• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Podobają Ci się przedstawione akcje do zadań codziennych?
Tak.
Tak, ale nie wszystkie ( napisz wkomentarzu jak Ci się podobają/nie podobają ).
Nie.
Mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe akcje do zadań codziennych.
Zbędne.

Odpisz
(06.03.2018, 19:03)Mokuroh napisał(a): 1. Spotkaj pokemona o jednym typie.
Dobry pomysł ale upierdliwy, natomiast dobrze by było jakby to był najczęstszy typ pokemona w danej lokacji albo zwiększona nagroda w postaci napojów bo wiadomo że musi się opłacać. Jestem na tak.
Cytat:2. Spotkaj/walcz/złap pokemona o maksymalnej wadze x kg.
Krótko, jak najbardziej potrzebne zadanie.
Cytat:3. Spotkaj/walcz/złap pokemona w przedziale wagowym ( przykładowo!!! ) 15-30 kg.
Jak wyżej, podobne zadanie ale im większe urozmaicenie typ lepiej.
Cytat:4. Zarób x Yenów w hodowli.
Jest zadanie dotyczące sprzedaży X poków w hodowli więc chyba niepotrzebne bo to praktycznie to samo zadanie, przedział sprzedaży 10-15 poków jest wystarczającym przedziałem a ustawienie wysokiej wartości zaburzy równowagę między kontami z niskimi lvl poków bo łapiąc pokemona na 6 lvl dostaniesz mniej Y do kont doświadczonych z wysokimi poziomami poków. Tak więc przy tym zadaniu raczej jestem na Nie.

Cytat:5. Złap x pokemonów w konkretnego balla.
Fajne zadanie, jest podobne na zasadzie złap konkretnego poka w dany ball, co prawda ciężkie zadanie bo złapanie poka w balla który ma 5-15% na złapanie napsuje krwi ale ok Big Grin

Cytat:6. Walcz/pokonaj x trenerów w lokacji.
Ok chociaż lepiej brzmi "spotkaj" chociażby dla nowych kont które mają startery i nie bardzo mają szanse wygrać jednym pokiem na drużyne Big Grin

Cytat:7. Nakarm pokemona daną/dowolną berry.
W trąbkę tyle że to zadanie jak i te niżej powinno występować najrzadziej.
Cytat:8. Oddaj przedmiot.
To co wyżej. Nie wiem czy opłacalne będzie robić 4 zadania w tym to jeżeli nagrodą będzie np. 3 oaki i nagroda w postaci do 60k Y Big Grin ale jak kto lubi.
Ogólnie wporzo pomysł, masz moje poparcie :'D

Odpisz
Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego w weekendy nie ma szans dostać zadań które wymagałyby klikania w lokacjach weekendowych, zadań typu "Zbadaj lokacje góra ewolucji" i tym podobnych.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości