• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chcesz by dodać Duskballa do gry?
Tak.
Nie.
Mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duskball.
Witam,
Proponuję by dodać do gry nowego balla - Duskballa.

Działanie: Duskball służy do łapania pokemonów mrocznych oraz duchów, wtedy jego skuteczność jest 4 razy wyższa niż w przypadku zwykłego Pokeballa. ( Działanie jest zmienione niż z oryginałem ale tylko dlatego, że w formie oryginalnej nie ma w tej grze zastosowania ).

Duskball działać będzie podobnie jak Sunball czy Diveball tylko, że na pokemony typu Ghost i Dark.

Duskball powinien być do zdobycia w lokacjach z podobną szansą jak Sunball. Wartość minimalna powinna wynosić 4.000¥.

Załączone pliki Miniatury

Odpisz
W okolicach Halloween chciałbym zrobić event w tych klimatach i własnie miałem w planach zaproponować adminom wprowadzić wtedy balla na poki Dark i Ghost.

Rozważałem nazwę Darkball, ale w sumie ten również mógłby być.

Odpisz
Jestem na nie ze względu na zerową użyteczność.

Odpisz
Jestem na tak, zawsze to jakiś dodatkowy zarobek przy sprzedaży w plecaku ;D

Odpisz
Jestem na tak

Odpisz
@bethrezen DarkBall słuzył do czegoś innego Wink
https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Dark_Ball

Odpisz
Evil tak samo jak duskball.

Odpisz
@bethrezen czyli zmianiamy zastosowanie balla pod sama gre pasi

Przydał by się Ball ktory dziala jak Repeat ale pod sam rezerwat

Odpisz
Można też wymyślić inną nazwę dla tego balla i zrobić nowy wygląd. Ogólnie jestem na tak dla balla z takim działaniem. Z czasem można doprowadzić aby wszystkie typy miały swoje balle, ale powinni one być wprowadzane stopniowo i pojawiać się powinny tylko z okazji eventów (jak było z sunballami).

Duskball to trochę rozszerzona wersja Moonball, więc nie byłoby sensu go wprowadzać z normalnym działaniem.

Dark ball to w oryginalnej grze to samo co Dusk ball. Z tego co wyczytałem to w niektórych wersjach językowych Dusk ball był nazwany Dark ballem.

Natomiast inne działanie Dark ball miał w filmie animowanym. Tamto działanie tym bardziej nie pasuje do naszej gry.

Odpisz
Duskball to nazwa oryginalna ale Darkball też nie jest złą nazwą. Wygląd też wziąłem z oryginału Wink.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości