• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadania stowarzyszeń - dalsze opinie i zmiany
(09.03.2018, 10:49)hRs napisał(a):
(08.03.2018, 16:16)Antybristler napisał(a): NORMALNE NAGRODY ->
1500 pkt - 5 skrzyń dla wszystkich
2500 pkt - 15 skrzyń dla wszystkich
5000 pkt - 30 skrzyń dla wszystkich
(ci którzy nie brali udziału bądz nie spełniają wymagania do otrzymania nagrody są zdyskwafilikowani)

NORMALNE NAGRODY
SKrzynie dla wszystkich do podziału, czy po 5 skrzyni dla wszystkich? Jeżeli trafią się osoby, które są w stowarzyszeniu, a zadań nie chcą wykonywać to z jakiej racji mają dostawać skrzynie?

TOP 3 - pomysł zachowany z teraz.

A wiec w tej propozycji jest kompromis dla wszystkich Wink 
Może udałoby się wprowadzić tę zmianę w tym sezonie nawet.

Może nie do końca dla wszystkich, ale chciałbym jakoś wynagrodzić dla wszystkich w tym głównie za aktywność. Przecież aktywność i chęć do zrobienia zadania jest przede wszystkim ważniejsze na którą poświęcamy wiele czasu (zależne od wyboru trudności)

Choć czemu... przed chwilą wpadłem jeszcze na jeden taki pomysł skoro wprowadzano statystyki zadania stowa i od tego by się wzorowało na nagrodach.
Mamy 30 członków (maksimum) ci którzy mają mniej członków, a wszyscy robią to będzie wiadomo, że dostaną więcej skrzyń. Ale z nieaktywnymi? Mało klikają?

przykład:

1 miejsce do 3 miejsc - 30 skrzyń
3-10 miejsc - 15 skrzyń
10 - x - 5 skrzyń ( postawiłem x, bo nie chcę wliczac w to nieaktywnych graczów)

Odpisz
@hRs dało by rade tak by Adm stow rozdawał skrzynki po prostu zrobić opcje tylko dla ADM stow Depozyt skrzynek i Admin zadecyduje komu rozdać skrzynki a komu nie Wink

Odpisz
Oj jakby tak admin rozdawał to coś czuję, że byłoby poza czołowymi stow tyle przekrętów, że szok Tongue

Odpisz
Statystyki - Wszystkie.

Proponuje, aby dodano w statystykach opcje Najaktywniejszy czlonek stowarzyszenia w danym miesiacu.

I ten najaktywniejszy czlonek na koniec miesiaca dostanie specjalna skrzynke stowarzyszenia premium. Mysle, ze to by zmotywowalo kazdego do rywalizacji wewnetrznej dodatkowo.

Odpisz
Co sie dzieje jeśli założmy 3 stowa mają tyle samo pkt?

Odpisz
Zapewne będzie decydować kto pierwszy zdobył te punkty.

Odpisz
Ale nie widać, żeby tak było

Odpisz
Trzeba by to naprawić, żeby było sprawiedliwie.

Odpisz
Ja byłbym za tym, żeby oba wszystkie stowa dostały nagrode mające tyle samo pkt.

Odpisz
Trochę odbiegamy od tematu. Aczkolwiek tak powinno być, kto pierwszy ten lepszy

Odpisz
mnie osobiscie nie podoba się pewna rzecz w etapie "złap pokemona o minimalnej wadze X" Otóż dostajemy wage 19 kg i musimy złapac 347 poków a jak waga wynosi 45kg to tyle samo. Nie rozumiem tego poniewaz takich ciezkich pokow jest mało (nie wystpępują duzymi grupami w jednej lokacji) przez co z kazdym kilogramem te zadanie wzrasta na trudnosci. powinna więc liczba do złapania byc zalezna od wagi Smile

Odpisz
(14.03.2018, 19:59)Radziu22 napisał(a): mnie osobiscie nie podoba się pewna rzecz w etapie "złap pokemona o minimalnej wadze X" Otóż dostajemy wage 19 kg i musimy złapac 347 poków a jak waga wynosi 45kg to tyle samo. Nie rozumiem tego poniewaz takich ciezkich pokow jest mało (nie wystpępują duzymi grupami w jednej lokacji) przez co z kazdym kilogramem te zadanie wzrasta na trudnosci. powinna więc liczba do złapania byc zalezna od wagi Smile

Yup, masz rację

Odpisz
(01.03.2018, 13:06)hRs napisał(a): Cześć,

dzisiaj zakończył się pierwszy sezon zadań stowarzyszeń. Wygenerowane zostało ogłoszenie, rozdane zostały Skrzynie stowarzyszeń oraz klucze stowarzyszeń dla najaktywniejszych graczy w TOP3 stowarzyszeń.
TOP1 - do podziału 30 skrzyń
TOP2 - do podziału 20 skrzyń
TOP3 - do podziału 10 skrzyń bulbasaur bulbasaur bulbasaur

Jakie zmiany planuję wprowadzić w najbliższej przyszłości?
1. Za ukończenie zadania stowarzyszeń kwota która ma trafić do banku stowarzyszenia będzie trafiała do najaktywniejszych graczy w danym zadaniu

2. Na koniec sezonu wybierany będzie najaktywniejszy członek spośród WSZYSTKICH stowarzyszeń i WSZYSTKICH zadań z całego miesiąca. Otrzyma on kilka skrzyń

3. Jakie inne nagrody widzicie w skrzyni stowarzyszeń?

4. Dodać zakładkę w której wyświetlał się będzie ranking najbardziej aktywnych graczy do tej pory.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości