• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: MAgic bounce powinien odbijać podpalenie i trucizne z orbów ?
tak
nie
nie wiem
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
orby a magic bounce
#1
Witam, dzisiaj przetestowałem i magic bounce nie odbija podpalenia jak mamy na sobie fire orba i nie wiem czy to błąd czy tak powinno być ?
 
Odpisz
#2
Magic Bounce odbija wszystkie tego efekty na pokemona używającego ich. Innymi słowy pokemon z orbem i magic bouncem jako użytkownik orba odbije z bounce efekt na siebie.
Także jest ok.
 
Odpisz
#3
Pokemon z tą zdolnością odbija ataki, które zmieniają stan lub zmniejszają statystyki.
Wiec teoretycznie powinien odbijac te stany od orbow.
 
Odpisz
#4
Magic Bounce
Podczas walki:
Pokemon z tą zdolnością odbija ataki, które zmieniają stan lub zmniejszają statystyki. Np. gdy przeciwnik próbuje zatruć Pokemona to zdolność Magic Bounce odbije ten atak i atakujący zostanie zatruty.
 
Odpisz
#5
Zdolność ta odbija ataki i zdolności A nie przedmioty
 
Odpisz
#6
Jest to raczej blad Wink toxic orb naklada na uzytkownika zly stan Wink z kolei użytkownik jesli posiada zdolnosc magic bounce powinien odbic efekt toxic orba na przeciwnika Wink bie wazne czy to efekt itemu czy ataku Wink jest to zly stan wiec powinien odbic
 
Odpisz
#7
(24.02.2018, 22:34)Bob Budowniczy napisał(a): Jest to raczej blad Wink toxic orb naklada na uzytkownika zly stan Wink z kolei użytkownik jesli posiada zdolnosc magic bounce powinien odbic efekt toxic orba na przeciwnika Wink bie wazne czy to efekt itemu czy ataku Wink jest to zly stan wiec powinien odbic

"Pokemon z tą zdolnością odbija ataki, które zmieniają stan lub zmniejszają statystyki. Np. gdy przeciwnik próbuje zatruć Pokemona to zdolność Magic Bounce odbije ten atak i atakujący zostanie zatruty."

Zdolność ta nie odbija złych stanów a ruchy zmieniające stan, a orb nie jest ruchem a przedmiotem. W dodatku gracz sam sobie nakłada ten stan, więc niby w kogo miałby go odbić xD
 
Odpisz
#8
(24.02.2018, 20:16)girge napisał(a): Pokemon z tą zdolnością odbija ataki, które zmieniają stan lub zmniejszają statystyki.
Wiec teoretycznie powinien odbijac te stany od orbow.ciekawe
 
Odpisz
#9
To nie jest błąd. Odbija efekty ataków, a nie przedmiotów.
 
Odpisz
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości