inkubatorach są 3 jajka zajmuje to więcej czasu niż 5 sekund. Pomysł fajny 

Odpisz
Kosiarz jak często nie masz internetu w przypadkach w których będziesz za wczasu wiedzial?
Klęska żywiolowa czy odcięcie netu? No to i tak nie wrzucisz tam jajek bo jak.
Urlop? To doskonale za wczasu o tym wiesz i możesz rozplanować tak by nie było tych jaj tam. Pomijając oczywiście to, że argument o braku internetu po urlop jest absurdalny. Jak rozumiem jak jedziesz na urlop to rzeczy pokroju telefonu wyrzucasz?

Odpisz
jesli nie masz czasu, to niestety niech przepada. za kilka dni wlozysz nastepne i wielka tragedia sie nie wydarzy

Odpisz
@bethrezen jajka można by było umieścić w każdej dowolnej chwili.

@tigero dla jednych tragedia, dla innych nie.

(04.02.2018, 12:16)Dealric napisał(a): Jak rozumiem jak jedziesz na urlop to rzeczy pokroju telefonu wyrzucasz?

To nie do mnie. Ale tak.

Odpisz
Dla mnie proste idę na urlop nie robię jaj.

Raz w każdej chwili czyli trzeba będzie od razu wkładać jajka do stow bo przecież nigdy nie wiesz kiedy coś się wydarzy i zabraknie Ci dostępu do netu.

Odpisz
To może inaczej: Inkubatory będzie można udostępnić cały czas, w każdej możliwej chwili. Wtedy jajka spokojnie mogą się wymieniać, a nam, w przypadku urlopu, nauki, klęski żywiołowej, czy własnej śmierci, jak nie będzie możliwy dostęp do internetu, a członkowie w stowarzyszeniu zauważą ~24h brak aktywności, będą mogli spokojnie się nimi zająć.

Odpisz
Dobry pomysł. masz + u mnie pomysł ma

Odpisz
Mi to jest obojętne nie za wiele to zmieni moim zdaniem oczywiście. Nie będę marnowała PA na czyjeś jajo skoro i tak nic nie dostane w zamian.

Odpisz
Taktyczna kropka .

Odpisz
Pomysł fajny jednak trochę zbędny. Moim zdaniem taki budynek powinnien podnosić 1% szans na sh lub zmniejszyc pa za opieke albo zeby rodzice szybciej zrobili jajko. I zgadzam sie z wersja innych bo dzien ma 24h i wejscie na kilka sekund do gry nie jest zadnym wysilkiem a argumenty typu że nie mamy internetu nie są na miejscu. Zawsze mozna kupic doladowanie czy to za 5 zl w pierwszym lepszym sklepie albo zalozyc abonament w ktorym mamy nielimitowany internet. Zawsze sie znajdzie chwila na opieke jajeczka lub jajeczek. Mozna to zrobic w pierwszym lepszym miejscu.

Podsumowujac:
Pomysl fajny i ciekawy poniewaz wnosi cos do osady stow w ktorej to nie mamy nic nowego (budynki) jednak efekt troche kiepski. Koszty leczenia tez nie sa ciekawe gdyz wiekszosc juz korzysta z np ulubionych napojów, ziele odrodzenia, wiec ja bym proponowal aby szybciej powstawalo jajko lub zeby pa bylo mniejsze.

Odpisz
Jestem na tak Tongue

Odpisz
Jestem na tak.
To pomoże tym co im się często kończy internet i wejdą na pokewars dopiero za 2-3 dni.
Np. Ja handluję  wyklutymi pokemonami i nie ma mnie 2-3 dni to członkowie mojego stowarzyszenia mi pomogą a potem ja im to jest pomysł bardzo dobry;

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości