• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robimy event Kalos z Misiem
Sad 
Trochę spóźniony, bo mam zajęte weekendy Sad Ogólnie nie miałem zamiaru pisać tego poradnika, ale okazało się, że niektórzy fani czekają, żeby zacząć, więc lecimy.
Evencik zależy od szczęścia jak ktoś ma to zrobi bardzo szybko. Ja osobiście na szybkim tempie z łapaniem poliwagów jakoś 6h zużyłem. Zachęcam do zrobienia, bo w sumie oaki zwracają większość kosztów, a jakoś dużo czasu nie zajmuje.
To co nie ma (I) to znaczy, że druga wyspa

Obóz 1- "Szybki start"
1. Ustawiamy średni poziom na 50 i idziemy do "Las Allearth" łapać Chespiny. Rzucamy w nie starterballami. Przy okazji te motyle uczymy ataku fairy http://prntscr.com/in01u8 Siedzimy aż złapiemy wszystkie chespiny.
2. Idziemy do "Kalos Power Plant" i łapiemy reszte fairy co została, uczymy ataków jeżeli zostały i zbieramy okruchy pioruna. Ataki można uczyć Swirlix i Dedenne.
3. Jak mamy za dużo czasu i chcemy znaleźć przedmioty do ewolucji to rune możemy znaleźć w Las "Santalune" i "Góra Molteau", a Lśniący kamień w "Pokemon Summer Camp"

Obóz 2- "Lodowe marzenie"
1. Lodowe pokemony wszystkie i minerały mocy są w "Snowbelle", Amaurę zostawiamy w boxie.
2. Minerały mocy można znaleźć jeszcze w "Frost Cavern" (I), perły w "Anistar"

Obóz 3- "Policz wagi"
1. Jeżeli nie chcemy wydawać kasy na TM to idziemy do kanto i na drugiej wyspie w lokacji "Zielone pola" ustawiamy sobie ok 40lvl średniego. Łapiemy poliwagi i uczymy je ataku. To w sumie najbardziej czasochłonne, ale jednak wydać 20kk na TM to nieporozumienie, więc lepiej połapać.
2. Amaurę mamy, więc oddajemy i idziemy te 1000x do "Snowbelle".

No i to tyle. Ostatni evencik z serii, więc i ostatni poradnik. Dziękuję wszystkim, którzy czytali te wypociny i czekali na kolejną część Big Grin Mam nadzieję, że pomogłem. Powodzenia w evencie Wink

Misiek, Ty rebelu, podobno zabronili Ci pisać poradnik :o Ale jak zwykle kozak <3

Ale czepne się do dwóch rzeczy:
1. Spritzee na 50+ poziomie można nauczyć 5 ruchów Fairy za jednym zamachem

2. Minerał mocy leci i w Snowbelle Wink

Dodałem o minerale. Jak dla mnie nauka ataków lepsza jest jak się przy okazji robi, a nie gdzie więcej. Po te pelikany trzeba iść do osobnej lokacji. No, ale jak kto woli na pewno Twoja uwaga jest cenna taka opcja B Big Grin

No ja akurat wole więcej za mniej Big Grin A że pelikany dość często się pojawiają w 1 lokacji na 1 wyspie, no to no Big Grin Łapiesz 10, po 5 nauczysz, zadanie zrobione Big Grin I dodatkowe symbole, za wydłużanie sobie eventu wpadną xD

No i osobiście, jak już wybrać się do Kanto, to lepiej dla mnie zostać by było na początkowej wyspie Big Grin Do Palmpony po Poliwagi i Magikarpie, złapane Karpie w ewo i Gyrki uczysz wtedy Rain Dance Big Grin 2 poki, w zamian za 1 pa więcej i bez potrzeby przenosin Big Grin

A nie ma czasami zakazu pisanie poradników i rozmawiania o rencie w trakcie jego trwania. Jak dla mnie za coś takiego to ban.

Zakaz dotyczy zagadek / ukrytych zadan
Nie dotyczy obozow i zadan pobocznych

nie ogarniam po co robicie takie dziwne rzeczy ale spoko

Skocz do:

Szukanie: 1 gości