• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba Ci się pomysł?
Tak
Tak, ale wymaga dopracowań
Nie
Nie mam zdania
Na przyszłość, są inne rzeczy ważniejsze od tego
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stowarzyszenie -> Egg Center
Jestem bardziej za utrudnianiem klucia gdyż jest aż za dużo poksów z salkami przez co wystawianie poków łapanych z dziczy praktycznie traci sens a to własnie ich powinno być znacznie znacznie więcej ... klucie stało się zbyt łatwe gdyby to utrudnić poki z salkami na pewno przybrały by na wartości

polecał bym aby klucie wydłużyć 2X dzięki temu gracz który chciał by zarobić na kluciu MUSIAŁ BY wchodzić codziennie by się zaopiekować jajkiem do dziczy mozna by było wprowadzić np jakąś strzykawkę po której znalezieniu mozna by było skrócić czas klucia o np 30 minut albo wprowadzić specjalne inkubatorki (znacznie droższe) które znikają np po użyciu ich 2 - 3 razy ale skracały by czas klucia o 10 - 15%

Odpisz
(19.11.2018, 16:18)magi91magu napisał(a): Jestem bardziej za utrudnianiem klucia gdyż jest aż za dużo poksów z salkami przez co wystawianie poków łapanych z dziczy praktycznie traci sens a to własnie ich powinno być znacznie znacznie więcej  ... klucie stało się zbyt łatwe gdyby to utrudnić poki z salkami na pewno przybrały by na wartości

polecał bym aby klucie wydłużyć 2X dzięki temu gracz który chciał by zarobić na kluciu MUSIAŁ BY wchodzić codziennie by się zaopiekować jajkiem do dziczy mozna by było wprowadzić np jakąś strzykawkę po której znalezieniu mozna by było skrócić czas klucia o np 30 minut albo wprowadzić specjalne inkubatorki (znacznie droższe) które znikają np po użyciu ich 2 - 3 razy ale skracały by czas klucia o 10 - 15%

Czyli laprasa klul bys miesiac? Fajnie Smile

Dodatkowo nie widze sensu twojej "propozycji". Czemu chcesz utrudnic klucie? To jedna z ciekawszych funkcji w grze, poza tym jezeli poki z dziczy ci nie schodza sprobuj wystawic te do zadania. 

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości